DreamsTime - keymasters program

DreamsTime - keymasters program

Příspěvekod Lenka » 29. září 2016 13:16

Rozhodla jsem se otestovat nabízené keywordovací služby přímo na DT. Fotobanka chce 0,6 USD za obrázek, přičemž za zamítnuté obrázky se neplatí. Uvidíme. Dostali balík abstrakcí. Jsem docela zvědavá co s tím provedou. :lol:
Hodnocení: 0
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +265

Re: DreamsTime - keymasters program

Příspěvekod PandaWild » 29. září 2016 13:46

rezignují.
PandaWild

Reputace: +1100

Příspěvekod Lenka » 29. září 2016 14:01

Co to přesně znamená? :lol: Dostanu ban za bezprecedentní datový útok na fotobanku? :lol:
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Příspěvekod PandaWild » 29. září 2016 14:28

Když ze 100 abstraktních pozadí přijmou jen 1 (jak je na DreamsTime zvykem), tak je to brzo přestane bavit.
PandaWild

Reputace: +1100

Příspěvekod Lenka » 29. září 2016 14:45

Já právě testuju vlastnosti prostředí. Mmch, je jich jen 40, nejsem magor. Protože pokud toho vezmou víc než je obvyklý průměr, tak začnu uvažovat o jejich úplatnosti. Pokud vezmou aspoň 1, porovnám jak keywordujou oni, a jak já. Pokud nevezmou nic, nebudu frustrovaná, protože mi zůstanou prachy. Z psychologického hlediska na tom můžu jedině získat, ať se dívám z jakékoli stránky. :lol:
Lenka

Příspěvekod shalom3 » 29. září 2016 19:57

Může přijít i překvapení - když dostanou zaplacený kwording, tak třeba vezmou všechny ;) . Na druhé straně, četla jsem někde (možná i zde na fóru), že jejich kw nic moc. Nu, v každém případě jsem zvědavá.
Ale já si teď na ně nestěžuji. Z předposledních dvou dávek vektorů mi vyhodili převážnou většinu (předtím schvalovali skoro vše). Tak jsem se zmohla na dopis v angličtině, kde jsem jim vysvětlila, že nepředpokládám, že jsem se tak rapidně zhoršila a že žádám, aby mi vyměnili editora. A ejhle, teď schválili všechno, co jsem jim tam z těch vyhozených postupně cpala i přes jejich poznámku, že je to nezpůsobilé pro resubmit :lol: .
shalom3

Reputace: +410

Příspěvekod admin » 29. září 2016 20:54

Já už jsem na Dreamstime dávno rezignoval - nahrávám tam všechno dál, ale už ani nesleduji, co přijali a co zamítli. Za ty peníze mi to nestojí, to raději udělám o jeden dva vektory více na Shutterstock.

Ale na výsledky keywordového pokusu jsem zvědav!
+Baldion, +Lenka Hodnocení: +2
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz
admin
Site Admin

Reputace: +283

Příspěvekod ToM » 30. září 2016 20:30

admin píše:Já už jsem na Dreamstime dávno rezignoval - nahrávám tam všechno dál, ale už ani nesleduji, co přijali a co zamítli. Za ty peníze mi to nestojí, to raději udělám o jeden dva vektory více na Shutterstock.

Ale na výsledky keywordového pokusu jsem zvědav!

Sice to sleduju, pasivně, protože mi to chodí do mailu, ale když mi něco vyhodí je mi to úplně totálně jedno. Jen občas když mi vyhodí něco na co jsem extra hrdej a ostatní to vezmou, uchechtnu se po fousy a řeknu si to jste ale zase jednou volové :)

Na výsledky testu keywordingu jsem také zvědavý. Jestli to odbudou pár základníma slovama, nebo jestli se ukáží ti "profesionálové" a spadne nám čelist.
+Lenka Hodnocení: +1
ToM

IP: 93.91.49.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod Lenka » 30. září 2016 21:11

Prozatím považuju za prokázané, že to výrazně zpomaluje posouzení. :lol:
Lenka

Příspěvekod Ravennka » 30. září 2016 21:26

Tak samozřejmě... po celý firmě tahaj sirky, kdo na ty Tvoje "alternativní" výtvory bude dělat kw, aby to alespoň trochu sedělo :mrgreen:
+Baldion, +Lenka, +PandaWild, +Pitju Hodnocení: +4
Ravennka

Reputace: +682

Další

Zpět na Dreamstime