Illustrator neukládá soubory

O tvorbě grafiky (vektory, bitmapy, fraktály, 3D rendery) a různých grafických programech - Adobe Photoshop, Illustrator, Corel Draw

Illustrator neukládá soubory

Příspěvekod Kulíšek2 » 12. leden 2019 00:19

Zdravím, po poslední aktualizaci win 10 (u mne se objevila 10. 1. 2019) nemůžu ukládat vektory z illustratoru. Když vyrobím nový není problém, ale když upravím starý a nebo využiju nějaký starý objekt k nové tvorbě, tak při ukládání illustrator zamrzne a nic neuloží. Program jsem samozřejmě reinstalovala, ráda bych věděla jestli jsem v tom sama než budu psát na Microsoft.
Hodnocení: 0
Kulíšek2

IP: 89.103.79.xx

Reputace: 0

Re: Illustrator neukládá soubory

Příspěvekod Kulíšek2 » 12. leden 2019 00:45

po druhém reinstalu pro jistotu nejde už vůbec noic, jen spustit. Nevytvořím nový soubor ani neotevřu starý.
Kulíšek2

Příspěvekod shalom3 » 12. leden 2019 01:21

Vypadá to tak, že čím renomovanější softwarové firmy, tím zajímavější problémy. :shock:
shalom3

Reputace: +642

Příspěvekod Kulíšek2 » 12. leden 2019 15:13

shalom3 píše:Vypadá to tak, že čím renomovanější softwarové firmy, tím zajímavější problémy. :shock:

To je co update to problém od velkého updatu 1803 je to samý problém :/ .
Kulíšek2

Příspěvekod Ravennka » 12. leden 2019 15:52

Poradila bych přeinstalovat na nějakou stabilnější verzi Win a zakázat update, ale to se musí osekat celý systém - a to chce někoho, kdo to umí udělat dobře - a nebo hodně času a trpělivosti na přeinstalovávání a zkoušení nových variant :mrgreen:
Ravennka

Reputace: +816

Příspěvekod shalom3 » 12. leden 2019 16:32

Zakázat update ve Windows10? S tím jsem se mořila podle různých návodů na internetu drahnou dobu. Když jsem se pak znovu podívala, tak se jaksi samovolně všechny zakázané volby zas povolily. Je mi jasné, že na linuxovém počítači nepůjde všechno hladce, ale daří se mi pomaličku objevovat cestičky, jak se zavděčit fotobankové tvorbě ;) . Snad se mi podaří vše vypilovat do chvíle, než se budu muset rozloučit s Windows 7.
shalom3

Reputace: +642

Příspěvekod Kulíšek2 » 12. leden 2019 18:24

Vytvořila jsem si z důvodu že Win obnovuje poslední zapnuté programy ikonu na vypnutí která tohle nedělá a je v ní evidentně i příkaz neaktualizovat, ale ještě nejsem plně naučená vypínat PC přes ní takže se mi povedlo tu aktualizaci natáhnout dovnitř :/ Technicky pro mne není problém reinstalovat win, ale nemám čas na to vše si ukládat, a po reinstalu zase tahat zpět a zprovozňovat programy co denně potřebuji do práce a znovu vše nastavovat aby Win fungoval jak měl :(
Asi jsem v tom sama, tak děkuji za Váš čas
Kulíšek2

Příspěvekod PandaWild » 12. leden 2019 19:07

Aktualizace Win10 se dají odinstalovat (pokud se nevyčistí systémové zálohy).
PandaWild

Reputace: +1503

Příspěvekod Kulíšek2 » 12. leden 2019 19:39

PandaWild píše:Aktualizace Win10 se dají odinstalovat (pokud se nevyčistí systémové zálohy).

No tak mám fakt postižený počítač, byť už mám SSD téměř plné nemazala jsem žádné jejich zálohy, přesto mi při odinstalaci Win ohlásil že se našla "nějaká" chyba kvůli které nemůže pokračovat... Žádný popis ani kód chyby :(
Kulíšek2

Zpět na O grafice nejen vektorové