Zázrak na Dreamstime

Re: Zázrak na Dreamstime

Příspěvekod zdenat5 » 28. leden 2018 13:17

Ahoj,
potřebovala bych poradit, došel mi email na několik mých obrázků- Toto oznámení bylo zasláno potenciálním kupujícím, který by si koupil jeden z vašich souborů s rozšířenou licencí na webu (W-EL).
Dear Zdenka,
This notification was sent by a potential buyer, who would like to purchase one of your files with web extended license (W-EL).
See info regarding terms and allowed usages at link below:
https://www.dreamstime.com/terms.php#w-el. (ID: 48102554)
The web extended license W-EL costs 50 credits. The royalties differ according to the image status - exclusive or non-exclusive - and level. Please check the table on the page below for a complete list of royalties: https://www.dreamstime.com/sellimages.
If you are able to sell web extended license for the image, please use the "ENABLE LICENSE" button to enable the web extended license. The buyer will be automatically notified.
ENABLE LICENSECan't/won't enable license
Thank you & congratulations!
Potvrdila sem ENABLE LICENSE přesměrovalo mne to na vektor- tam jsem pro jistotu zaškrtala ,kromě exkluzivity, všechno a dala předložit.
Nevím jestli to stačí- na vánoce mi došla podobná nabídka byl to silvestr , ale nic z toho nebylo, nevím jestli proto, že jsem reagovala až mezi svátky - nebyla sem doma-nebo to zákazník nechtěl, nebo sem to zvorala. :mrgreen:
Děkuji za radu. Zdena
Hodnocení: 0
zdenat5

Reputace: +12

Příspěvekod libor2 » 30. červen 2018 05:27

Jednoho krásného dne jsem požádal o výplatu 100$. A o pár dní později jsem mrknul na paypal a hle oni mi poslali rovnou dvě výplaty po 100$. Zřejmě nějaká záloha abych měl na dovču nebo tak něco. Škoda jen, že earnings mám teď mínus 100 :lol: :lol:
+Baldion, +Ravennka, +kelley Hodnocení: +3
libor2

Reputace: +39

Příspěvekod shalom3 » 30. červen 2018 20:15

Malý zázrak potkal dneska i mne - prodalo se mi tu video za 13 USD. Nejlepší na tom je, že to byla abstrakce hotová asi za 15 minut. A videa, se kterými jsem se párala půl dne, tak se neprodávají...Cesty zákazníků jsou holt nevyzpytatelné ;)
+sentio Hodnocení: +1
shalom3

Reputace: +577

Předchozí

Zpět na Dreamstime