Zamítnutí z důvodu podezření z jiného zdroje

Zamítnutí z důvodu podezření z jiného zdroje

Příspěvekod rostik2 » 15. září 2015 19:36

Začal jsem používat trasování pro tvorbu vektorů. V editoru fotek přes několik vrstev načtu prahové hodnoty a pak výsledný černobílý výsledek zvektorizuji.
Jenomže ted mi na Dreamstimu zamítli soubor z tohoto důvodu. Chtějí po mě nějaké ID souboru a já nevím co po mě vlastně chtějí. Fotku samozřejmě mám. Tahle metoda je hodně produktivní. Dá se takto vektorizovat prakticky všechno, jen nevím jak jim to sdělit :( . Je tam nějaká tabulka, kde mám napsat ID oddělené čárkami apod

Kód: Vybrat vše
Tento obrázek se zdá být vysledovat z jiného zdroje. Jste-li tvůrcem a jediným autorem zdrojového / s a ​​/ nebo všechny prvky použité pro tento ilustraci, potvrďte uvolnění majetku připojením s původními zdroji zahrnuty (fotografie, kresby, 3ds, etc.), nebo pokud máte originální fotografie on-line, prosím znovu a uveďte ID (y).
Hodnocení: 0
rostik2

IP: 31.192.80.xx

Reputace: 0

Re: Zamítnutí z důvodu podezření z jiného zdroje

Příspěvekod PandaWild » 15. září 2015 19:42

Při submitu buď přiložíš tu (svou!) originální fotku, ze které jsi to trasoval, jako reference image (Property Release). Nebo pokud máš tu fotku u nich v portfoliu, tak uvést ID fotky (evidenční číslo na DreamsTime - pod jakým číslem se edituje a zobrazí).

Trasované siluety jsou úspěšné spíš jen když se pošlou jako kolekce, protože jich tam je docela přebytek (právě proto, že se snadno vytvářejí a tak je vytváří každý).
Hodnocení: 0
PandaWild

Reputace: +1580

Zpět na Dreamstime