Depositphotos - upload

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Re: Depositphotos - upload

Příspěvekod admin » 21. listopad 2019 11:12

Baldion píše:Napsal jsem na podporu dotaz, že mám v Tax Center Tax form "Approved", jestli jim mám posílat nový. Odpověděli, že pokud mám Tax form schválen, tak mám e-mail ignorovat.

Já to jen zobrazil a znovu odeslal.
Hodnocení: 0
Fotograf, grafik, fotobankéř na volné noze a místní admin | fotobanky.cz | ilustrator.cz | dubanci.cz
admin
Site Admin

Reputace: +469

Příspěvekod Anika » 21. listopad 2019 12:43

Me to přišlo asi dva dny po tom, co jsem žádala výplatu, takže mě napřed nenapadlo, že to dostali i další. Peníze jsou odečtené z výdělků, ale mě zatím nic nedorazilo. Nechala jsem se zmást a poslala tax form znovu ke schválení beze změny jak byl, teď je pending, tak čekám, jestli výplata dorazí nebo ne a budu to muset nějak řešit s podporou. Asi tam teď budou trochu zmatky.
Anika

Reputace: +279

Příspěvekod shalom3 » 21. listopad 2019 13:23

Připadá mi, že ten mail byl nějaký úlet z jejich strany. Nechám to být, uvidíme, co se z toho vyklube. Zas tam tolik peněz nemám, abych si na ně případně nemohla počkat, pokud by se jim něco nelíbilo.
shalom3

Reputace: +858

Příspěvekod ivusakzkrabice » 21. listopad 2019 13:32

Anika píše:Me to přišlo asi dva dny po tom, co jsem žádala výplatu, takže mě napřed nenapadlo, že to dostali i další. Peníze jsou odečtené z výdělků, ale mě zatím nic nedorazilo. Nechala jsem se zmást a poslala tax form znovu ke schválení beze změny jak byl, teď je pending, tak čekám, jestli výplata dorazí nebo ne a budu to muset nějak řešit s podporou. Asi tam teď budou trochu zmatky.

Mám to stejně, taky to mám vázané na výplatu, jen jsem žádala už asi desátého a přišlo mi to včera. Myslím, že chtějí hlavně nahrát pas nebo řidičák, ale bohužel se tím celý tax form pošle ke kontrole znovu. Jedinou změnu, kterou jsem musela ve formuláři udělat bylo, že jsem měla ulici a čp v jednom poli a nyní tam na to jsou pole dvě.
Pak je mi ještě divný, že se obrázek mého pasu "nahrál" do mého webového rozhraní do unfinished obrázků a nezobrazuje se, ale je tam jakoby byl chybně nahraný.. Prostě mě to štve, ale holt počkám :(
ivusakzkrabice

Reputace: +477

Příspěvekod ivusakzkrabice » 21. listopad 2019 15:55

Tak mi právě napsali, že Approved a hned nato mi přišel mail, že peníze jsou na cestě :)
ivusakzkrabice

Reputace: +477

Příspěvekod Baldion » 16. květen 2020 14:36

Funguje vám upload na Depositphotos? Mě to od rána nejede. :o
Baldion

Reputace: +139

Příspěvekod Marsan » 16. květen 2020 17:08

Baldion píše:Funguje vám upload na Depositphotos? Mě to od rána nejede. :o

jj souhlas od rána nejede web ani FTP
Marsan

Reputace: +195

Příspěvekod Marian » 16. květen 2020 20:25

Cez web nejde, ale skrze FTP som tam dnes fotky dostal....
Marian

Reputace: +15

Depositphotos - upload a popis

Příspěvekod Začátečník » 23. květen 2020 15:40

Zdravím. Pořád mi to odmítá vzít s tím, že mám používat latinku. Nemohu přijít na to, co je špatně. Poradíte někdo?

Kuelap or Cuelap is a walled settlement located in the mountains near the towns of Mara and Tingo, in the southern part of the region of Amazonas, Peru. It was built by the Chachapoyas culture
Začátečník

IP: 213.195.235.xx

Reputace: 0

Příspěvekod PandaWild » 23. květen 2020 18:18

Tip - nemůže být problém v tom, že to nezačíná anglickými slovy, tak si myslí že je to v nějakém cizím jazyku? Třeba by pomohla změna pořadí slov:

Walled settlement Kuelap or Cuelap is located in the mountains near the towns of Mara and Tingo, in the southern part of the region of Amazonas, Peru. It was built by the Chachapoyas culture.

Nebo jim to korektor slov opraví na správný tvar "Kuélap" a pak tam vadí e s čárkou.
PandaWild

Reputace: +1771

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní microstock fotobanky