Illustration is too simple :/

Re: Illustration is too simple :/

Příspěvekod Návštěvník » 29. leden 2016 21:33

To nebude kachličkama, ale kontrolórem :ugeek:
Hodnocení: 0
Návštěvník

IP: 46.135.180.xx

Reputace: 0

Příspěvekod Ravennka » 29. leden 2016 21:48

Co je na tom nahrávání složitého? Navalíte na ftp, odklikáte v aplikaci a co projde, tam se teprve řeší zržovačky jménem kategorie =)
Ravennka

Reputace: +902

Příspěvekod shalom3 » 29. leden 2016 22:02

PandaWild píše:shalom3 - na DreamsTime Ti berou TexiGen, a je to vícekrát, ne jen náhodně 1x ? Tak to by bylo potěšující, znamenalo by to že se tam nic nezměnilo a jen jsem se odklonil špatným směrem - abstraktní generované kachličky zřejmě fakt nebude to co by chtěli.

Ještě se mi nestalo, že by nějakou dávku z Texigenu vyšoupli z převážné většiny. Spíš se dá říci, že občas něco z takové dávky vyhodí. Držím si ale takovou svoji specifickou linii, používám víceméně jen Variator a do něj cpu své vlastní vektor=>jpg výtvory. Pokud se od této linie odchýlím, tak používám stejně kategorii Images, tudíž zase beru ze stejného zdroje, tj. předchozí vlastní tvorby. Spíš jsem narazila, pokud jsem se snažila do toho propašovat nějaké fraktály, to prý už mají dost.
shalom3

Reputace: +641

Příspěvekod vikinek » 29. leden 2016 22:08

Třeba jsem narazil jen na špatného editora nevím ale mě před mesícem a pul vyházeli skoro všechno. :evil:
vikinek

Reputace: 0

Příspěvekod sedmicka7a » 30. leden 2016 00:02

tak já mám úspěšnost 20.4 % , než jsem začala odesílat přes stocksubmitter, tak jsem přemýšlela, že tam opravdu přestanu nahrávat. Protože se mi tam něco prodalo naposledy v listopadu 2014 (5 prodejů) před ním a po něm černá díra. Ale u Stocksubmitteru mě to nestojí nic navíc, tk to tam posílám a říkám si, že se tam třeba jednou za pár let něco prodá :lol: . U mě drží prvenství v tom jak tam jsem dlouho - 2,5 roku (ostatní fotobanky rok a čtvrt) a nejnižším výdělku současně :roll: .
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
sedmicka7a

Reputace: +69

Předchozí

Zpět na Dreamstime