Právě je 28. březen 2024 16:16

News News of 123rf

Site map of 123rf » Fórum : 123rf

Jak vám jsou v poslední době prodeje na 123rf

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak vám jsou prodeje na této fotobance. Po krásném rozjezdu v září se to v říjnu a listopadu utlumilo na nějakých 8 prodejů za měsíc a vlastně od 18. listopadu jsem neměla ani jeden prodej.
Read more : Jak vám jsou v poslední době prodeje na 123rf | Zobrazení : 29750 | Odpovědi : 35


Některé ilustrace nejdou dát do donate

Některé obrázky nemohu dát do donate, rf píše že obrázek s takovým číslem neexistuje. Přičemž číslo jsem přímo okopírovala.
Je možný že je třeba free (jsou to vážně ošklivé kousky, ani bych se nedivila) a jak to kdyžtak poznám?
Děkuju
Read more : Některé ilustrace nejdou dát do donate | Zobrazení : 10245 | Odpovědi : 9


tax center

dneska mi přeišel mejl o zaslání daňového formuláře - má s tím někdo zkušenost?
Read more : tax center | Zobrazení : 52457 | Odpovědi : 34


Nahrávání na 123rf

Dnes jsem nahrál editorial fotografie, při uploadu se mi zobrazila zelená fajfka, ale když jdu na další krok, tak fotografie na fotobance nahrané nemám, zkoušel jsem je nahrávat už 2x. Nevíte v čem je chyba?
Read more : Nahrávání na 123rf | Zobrazení : 130003 | Odpovědi : 275


Připadají vám stránky 123rf přehledné?

Zdravím, chci se zeptat, jestli vám stránky této fotobanky připadají přehledné. Do dneška jsem si myslela, že tam od loňského léta nemám ani jedno stažení, protože nahoře vpravo se mi stále zobrazuje "Váš zůstatek = 0". Dneska mě jen tak napadlo kliknout na malinký odkaz dole na stránce v sekci Pro fotografy - Více. Tam jsem se proklikala na to, že přece jen něco, tedy zatím asi 13 USD. Nějak ale nevidím přehled, jaké obrázky ...
Read more : Připadají vám stránky 123rf přehledné? | Zobrazení : 39442 | Odpovědi : 36


Návody na 123RF

Jak se co dělá na 123RF ;-)

---------------------------------

Nejvyhledávanější keywords na 123 jednak celoroční a jednak podle sezón:

http://blog.123rf.com/6-1-top-keywords-searches/

---------------------------

Jak zviditelnit obrázky (faved - doporučené):

http://blog.123rf.com/7-1-tips-tricks-faved-content/

----------------------------

Jak nahrávat vektory (včetně jak nahrávat pomocí ftp):

http://blog.123rf.com/mistake-1-incorre ... eps-files/
Read more : Návody na 123RF | Zobrazení : 48997 | Odpovědi : 30


123rf - máte tu vôbec predaje?

cca od januára som tu nahral nejakých 200 fotiek, ked si pozriem svoje portfólio, mám tam
Profile Views : 50 times
no zatial žiadny predaj. Teraz neviem, či su moje fotky tak nezaujimavé, alebo nemam niečo nastavené aby sa predávali, .....
Read more : 123rf - máte tu vôbec predaje? | Zobrazení : 104907 | Odpovědi : 190


Výplata

Dobrý den, na 123RF musím o výplatu žádat, nebo při dosažení limitu peníze posílají automaticky? Děkuji
Read more : Výplata | Zobrazení : 33552 | Odpovědi : 20


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47059 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858