DREAMSTIME - výplata

Re: DREAMSTIME - výplata

Příspěvekod BREDKA » 30. leden 2015 21:21

77jaron píše:Na Payoneeru nejsou dalsi poplatky a protoze vedu ucet v USD a platby provadim taky v USD tak taky nic neplatim.A jestli je to dobry pokus to pochybuju,priznal sem ze budu mit provizi stejne jako ten co si ucet zaklada.A dulezite je ,ze platby z US fotobank chodi na US ucet a zadna EU...tak asi tak,

Omlouvám se, jestli to vyznělo hloupě, ale nechtěl jsem Tě nijak urazit. Jenom mi to přišlo vtipné, jak jsi to podal. Opravdu to nemělo vyznít jak to asi vyznělo. Ještě jednou se omlouvám.
Hodnocení: 0
BREDKA

Reputace: 0

Příspěvekod zdenat5 » 5. říjen 2015 06:05

77jaron píše:je jeste jina moznost a to PAYONEER,kreditni karta v US bance-Bank of America,kdyz vlozis ted 100USD dostanes 25USD navic a ja taky kdybys sel pres muj refferal.... :D http://share.payoneer-affiliates.com/v2 ... 5.Vyuzivam kartu ke vsem platbam a fotobanky ktere nemaji smlouvu s Payoneerem posilaji na muj ucet u Payoneeru seky.

Ahoj,
musím mít u PAYONEER účet v bance ? Z Istocku posílali šek a teď chtějí PAYONEER .Nemůžu mít účet u banky.
Děkuji Zdena
zdenat5

Reputace: +2

Příspěvekod 77jaron » 5. říjen 2015 08:26

K Payoneeru budes mit ucet u Bank of America.
77jaron

Příspěvekod duben » 5. říjen 2015 08:31

77jaron píše:Na Payoneeru nejsou dalsi poplatky a protoze vedu ucet v USD a platby provadim taky v USD tak taky nic neplatim.A jestli je to dobry pokus to pochybuju,priznal sem ze budu mit provizi stejne jako ten co si ucet zaklada.A dulezite je ,ze platby z US fotobank chodi na US ucet a zadna EU...tak asi tak,

A k čemu jsou ti peníze v USA v bance? Když je budeš chtít převést do ČR tak mezistátním bankovním převodem, což u většiny bank znamená stejně ztrátu na kurzu a navíc docela razantní poplatky, které při malých částkách násobně překračují to, co ci říká paypal.

Obecně má Paypal ekonomicky smysl pro platby v řádu stovek až jednotek tisíc. Na větší jednotky desetitisíců už se vyplácí bankovní převod (samozřejmě jen pokud jde), protože banky mají obvykle fix na poplatek a paypal nemá na ty svá procenta horní strop (pokud jsem to někde nepřehlédnul).
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.inlineaerobic.cz | www.cwapa.net | www.slevanek.cz
duben

Reputace: +114

Příspěvekod zdenat5 » 5. říjen 2015 09:44

77jaron píše:K Payoneeru budes mit ucet u Bank of America.

Děkuji,
tak to zkusím přes tvůj referal , pořád mi vysvětlují, že jestli chci šek tak musím mít Payoneer, tak ho asi pošlou. Výber šeku je problém v KB chtějí 30 % poplatek.
Zdena
zdenat5

Příspěvekod 77jaron » 5. říjen 2015 20:20

OK,podminky stale platí a referal je novy:
http://share.payoneer-affiliates.com/v2 ... 2970770172
77jaron

Příspěvekod zdenat5 » 6. říjen 2015 04:54

77jaron píše:OK,podminky stale platí a referal je novy:
http://share.payoneer-affiliates.com/v2 ... 2970770172

Díky
Zdena
zdenat5

Příspěvekod zdenat5 » 15. listopad 2015 11:18

77jaron píše:je jeste jina moznost a to PAYONEER,kreditni karta v US bance-Bank of America,kdyz vlozis ted 100USD dostanes 25USD navic a ja taky kdybys sel pres muj refferal.... :D http://share.payoneer-affiliates.com/v2 ... 5.Vyuzivam kartu ke vsem platbam a fotobanky ktere nemaji smlouvu s Payoneerem posilaji na muj ucet u Payoneeru seky.

Ahoj,
prosím o radu, založila jsem si Payoneer účet a chtěla bych si tam nechat posílat peníze i z fotobank,které tu možnost nedávají.Třeba Fotolia, ale nevím jaký tam dát kontakt -jméno a příjmení a jaký email a Webovou stránku, společnost jsem zaškrtla,asi jsem už fakt blbá.
tohle chtějí vyplnit

Žádost o platbu,

použijte tento formulář pro žádost o platbu z jednotlivce nebo společnosti. Zde je návod, jak to funguje:
Zadejte své údaje žádosti o platbu.
Pošleme váš požadavek plátci, spolu s pokyny, jak provést platbu.
Dostat zaplaceno!

Platební údaje
Částka:
USD
Platba Pro:
Popis:
Example: June Invoice
Plátce Podrobnosti

Platební údaje
Částka:
USD
Platba Pro:
Popis:
Example: June Invoice
Plátce Podrobnosti

Žádost o platbu od:
JedinecSpolečnost
Jméno společnosti:
Společnosti Webová stránka:
http://www.
Kontaktu Jméno:

Kontakt příjmení:

Emailová adresa:
Země:

Dreamstine jsem si úspěšně přidala, ale můj požadavek na platbu nejde odeslat, ani mi to nic nepíše je tam jenom- platba se ověřuje, už skoro měsíc to mi připadá divný.Původně se mi tam objevuje skrill, tak nevím, jestli je někde jiné nastavení.
Děkuji za radu Zdena
zdenat5

Příspěvekod 77jaron » 15. listopad 2015 20:46

Napiš na podporu u fotobanky,že chceš převest peníze na ucet a napis jim cislo uctu.Bud to prevedou a nebo ti napisi svuj postup jak to udelat.
Ja to delam pres Payoneer -request payment
77jaron

Příspěvekod zdenat5 » 15. listopad 2015 21:00

Děkuji,
tak se na to zeptám, jinak jsem s tím moc spokojená.
Zdena
zdenat5

PředchozíDalší

Zpět na Dreamstime