Najväčšia drzosť

Re: Najväčšia drzosť

Příspěvekod Hamin » 22. květen 2015 07:32

Je dobrý, jak tady všichni radí, jak editory očůrat a poslat znovu (možná i braky) zamítnuté, bez úprav atd..., ale nikoho tu nezajímá, jaké že to fotky vůbec zamítli..

A hlavně když si někdo zanadává nad tím, že mu zamítli spoustu fotek, ale ani malou ukázku ze zamítnutého balíku sem nedá na ukázku..

Fakt mě to tu baví :D :D Nadávejte si dál ;)
Hodnocení: 0
Nikon D7100, Sigma 17-55 f2.8 OS HSM, Sigma APO EX DG 70-200 f2.8 MACRO II, AF-S Nikkor 35mm f1.8, Nikkor AF D Micro 60mm f2.8, Flash SB-700, Softbox 60x60 for SB flash
Hamin

Reputace: +85

Příspěvekod Bananaboy » 22. květen 2015 08:01

Hamin píše:ale nikoho tu nezajímá, jaké že to fotky vůbec zamítli..

Ale veď nech si trochu zašportuje v klikaní. To mu neublíži. Ak sú tie fotky nevalnej kvality, tak mu ich vyhodia znovu. :D
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +834

Příspěvekod Pitju » 22. květen 2015 08:14

Najväčšia drzosť je vykaliť sa pred susedove dvere, zabúchať mu na ne a pýtať od neho toaletný papier :)
Pitju

Reputace: +24

Příspěvekod majo4688 » 22. květen 2015 09:05

Dakujem všetkým za odpovede. Neposielal som naraz 70 fotiek, ale tam je to s tým časom také divné, aj ked to odošlem dajme tomu v priebehu 5 dní, (NE)schvalujú to niekedy všetko naraz, dokonca sa stáva, že mi tam 2 týždne nejaké fotky trčia, nahrám novú a tú do hodiny schvália. A fotím skoro každý deň, takže aj posielať to tam musím stále. Radšej sa asi skúsim viac venovať iným fotobankám.
majo4688

Reputace: +3

Příspěvekod Ravennka » 22. květen 2015 09:25

Odesilej pres appku, bude to schvalene ten den...
Ravennka

Reputace: +910

Příspěvekod Lenka » 22. květen 2015 09:34

majo4688 píše:Dakujem všetkým za odpovede. Neposielal som naraz 70 fotiek, ale tam je to s tým časom také divné, aj ked to odošlem dajme tomu v priebehu 5 dní, (NE)schvalujú to niekedy všetko naraz, dokonca sa stáva, že mi tam 2 týždne nejaké fotky trčia, nahrám novú a tú do hodiny schvália. A fotím skoro každý deň, takže aj posielať to tam musím stále. Radšej sa asi skúsim viac venovať iným fotobankám.

Pokud ti nějakou věc berou přednostně, znamená to, že jim připadá výrazně lepší než zbytek. Ať už proto, že je líp udělaná, nebo proto, že to mají málo zastoupené. Při práci se zaměř na tento typ obrázků a zkus přijít na to, čím jsou odlišné.
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +279

Příspěvekod Sisa » 22. květen 2015 18:48

Přijdu po dlouhé době a nestíhám se divit. Majko,kocúrik a neznamená to náhodou, že stáli tie fotky trochu za prd? Neni treba si to brať tak osobne, proste im nevyhovuješ, nemusíš vyhovovať každému a nie si najlepší fotograf na svete, rovnako ako ja nie som najlepší ilustrátor na svete. ;) Kľud, nahraj 20, ak vyhodia, stoja za prd. Treba prefotit, alebo ísť inde....Dačo Ti poviem: Vietor nepreštíš...... ;)
Sisa

Reputace: 0

Příspěvekod Bananaboy » 23. květen 2015 09:36

V inom vlákne píšeš, že máš kompakt ktorý fotí rozmazane. To je jasná odpoveď na to, prečo ti ten editor vyhodil 70 fotiek. V dnešnej dobe už kompakt na fotobanky nestačí. Ja síce nie som fotograf, ale určite bude so mnou súhlasiť väčšina fotografov, ktorí na toto fórum chodia. Tak máš v podstate dve možnosti. Buď si kúpiš zrkadlovku, alebo sa zmieriš s tým, že väčšina tvojich fotiek neprejde cez schvaľovanie.

Alebo môžeš skúsiť natáčať videá. Tiež mám NIKON 16 megapixelový ultrazoom kompakt a lezú z neho celkom pekné videá. Mám ich v portfóliu zatiaľ iba 6 ks, ale vzali mi ich všetky.
Adobe Illustrator CS5 | NIKON CoolPix P510
Bananaboy

Reputace: +834

Příspěvekod Návštěvník » 23. květen 2015 10:09

Bananaboy píše:V inom vlákne píšeš, že máš kompakt ktorý fotí rozmazane. To je jasná odpoveď na to, prečo ti ten editor vyhodil 70 fotiek. V dnešnej dobe už kompakt na fotobanky nestačí. Ja síce nie som fotograf, ale určite bude so mnou súhlasiť väčšina fotografov, ktorí na toto fórum chodia. Tak máš v podstate dve možnosti. Buď si kúpiš zrkadlovku, alebo sa zmieriš s tým, že väčšina tvojich fotiek neprejde cez schvaľovanie.

Alebo môžeš skúsiť natáčať videá. Tiež mám NIKON 16 megapixelový ultrazoom kompakt a lezú z neho celkom pekné videá. Mám ich v portfóliu zatiaľ iba 6 ks, ale vzali mi ich všetky.

Píšem tam, že fotky krajiny sú pri plnom rozlíšení často rozmazané. To, čo mi vyhodil editor bolo zmenšené, odšumené a ostré.
Návštěvník

IP: 85.162.233.xx

Reputace: 0

Předchozí

Zpět na Dreamstime