Blokace účtu fotolia?

Re: Blokace účtu fotolia?

Příspěvekod castyhost » 24. květen 2016 21:24

Mám za sebou dvě blokace.
Se spamem to nemá nic společného.

Dopoledne tam zavolej, řekneš svoje ID a pk několikrát za sebou budeš opakovat že rozumíš že nahrávání skoro stejných obrázků je špatné a že jsi si vědom že ti může být účet na FT kdykoliv zrušen bez náhrady.

Psaní mailu nemá smysl
Nemusíš být anglictinář, je to pohoda, musíš tam zavolat
+Laborec425 Hodnocení: +1
castyhost

IP: 92.240.174.1xx

Reputace: 0

Příspěvekod Laborec425 » 25. květen 2016 07:29

Děkuju za rady. Jdu tam teda zkusit zavolat a link na fotolii dám až mi to odblokujou :).
Hodnocení: 0
Laborec425

IP: 82.117.130.xx

Příspěvekod Laborec425 » 25. květen 2016 08:08

A ještě mám jednu otázku. A na tý Fotolii, když zablokujou účet kvůli multiuploadu tak je tím myšleno, že jsem tam nahrál úplně stejné obrázky (to se mi párkrát stalo při nahrávání přes Stocksubmitter) nebo tím myslej, že jsem tam nahrál podobné (např. podobný pohled přes louku na kostel)? :)
Laborec425

Příspěvekod Ravennka » 25. květen 2016 10:31

Oboje :mrgreen:

Třeba pohled přes louku na kostel, pohled přes louku na kostel s retro filtrem, pohled přes louku na kostel za svítání, pohled přes louku na kostel při západu slunce, pohled přes louku na kostel s nějakým jiným filtrem, pohled přes louku na kostel celý do modra :lol:
+Lenka Hodnocení: +1
Ravennka

Reputace: +880

Příspěvekod PandaWild » 25. květen 2016 10:48

Asi půjde spíš o ještě větší podobnost - např. pokud se omylem stalo, že se submitoval obrázek, který předtím vyhodili, protože opakovaný submit bez oprav zakazují. Nebo budou v portfoliu skoro identické obrázky, buď úplně stejné nebo jen jinak ořízlé.
+Laborec425, +Lenka Hodnocení: +2
PandaWild

Reputace: +1519

Příspěvekod Laborec425 » 25. květen 2016 13:44

Tak jsem napsal ještě před voláním na email invoice@fotolia.com a přišla mi odpověď od pána, kterej mi účet zablokoval, že mu mám odepsat na ten první email kde mi oznamoval, že mi účet blokujou.
A i když jsem mu včera samozřejmě hned na ten email odpověděl, přeposlal jsem mu tu odpověď znovu a za chvíli mi to odblokoval s upozorněním, že si mám dávat pozor na podobné snímky :).
Laborec425

Příspěvekod Laborec425 » 25. květen 2016 13:50

PandaWild: Asi jo.. Myslím, že jsem nechtěně uploadnul dvě fotky baráku, u kterých mě upozornili, že mám dodat "Souhlas majitele" a já bez toho souhlasu je uploadnul znovu.
Každopádně jestli jsou na to takhle "háklivý".., to abych si dával pozor třeba i na duplicitní upload přes Stocksubmitter. To se mi stává poměrně často, že ručně "submituju" a nacházím několik stejných fotografií (nevím, co by to udělalo, kdybych měl Stocksubmitter zaplacený a submitovalo by se to automaticky.. snad má někdo zkušenosti) :)
Laborec425

Příspěvekod Anika » 25. květen 2016 14:18

Při nahrání se obrázek označí a nedá se nahrát opakovaně, dokud to označení ručně nepřenastavíš.
Nikdy se mi nestalo, že by mi stocksubmiter něco nahrál dvakrát. Momentálně ho mám zaplacený, ale většinou ne a vystačím si s tím limitem 33 obrázků. Funguje to ale stejně.
Jediné, co se mi stává, je, že při uploadu na deposit se obrázek označí jako nahraný, ale není (asi při přetížení depositphotos)

Edit: Upravila jsem první větu.
+Laborec425 Hodnocení: +1
Anika

Reputace: +285

Předchozí

Zpět na Fotolia