Nějaký podivný upload

Nějaký podivný upload

Příspěvekod shalom3 » 27. říjen 2015 21:10

Zdravím, včera jsem na DT poslala přes FTP obrázky, 22 ks. Dneska koukám a v unfinished je jich přesně půlka. Tak jsem nahlédla také do historie uploadu, ale po zbývajících tam ani stopa. Když jsem se přihlásila znovu na ftp, tak všechny ty JPG tam visí. Pozorovali jste něco podobného? A co s tím, asi jedině nahrát znovu :( ?
Hodnocení: 0
shalom3

Reputace: +410

Re: Nějaký podivný upload

Příspěvekod Jirik » 28. říjen 2015 08:47

A nahravas jpg do spravne slozky? Jinam se nahravaji eps a jinam zase videa a jpg. Jinak na DT se mi obrazky nahrane pres ftp aktivuji na web strankach az treba druhy den, tak zkus jeste pockat.

Odesláno z mého LG-D405 pomocí Tapatalk
Jirik

Reputace: +7

Příspěvekod Vašek » 7. listopad 2015 15:08

Včera jsem nahrával asi 30 kousků a dnes se mi jich zobrazilo 7. Což o to přinejhorším nahraji ten zbytek znovu. Zajímavější je že jeden z těch snímků nepatří mě. Pravda prodával by se zřejmě hezky, ale radši upozorním adminy že se někde stala chyba :D . Když jsem se koukal do názvu, tak se shodoval s názvem mnou odeslané fotky(ta se odeslala neznámo kam :D ), takže zřejmě odtud pramení ta chyba.

Máte někdo podobnou zkušenost?
Přílohy
DT.jpg
DT.jpg (191.13 KiB) Zobrazeno 1196 krát
Vašek

Reputace: 0

Příspěvekod shalom3 » 7. listopad 2015 15:11

Dneska obecně nějak DT blbne. Dopoledne se mi zobrazovala jen stránka 404, pak to šlo normálně, ale vůbec se nedalo přihlásit k FTP. Nevím, zkusím to zas někdy později, zdá se, že tam jsou nějaké problémy.
shalom3

Reputace: +410

Příspěvekod Ravennka » 7. listopad 2015 15:28

Teď zrovna uploaduju na FTP :mrgreen:
Ravennka

Reputace: +682

Příspěvekod Myšice » 19. srpen 2016 21:25

Už druhým týdnem mi blbne Geo location. Vždycky se to zasekne a nejde to vložit a musím restartovat. Mám prastarý notebook s Windows XP, prohlížeč Mozzilu (asi taky zastaralou). Může to být kvůli tomu, že upgradovali na něco, co má vyšší nároky?
Psala jsem na support a prý že mám vyčistit caches (co to je?) nebo použít jiný prohížeč (nerozchodím) a nebo poslat printscreen, pokud to bude pořád blbnout. Jako už vidím jak printscreenuju zaseklý komp. :roll:
Je nějak zásadní to Geo location vkládat, nebo se na to můžu vykašlat a jenom popisovat?
Myšice

IP: 188.175.51.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod PandaWild » 20. srpen 2016 08:25

Myslel jsem, že to snad ani nikdo nepoužívá a nehledá podle toho. Ale díval jsem se na Photo map a skutečně jsem tam podle mapy našel své staré fotky, když jsem to tam ještě vkládal. Podle toho to vypadá být šikovná věc, vyhledat si fotky podle místa na mapě (nebo blízké okolí). Asi se tím také získají nějaké prodeje. Ale chtělo by to foťák s GPS aby se to nemuselo vkládat ručně (teda předpokládám že to DS snad umí importovat z Exif).
PandaWild

Reputace: +1099

Zpět na Dreamstime