Free section?

Free section?

Příspěvekod Patas » 14. červen 2016 20:43

čau chci uploadnout fotku... a vidim že když mi ji nepřijmou tak to dají do Free section... můžu to někde změnit? :) Díky
Hodnocení: 0
Patas

IP: 213.235.142.xx

Reputace: 0

Re: Free section?

Příspěvekod sedmicka7a » 14. červen 2016 21:02

Jasně, že to můžeš změnit. Jen v Indexing klikneš na to yes a ono se změní na no. A ten systém si to bude pamatovat, a příště už tam automaticky bude No. :)
http://www.megapixel.cz/foto/106527
http://www.shutterstock.com/gallery-2703055p1.html
sedmicka7a

Reputace: +69

Příspěvekod Patas » 14. červen 2016 21:05

sedmicka7a píše:Jasně, že to můžeš změnit. Jen v Indexing klikneš na to yes a ono se změní na no. A ten systém si to bude pamatovat, a příště už tam automaticky bude No. :)

Díky ja blbec klikal furt na ten otaznik :D achjo ... tolik fotek uz mi neschvalili :/ kdyz tu neschvalenou fotku vymazu z FILES tak je automaticky i z free pryc? nebo ne? :) diky
Patas

Příspěvekod Ravennka » 14. červen 2016 21:17

To sice nevim, nicméně na Fotolii berou asi nejmenší procento fotek (z těch největších hráčů)... za to třeba na 123 vezmou úplně všechno, tam si sprav náladu ;)
Ravennka

Reputace: +682

Příspěvekod Patas » 14. červen 2016 21:20

Ravennka píše:To sice nevim, nicméně na Fotolii berou asi nejmenší procento fotek (z těch největších hráčů)... za to třeba na 123 vezmou úplně všechno, tam si sprav náladu ;)

123 uz cekam cca 3 tydny :D to bigstock a SS a Fotolia je jina :) ale jsem novej cca 60 fotek na Fotolii + cca 30 neschvalenych :) takze tedka je mi to uz jedno :) a stim mim internetem se mi nechce znova uploadovat :D :) at si nekdo udela radost z free fotky.. :)
Patas

Příspěvekod sedmicka7a » 14. červen 2016 21:40

Patas píše:
Ravennka píše:To sice nevim, nicméně na Fotolii berou asi nejmenší procento fotek (z těch největších hráčů)... za to třeba na 123 vezmou úplně všechno, tam si sprav náladu ;)

123 uz cekam cca 3 tydny :D to bigstock a SS a Fotolia je jina :) ale jsem novej cca 60 fotek na Fotolii + cca 30 neschvalenych :) takze tedka je mi to uz jedno :) a stim mim internetem se mi nechce znova uploadovat :D :) at si nekdo udela radost z free fotky.. :)

u 123rf je docela dobré napsat na podporu a pak ty soubory schválí během následujících 24h. Mně už dokonce psal, že mi přiřadil editora a že pokud budu čekat se schválením dýl jak pět dní tak mám napsat :lol: . Psala jsem jim totiž jestli by mi mohli konečně schválit věci z dubna a oni místo toho schválili věci, který jsem nahrála předevčírem :lol: tak doufám, že se to během zítřka ještě změní, nevadí mi čekat třeba 14 dní nebo i měsíc, u 123 jsem si nato už zvykla, ale 2 měsíce mi přijdou fakt moc.

A k těm fotkám, téměř vše berou i na Istocku, a to některý fotky nejsou zrovna povedený, nahrávala jsem to jen, protože jsem si říkala, že je zbytečný, aby ležely na disku, když je tu nějaká šance, že je schválí :D
sedmicka7a

Příspěvekod Patas » 14. červen 2016 21:45

sedmicka7a píše:
Patas píše:

u 123rf je docela dobré napsat na podporu a pak ty soubory schválí během následujících 24h. Mně už dokonce psal, že mi přiřadil editora a že pokud budu čekat se schválením dýl jak pět dní tak mám napsat :lol: . Psala jsem jim totiž jestli by mi mohli konečně schválit věci z dubna a oni místo toho schválili věci, který jsem nahrála předevčírem :lol: tak doufám, že se to během zítřka ještě změní, nevadí mi čekat třeba 14 dní nebo i měsíc, u 123 jsem si nato už zvykla, ale 2 měsíce mi přijdou fakt moc.

A k těm fotkám, téměř vše berou i na Istocku, a to některý fotky nejsou zrovna povedený, nahrávala jsem to jen, protože jsem si říkala, že je zbytečný, aby ležely na disku, když je tu nějaká šance, že je schválí :D

Tak díky za radu :) jen mě trošku mrzí tech 70 fotek ktery si někdo může vzít zadara :D :(
Patas

Příspěvekod sedmicka7a » 14. červen 2016 21:54

Patas píše:Tak díky za radu :) jen mě trošku mrzí tech 70 fotek ktery si někdo může vzít zadara :D :(

No pokud ty fotky ve free nechceš, tak zkus napsat na podporu, jestli by ti všechny ty fotky nemohli z free sekce odstranit :)
sedmicka7a

Příspěvekod ypres.bass » 14. červen 2016 21:55

mně se osvědčil Dreamstime - první zamítnutou fotku jsem měl asi až kolem 80té a i teď si držím nějakých 95%
www.stanislavkolarik.cz | www.smag.cz
ypres.bass

Reputace: +23

Příspěvekod fisa » 14. únor 2017 10:32

Ahoj, tu Free Section je dobré si hlídat, nejednou se mi stalo, že se mi to NO po nějakém čase nenápadně změnilo na YES. Třeba teď od 1. ledna jsem měl u všech obrázků u Free Section YES. Myslel jsem si, že se tím pádem neprodávají a rovnou jsou FREE. Ale z tohodle vlákna to vypadá, že by byly přesunuty do Free sekce použe při neschválení?

Což mě trochu zamrzí, protože jsem ráno při tom zjištění v záchvatu celou schválenou dávku za leden a únor smazal s tím že to nahraju znova bez Free sekce :\ Na druhou stranu ted vím, že v budoucnu můžu být v klidu.. :D
fisa

Další

Zpět na Fotolia