Právě je 29. březen 2024 07:08

News News of 123rf

Site map of 123rf » Fórum : 123rf

Nic nefunguje

Nejde mi nahrávat ani změnit limit pro výplatu peněz. Prostě nic. Mají stránky mimo provoz, nebo mám zablokovaný účet a nevím o tom?
Read more : Nic nefunguje | Zobrazení : 6972 | Odpovědi : 1


FTP

Ahoj,

tak po dlouhé době se snažím nacpat nějaká videa na 123rf a nemůžu se tam připojit - předtím mi to fungovalo, nic jsem neměnil na 100 %. Tady v nápovědě píší, jak na to https://www.123rf.com/guidebook/c03s12.htm

Zdá se, že změnili adresu FTP serveru z footage.123rf.com na video.ftp.123rf.com, ale to vůbec neexistuje.

Nevíte někdo o tom něco?

Díky!
Read more : FTP | Zobrazení : 8312 | Odpovědi : 2


UPLOAD nefunguje

Máte taky někdo problém s uploadem na 123rf fotobance? Když kliknu na upload objeví se mi prázdná stránka pouze s hlavičkou a vyhledáváním, takže není možné nahrávat. Jsem sám, nebo je to nějaká 123rf krize?
Read more : UPLOAD nefunguje | Zobrazení : 10299 | Odpovědi : 5


Hromadné zamítání na 123RF

Před pár dny jsem na 123RF nahrávala nové fotografie a fotobanka mi je ve velkém zamítala s odůvodněním "slabá kompozice" nebo "rozostřené", u Fotolie je to normální, ale 123RF obvykle moc nezamítá a teď snad polovinu z celé várky, kterou mi jinde přijali bez problému. Změnili personál nebo co?
Read more : Hromadné zamítání na 123RF | Zobrazení : 9964 | Odpovědi : 4


123RF - nemožnost odsouhlasení Contributor Agreement

Hoy,
taková blbost, ale štve mě to ...
při zadání adresy ... https://www.123rf.com/upload/

mi to vždy vyplivne stránku s asi 18 body
123RF.COM Content Contributor Agreement
s tím ať odkliknu souhlas - nicméně takové tlačítko chybí ... a přes profil, jsem nic takového nenašel... nevíte co s tím? :roll:
Read more : 123RF - nemožnost odsouhlasení Contributor Agreement | Zobrazení : 23285 | Odpovědi : 15


123 mimo provoz?

Taky máte jen hlášku? Sorry to inform that the Contributor Dashboard will be temporarily stopped to facilitate a scheduled maintenance of our system.

Už jim to trvá nějak moc dlouho.
Read more : 123 mimo provoz? | Zobrazení : 24011 | Odpovědi : 17


cekani_schvaleni_mail

Ahoj,

zkousel jsem dohledat v obsahu neuspesne text pro mail (kdysi se tu myslim objevil EN text mailu, kterym se popohanelo schvalovani na 123RF - adresovano na podporu).

Nemate to nekdo prosim, prve me to zafungovalo do par dni (ted mi tam ceka asi 40 videi uz pres x mesicu).

diky
Read more : cekani_schvaleni_mail | Zobrazení : 11253 | Odpovědi : 4


Vyplacení peněz

Ahoj, dosáhl jsem více než 50 dolarů. Posílá 123rf peníze automaticky nebo se o ně musí žádat manuálně? V profilu paypal účet mám vyplněný, ale další informace o výplatách jsem nenašel. Díky za odpověď. :)
Read more : Vyplacení peněz | Zobrazení : 15251 | Odpovědi : 10


Cudzie fotky v mojom portfoliu.

Pozerám štatistiky za minulý mesiac a padla mi sánka, že odkial sa na 123RF u mna objavilo tolko uploadov. Tak som si zoradil fotky od najnovších a oči si idem vyočiť okolo 600 fraktralov alebo čo to je. Bábo rad čo s tým. https://www.123rf.com/portfolio/weyo/new/3.html
Read more : Cudzie fotky v mojom portfoliu. | Zobrazení : 10894 | Odpovědi : 3


lightbox

Prosím vás může mi někdo vysvětlit na co to je?...

A cosik jsem četl, že se dá dát některé obrázky za free? to se dá udělat jak? :lol:
Read more : lightbox | Zobrazení : 12881 | Odpovědi : 9


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858