W-EL licence

W-EL licence

Příspěvekod tlamic » 28. leden 2018 13:15

Muze nekdo poradit, co znamena W-EL licence. Tohle jsem dostal u 3 fotek:
"Dear Jan,

This notification was sent by a potential buyer, who would like to purchase one of your files with web extended license (W-EL).
See info regarding terms and allowed usages at link below:
https://www.dreamstime.com/terms.php#w-el. (ID: 40939928)

The web extended license W-EL costs 50 credits. The royalties differ according to the image status - exclusive or non-exclusive - and level. Please check the table on the page below for a complete list of royalties: https://www.dreamstime.com/sellimages.

If you are able to sell web extended license for the image, please use the "ENABLE LICENSE" button to enable the web extended license. The buyer will be automatically notified.

ENABLE LICENSECan't/won't enable license"

Je to exluzivni uziti nebo ne? Co jsem pochopil, tak by to nemela byt exluzivnii licence. Diky. Honza
Hodnocení: 0
tlamic

Reputace: +5

Re: W-EL licence

Příspěvekod zdenat5 » 28. leden 2018 13:20

Ahoj,
já totéž
potřebovala bych poradit, došel mi email na několik mých obrázků- Toto oznámení bylo zasláno potenciálním kupujícím, který by si koupil jeden z vašich souborů s rozšířenou licencí na webu (W-EL).
Dear Zdenka,
This notification was sent by a potential buyer, who would like to purchase one of your files with web extended license (W-EL).
See info regarding terms and allowed usages at link below:
https://www.dreamstime.com/terms.php#w-el. (ID: 48102554)
The web extended license W-EL costs 50 credits. The royalties differ according to the image status - exclusive or non-exclusive - and level. Please check the table on the page below for a complete list of royalties: https://www.dreamstime.com/sellimages.
If you are able to sell web extended license for the image, please use the "ENABLE LICENSE" button to enable the web extended license. The buyer will be automatically notified.
ENABLE LICENSECan't/won't enable license
Thank you & congratulations!
Potvrdila sem ENABLE LICENSE přesměrovalo mne to na vektor- tam jsem pro jistotu zaškrtala ,kromě exkluzivity, všechno a dala předložit.
Nevím jestli to stačí- na vánoce mi došla podobná nabídka byl to silvestr , ale nic z toho nebylo, nevím jestli proto, že jsem reagovala až mezi svátky - nebyla sem doma-nebo to zákazník nechtěl, nebo sem to zvorala. :mrgreen:
Děkuji za radu. Zdena
zdenat5

Reputace: +12

Příspěvekod Anika » 28. leden 2018 13:53

Je to obvyklá extended licence, bez exkluzivity. Na dreamstime se to musí zatrhávat u každého submitu. Já zaškrtávám W-EL a P-EL (tisková licence), ostatní ne. Je škoda to nemít zaškrtnuté
Anika

Reputace: +280

Příspěvekod zdenat5 » 28. leden 2018 14:02

Moc děkuju, tak to příště zašktnu, a u těchto se uvidí.
zdenat5

Příspěvekod Anika » 28. leden 2018 14:16

zdenat5 píše:Moc děkuju, tak to příště zašktnu, a u těchto se uvidí.

Dá se to zaškrtat i zpětně, ale nevím, jestli hromadně. Nejspíš jen po jednom :(
+zdenat5 Hodnocení: +1
Anika

Příspěvekod zdenat5 » 28. leden 2018 14:20

Fajn - to mi uniklo - doplním si to, alespon ty novější.
Zdena
zdenat5

Příspěvekod tlamic » 28. leden 2018 14:32

No ted jsem si vsiml, ze me automaticky byly vyplneny vsechny 4 licence.
tlamic

Příspěvekod tlamic » 28. leden 2018 15:00

Ted jsem nasel, da se menit hromadne pod "Manage Licenses" Honza
tlamic

Příspěvekod shalom3 » 28. leden 2018 15:17

Anika píše:.... Na dreamstime se to musí zatrhávat u každého submitu. Já zaškrtávám W-EL a P-EL (tisková licence), ostatní ne. Je škoda to nemít zaškrtnuté

Já používám Stocksubmitter a Ty myslím také. Submit ovšem používám málo, šetřím si ho na videa. Při submitu se tedy nezatrhne W-EL automaticky? Po uploadu musím u prvního obrázku zatržítka upravit, po jeho ručním submitu se to u ostatních aplikuje stejně.
shalom3

Reputace: +576

Příspěvekod Anika » 28. leden 2018 15:22

shalom3 píše:
Anika píše:.... Na dreamstime se to musí zatrhávat u každého submitu. Já zaškrtávám W-EL a P-EL (tisková licence), ostatní ne. Je škoda to nemít zaškrtnuté

Já používám Stocksubmitter a Ty myslím také. Submit ovšem používám málo, šetřím si ho na videa. Při submitu se tedy nezatrhne W-EL automaticky? Po uploadu musím u prvního obrázku zatržítka upravit, po jeho ručním submitu se to u ostatních aplikuje stejně.

Já to zaškrtaný mám a nic neřeším, zaškrtává se to automaticky. Trochu jsem dneska vyděsila :), jestli to stocksubmiter řeší, ale vydá to, že je vše ok.
Dreamstime si to pamatuje, a dokud to nezmění autor při nahrávání, zaškrtává to pořád stejně.
Anika

Další

Zpět na Dreamstime