Popis na Fotolii

Popis na Fotolii

Příspěvekod tlamic » 1. srpen 2014 13:15

Nevím, co se děje na Fotolii, ale teď mě vrací všechny fotky s odůvodněním špatného popisu nebo klíčových slov atd. Konkrétní samozřejmě nejsou a pokud něco změním, tak fotku stejně nakonec zamítnou. Má někdo podobnou zkušenost? Díky Honza
Hodnocení: 0
tlamic

Reputace: +5

Re: Popis na Fotolii

Příspěvekod Lenka » 1. srpen 2014 20:46

Pomohlo by, kdybys sem hodil název + kw + stručný popis co je na obrázku - pak by se dalo přemejšlet, co je špatně.
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Reputace: +268

Příspěvekod tlamic » 1. srpen 2014 21:15

Objektname: Zucchini with leaves
Record Version: 2
Editions Status: Fotolia
Keywords: white, zucchini, leaf, green, food, healthy, fresh, plant, courgette, vegetable, ingredient, vegetarian, raw, harvest, background, summer, closeup, object, freshness, organic, delicious, two, nutrition, flowers, bud, petals, table, marble
tlamic

Příspěvekod Ravennka » 1. srpen 2014 22:10

Bych to viděla na to, že někdo neumí vykliknout správný důvod odmítnutí... prostě se jim to z nějakého důvodu nelíbí, tak prostě klikne na tohle a nazdar - jinak mi to moc nedává smysl.
Ravennka

Reputace: +749

Příspěvekod Lenka » 2. srpen 2014 09:04

tlamic:
a kategorie?

Jinak samozřejmě je možný, že je to tak, jak píše Ravennka.

Ještě mě napadlo napsat na jejich podporu a prostě se jich zeptat...

Mě takhle vyhazovali úplně všechno tuším z Bigstocku nebo odkud a pak jsem se úplně náhodně dozvěděla, že jim vadí slovo "wallpaper", protože na to má někdo licenci.
Slyším symfonii, ale neumím noty a nemám hlas. Vidím do jiných dimenzí, ale ruce jsou zchromlé a procesor nestíhá. Aneb kdybyste viděli to, co vidím já, tak vám z toho hrábne.
Lenka

Příspěvekod tlamic » 2. srpen 2014 14:49

Zdravím, kategorie "zelenina". Bohužel mě to začínají teď dělat pravidelně. Honza
tlamic

Příspěvekod Lenka » 2. srpen 2014 16:23

A to je fotka, jo? Je na bílým pozadí? Pokud jo, tak možná "white background" bych dala jako jedno klíčový slovo (na jeden řádek), když to dáváš zvlášť, vyzní to jinak - jediný co mě u toho napadá... a když už bych to udělala, tak bych připsala slovo "isolated" - pokud je to teda na bílým....
Jinak vždycky se snažím na Fotolii dávat obě kategorie, jestli jsi dal jen jednu, i to by jim mohlo vadit, nevím.
Lenka

Příspěvekod tlamic » 2. srpen 2014 16:57

Na bílém pozadí to není. Je fakt, že to je série podobných fotek. To je jediný logický vysvětlení, že vezmou jenom něco. Honza
tlamic

Příspěvekod Lenka » 2. srpen 2014 17:51

no že máš v keyw. white a background, tak proto se ptám...

Jestli se fotky v tý sadě vzájemně málo liší a některý vzali, zkus je dávat max. po 2 v delších časových rozestupech (14 dní) a mezi to narvat něco jinýho - osvědčená taktika.. :lol:
Lenka

Příspěvekod Hana » 2. srpen 2014 17:54

Honzo tak to zkus neřešit a do budoucna vždy jednu z těch zamítnutých fotek hodit do balíčku nově nahraných se stejnými klíčovými slovy a uvidíš, jestli to vezmou. Pokud vezmou...znamená to, že jsi měl fakt mnoho podobných a to vadilo, když nevezmou ta ta kvalita dle nich je "nedostačující". Proto tam střelí první odůvodnění co jim pod ruku přijde.
Hana

Reputace: +1

Další

Zpět na Fotolia