Zázrak na Dreamstime

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvekod duben » 3. leden 2017 13:12

shalom3: Většina fotek zvířat, která fotím, jsou sokolnicky vedená zvířata nebo zvířata v lidské péči. Stejně tak tyhle sovy. Dá se to fotit na různých workshopech se zvířaty, nebo si domluvit sokolníka, zvířata která přiveze na místo které určíš. Pokud bys to chtěla zkusit, tak můžu vřele doporučit kamaráda Jirku Míchala, tady má vypsané letošní workshopy a já s ním fotím hodně často http://www.jmichal.cz/index.php/nabidka/2016
Hodnocení: 0
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.inlineaerobic.cz | www.cwapa.net | www.slevanek.cz
duben

Reputace: +114

Příspěvekod PandaWild » 3. leden 2017 13:43

shalom3 píše:Tedy, ten je fakt boží. Neuvěřitelné, na sídlišti! V Mostě?
Jo v Mostě, žili tam 3 roky. Kalousi se často stěhují do sídlišť, protože tam chytají potkany a myši, kteří se živí zbytky z popelnic. Ale lidi je nevidí moc rádi, protože mláďata v létě několik měsíců v noci dost hlasitě houkají, aby přivolala rodiče na potravu.
PandaWild

Reputace: +1099

Příspěvekod duben » 4. leden 2017 09:04

Tak mě napadlo, na Dreamstime to nemám a na přiřazení do kolekce to není, ale poslední zimní fotky z mého instagramu https://www.instagram.com/stanislavduben/ jsou z exteriéru navíc focené mobilem a mohly by se vám líbit ;)

Třeba tyhle
https://www.instagram.com/p/BOyvCJQhOX9/
https://www.instagram.com/p/BOzK71Yh6uM/
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.inlineaerobic.cz | www.cwapa.net | www.slevanek.cz
duben

Příspěvekod Host » 9. leden 2017 13:11

castyhost píše:Host: vysla ti asi v jejich newsletteru zminka...zase to pomine

Tak nevím, ale jízda pokračuje... :D Je tam asi opravdu něco jinak, protože od Nového roku Dream skoro dotáhl Fotolii a na počet rozšířených licencí je momentálně jedničkou. Sám se tomu divím a už dost dlouho jsem tam ani nic nenahrál. Jde to tak nějak samo. Možná je to způsobené odchodem zákazníků ze Shutterstocku. Kdo ví? Zaplaťpánbu za to... :D
Host

IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod duben » 9. leden 2017 13:40

Podivej se do statistik, jestli ti to dela jedna fotka nebo vsechny, pripadne nejake konkretni tema ... nevim jak moc je v tech statistikach dreamstime dobry a jestli tyhle informace jdou nejak snadno ziskat. Predpokladam ze by to jit melo, ale kdo vi.
duben

Příspěvekod Host » 9. leden 2017 13:48

Jo, přesně tohle jsem hledal a nic zajímavého jsem nenašel. Jde to napříč tématy. Snad jen staré a nikdy neprodané obrázky začaly vykazovat větší úspěšnost, ale to bych přičítal spíš celkovému zvýšení prodejů.
Host

IP: 193.86.92.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod Baldion » 27. únor 2017 18:26

Tak u mě se zatím na Dreamstime žádný zázrak nekoná. :shock: Nahrál jsem tam várku obrázků (svou první na DT) a už tam týden visí a nevypadá to, že by na ně někdo sáhnul. Jak dlouho tam trvá schvalování? Je to normální, nebo jsem anomálie? ;)
Baldion

Reputace: +68

Příspěvekod Ravennka » 27. únor 2017 18:29

Když chceš, aby Ti to rychle schválili, tak to tam nahraj, ale odešli ke schválení přes appku ;) pak je to schválené "obratem" - tj. do dvou dnů (ale spíš ještě ten den).
+Baldion Hodnocení: +1
Ravennka

Reputace: +682

Příspěvekod Baldion » 27. únor 2017 18:43

Ravennka píše:Když chceš, aby Ti to rychle schválili, tak to tam nahraj, ale odešli ke schválení přes appku ;) pak je to schválené "obratem" - tj. do dvou dnů (ale spíš ještě ten den).

Aha, moc děkuji :)
A to, co už tam mám zřejmě nebude obratem - vyplatí se smáznout a nahrát znovu přes apku, nebo počkat? :P
Baldion

Reputace: +68

PředchozíDalší

Zpět na Dreamstime