Náhledy

Náhledy

Příspěvekod thor83 » 16. duben 2016 17:15

Koukám a nechápu .-O Když si rozkliknu nějaká má videa která mají bílé pozadí.Některé náhledy sou šedivý ,ale když třeba refrešuji stránku nebo se na ni vrátím tam je pozadí někdy bíle někdy šedé.

To je jen u mě nebo to je u nich. .-(
Hodnocení: 0
thor83

Reputace: +49

Re: Náhledy

Příspěvekod PandaWild » 16. duben 2016 18:11

Když zkouším některá Tvá videa, tak nic takového nepozoruji. Ale přehrávač Fotolie není moc kvalitní. Např. některé dny to dost drhne. Nebo vadí, když se stránka videa otevře v novém okně, zatímco ve starém zůstala stránka se seznamem videí, kde se mezitím rozběhl náhled. Pak se video buď nerozběhne nebo se stránky mezi sebou divně prolínají - to by se mohlo také takhle projevit, že se tam prolíná šedý obsah jiné stránky. Proto Fotolia umožňuje stahovat náhledy videí, aby si je zákazník mohl přehrát u sebe a tak si zkontrolovat zda mu video bude vyhovovat.
PandaWild

Reputace: +1549

Re: Náhledy

Příspěvekod thor83 » 16. duben 2016 20:49

No to jejich škubání a nenačítaní mě štve ale není to tak hrozný jako když mám šedivý animace když mají být bíly no změna prohlížeče nepomohla.

No tak snad to kupci vidí normálně a nebo nebudou líní si stahovat náhledy a hned neodejdou .-) když uvidí vyblitou animaci
Nejdřív sem se lekl že sem tam dal blbou barvu pozadí :oops:
thor83

Reputace: +49

Zpět na Fotolia