Fotolia - změna barev při uploadu

Fotolia - změna barev při uploadu

Příspěvekod shalom3 » 16. srpen 2016 11:45

Zdravím, koukám a nevěřím svým očím. Nahrála jsem na Fotolii zip a barvy původního obrázku se úplně změnily. Ten samý zip jsem nahrála na Depositphotos a tam je to v pořádku. Stalo se někomu něco podobného?
barvy.jpg
barvy.jpg (50.58 KiB) Zobrazeno 840 krát
Hodnocení: 0
shalom3

Reputace: +410

Re: Fotolia - změna barev při uploadu

Příspěvekod duben » 16. srpen 2016 11:47

Předpokládám že půjde jen o JPG. V jakém barevném profilu jsi to exportovala? A neposílal jsi to náhodou ve CMYK místo RGB? Případně byl tam vložený profil RGB případně sRGB: Protože pokud tam byl jiný, třeba Adobe RGB tak ten nemusí umět zpracovat a pak to takhle změní barvy.
www.duben.org | www.fotorady.cz | microstocktools.com | www.afrodita.name | www.inlineaerobic.cz | www.cwapa.net | www.slevanek.cz
duben

Reputace: +114

Příspěvekod shalom3 » 16. srpen 2016 11:54

Prozkoumám to, ale při exportech stále používám stejná nastavení a u jiných obrázků se mi to nestalo, nikdy. Všechny vektory dělám v RGB a všechny exporty také, nikdy jsem nic nepřenastavovala. Na monitoru vypadá vše stejně - eps i jpg, navíc i svg.
shalom3

Reputace: +410

Příspěvekod lacodk » 16. srpen 2016 15:17

Jani na fotolii je to tak ze farby su vybledlejsie ako na inych fotobankach to som si vsimol uz skorej a uz som sa s tym zmieril :lol: :lol:
Ono niekedy sa ale stane aj takato vec a sam neviem preco ale mozno si akurat trafila taku farbu kde je to takto vyrazne ja mam nejake obrazky tiez vyraznejsie farebne odlisne ale v 90% to vobec nie je vidno alebo je to nebadatelne
Skusal som to aj vymazat a nanovo konvertovat,nahrat ale stale to tak ostalo tak to uz ani neriesim
ked mi to hodi odlisnejsie farby tak to necham tak a niekedy to ani nie je na skodu :D :D :D
lacodk

Reputace: +18

Příspěvekod mszucs » 22. září 2016 10:32

To potom môžeš zaškrtnúť exkluzivitu :lol:
mszucs

Reputace: +6

Zpět na Fotolia