odmítání všeho

odmítání všeho

Příspěvekod Lantea » 26. březen 2016 11:28

Nevíte někdo, co se stalo s touhle fotobankou poslední měsíce? Za březen mi odmítli 96% obrázků, nikdy to tam nebývalo tak hrozný, mívala jsem úspěšnost přes 86%, teď jsem díky březnu klesla k 60ti. Navíc teď to jejich odmítání nemá žádnou logiku, jednou něco přijmou, podruhé odmítnou ten samý styl s tím, že to není co potřebujou nebo je to najednou too simple, jeden obrázek jsem jim vnutila dvakrát a po přijetí se obratem prodal za dva doláče.... přitom odmítají i to, co se prodává i jinde. Naopak SS mi přijmul naprosto všechno letos, to je mimochodem taky trochu divný... To si prohodili zaměstnance nebo co? :-)
Hodnocení: 0
Lantea

Reputace: +5

Re: odmítání všeho

Příspěvekod shalom3 » 26. březen 2016 11:50

Mně se to u nich zlepšilo, ale stejně občas něco vyhazují. Tak si z nich dělám srandu, mají u těch vyhozených takové políčko pro nové poslání k přehodnocení. Je tam taky vzkaz pro editora, kde v rámci procvičování jazykových znalostí napíšu nějakou kravinu. Třeba u pohřební dekorace, kterou zamítli s poznámkou, že ikony, tlačítka, loga....přijímají jen v sadách, jsem jim připsala:
Sorry, this is not symbol, icon or button. It is a burial decoration.
You do not have many similar images and target group is huge. :lol:
+Bananaboy, +Josline, +mszucs, +sherri Hodnocení: +4
shalom3

Reputace: +410

Příspěvekod Ravennka » 26. březen 2016 12:33

Jim je to úplně šumák, co jim tam napíšeš... já měla naprosto unikátní ilustraci, která na Ds není ani jedna. Neříkám, že má obří prodejní potenciál, ale všude možně se prodává několikrát do roka - na Ds by to za kredity i mohlo hodit pěknou sumičku :D a vyhodili mi to znova, protože je to "too simple"... i když to až tak simple nebylo.

Nicméně, časem člověk pozná, co chtějí a nechtějí a co by třeba náhodou mohlo projít :lol: a pak je to o zkoušení... já tam rvu všechno krom těch, kde jsem si jistá, že to nevezmou (a i to občas zkusím) :mrgreen:
Ravennka

Reputace: +682

Příspěvekod shalom3 » 26. březen 2016 13:12

Myslím, že jim to je šumák, co jim napíšu, ale já v tom mám právě tu motivaci k procvičování AJ. :lol:
A mně se tím tak hezky uleví, beru to jako formu psychické defekace.

Ale ještě k původnímu příspěvku: zkusila bych napsat přímo na support, poukázat na to, že dříve obrázky převážně procházely, že tytéž obrázky se jinde prodávají a jestli by Tě nepřesunuli pod jiného editora, protože jeho posudky Ti nepřipadají objektivní. Když jsem občas na support psala, byli v této fotobance velmi vstřícní, zpravidla odpověděli tak do 2 dnů. Fakt je, že co jsem je kapku podusila, tak se eliminovalo vyhazování a prodeje poněkud stoupají. Nejhorší je neozvat se.

K této fotobance mám smíšený vztah, občas mě taky pěkně nakrknou, pak si to zase vyžehlí nějakým slušným prodejem.
shalom3

Příspěvekod Kulíšek » 26. březen 2016 13:31

U mne taky došlo k zhoršení - je teda pravda že jsem teď dlouho nenahrávala ale za poslední sady co jsem tam dala se dostávám tak na 50% nejvíc mě štve, když se s něčím patlám několik hodin a pak mi napíšou "too simple" - třeba tohle mi trvalo dost dlouho

http://www.shutterstock.com/pic-3626578 ... Gqt7Tw-1-4

je mi jasné že ta maska SALE přes to barevné pozadí je jen na chvíli ale to pozadí jsem dělala fakt dlouho :/

takže jsem na ně ted zanevřela
jo a taky mi neberou obrázky které se jinde prodávájí, nebo co jsem tam procpala jeden background asi na potřetí a v zápětí se prodal -_-

popravdě nechápu jak tam můžou mít tolik obrázků když toho hafo vyhazují
Kulíšek

Reputace: +11

Příspěvekod Ravennka » 26. březen 2016 14:02

Pokud tohle chceš na Ds procpat, tak dej Sale, Discount a třeba ještě Mega pack a 1 + 1 Free do jednoho souboru a tím to tam projde ;)

Jak je to jednodušší, tak potřebují, aby toho bylo víc... třeba http://www.dreamstime.com/stock-illustr ... ge67018985 :mrgreen: ale teď na to koukám... mi prošlo http://www.dreamstime.com/stock-illustr ... ge59637162 to se docela divím... ale tak, asi jsem se trefila do trendu, když to brali, a nebo se někdo uklikl :lol:

OT - tohle pobavilo :D Má to nějaký download? :D
Ravennka

Příspěvekod Kulíšek » 26. březen 2016 14:08

Ravennka píše:Pokud tohle chceš na Ds procpat, tak dej Sale, Discount a třeba ještě Mega pack a 1 + 1 Free do jednoho souboru a tím to tam projde ;)

OT - tohle pobavilo :D Má to nějaký download? :D

ráda bych udělala set ale už se to pak nevejde do EPS, ale občas i JPEG sety dělám - právě kvuli DS -_- jen jak jsem se na DS ted vyprdla tak kašlu i na sety :)

ne nemá :D to byl muj prvni test ořezových masek s texturou a tak jsem to tam dala :D
ono se mi 99% obrázků ještě neprodalo ani jednou :(
Kulíšek

Reputace: +11

Příspěvekod Ravennka » 26. březen 2016 14:19

To je úplně normální... počítej s tím, že nějaké větší prodeje začnou až tak po roce ;)

mě pobavilo hlavně to téma :D taky asi s tím něco zkusim... už jenom tak pro tu srandu...

A ještě k tomu setu - tak zkus dát jenom 2, třeba to vezmou i tak... =) Tobě to bude trvat asi 2 min, za pokus to možná stojí.
Ravennka

Příspěvekod Anika » 26. březen 2016 14:19

mě jako too simple vyhodili toto:
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=379184281
a další věci ze série, přitom jsem měla co dělat, abych se vůbec vešla do datového limitu :D
nechápu jejich logiku.
Přitom stačilo přidat jednoduché chevronové pozadí a prošlo to.
http://www.dreamstime.com/earning_det.p ... d=67522423
:shock:
Anika

Reputace: +250

Příspěvekod shalom3 » 26. březen 2016 14:39

To taky občas použiji, že přidám nějaké pozadí. Osobně si ale myslím, že to je pitomost, protože zákazník si to může dát na pozadí, jaké se mu hodí. Hledat logiku v systému jejich hodnocení je asi naprosto marné. Ze začátku mi brali obrázky, které bych dneska už nikam nedala a prodávají se. Naopak věci, kterým jsem věnovala čas a které měly nějaký nápad, tak se prodají spíš mimořádně.
shalom3

Další

Zpět na Dreamstime