Právě je 28. březen 2024 13:53

News News of Bigstock

Site map of Bigstock » Fórum : Bigstock

Výplata na Bigstock

Předpokládám, že ostatním také přišel email ze SS, kde informují o tragické úrovni Bigstock.
Dokonce zmiňují, že je možné kdykoliv požádat o výplatu, tedy předpokládám, že i před dosažením toho zasr... minima pro výplatu.
Na druhou stranu, když se tam lognu, tak nevidím žádnou možnost dát to stáhnout ten výdělek.
Leda jim napsat...
Kromě toho píší, že zastavují možnost uploadu a budou provádět restruktualizaci atd., atp.
Read more : Výplata na Bigstock | Zobrazení : 2082 | Odpovědi : 15


Delete Image

Nezistil som ako zmažem fotku z Bigstocku? či im to treba napisať na nejaký mail?
Read more : Delete Image | Zobrazení : 4848 | Odpovědi : 2


Daňový formulář (mám nebo ho nemám?)

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda jste někdo měl podobný problém jako já?

Na jednu stranu mi BigStock na úvodní stránce píše klasickou poznámku, že nemám Daňový formulář v pořádku:

"Ještě jste neodeslali svůj daňový profil a formulář. Na všechny požadované provize bude do doby, než tak učiníte, uplatněna srážka daně ve výši 30%. Po schválení vašeho daňového profilu a daňového formuláře se vaše srážka daně sníží až na 0%, na základě podmínek daňové smlouvy ...
Read more : Daňový formulář (mám nebo ho nemám?) | Zobrazení : 7762 | Odpovědi : 1


Může nastat konflikt partnerských prodejů?

Ahoj. Před pár dny jsem se registroval i na BigStock. V menu "Nahrané snímky" mám možnost zaškrtnout vymazání fotek ze všech partnerských fotobank. Z předchozího vlákna vyplývá, že ShutterStock (kde mám taky fotky) je partnerem BigStocku. A třeba takový iStock mi prodává především díky partnerům a ani nevím, kteří to jsou. Tak teď nevím, nemůže se stát, že bych měl u nějakého jejich partnera fotku dvakrát?
Read more : Může nastat konflikt partnerských prodejů? | Zobrazení : 7883 | Odpovědi : 1


Bigstock Upload

Ahoj, nahráváte někdo ještě na Bigstock? Já měla Bridge to Bigstock, tu automatickou službu Shutterstocku, takže jsem se o to nikdy nestarala. Ale ta přestala před rokem a půl fungovat, tak jsem si řekla, že tam chybějící obrázky nahraju ručně. A můžu se u toho zbláznit! Dávám tam vektory, takže EPS a JPG a ono je to tam nahraje extra. Vytvoří to prostě jeden upload pro EPS a jeden pro JPG, každý pod jiným identifikačním ...
Read more : Bigstock Upload | Zobrazení : 51259 | Odpovědi : 47


Jak dlouho trvá schvalování na Bigstocku?

Asi před rokem se mi rozbil Bridge to Shutterstock, podpora není schopná s tím nic udělat, tak jsem si řekl, že aspoň vyzkouším StockSubmitter a zabiju tak dvě mouchy jednou ranou :)

Nějak jsem tam dostal asi 50 vektorů, jsou už dokonce i Pending... jen by mě zajímalo, jak dlouho tam trvá schvalování?

Jo a mimochodem až do odvolání není limit na upload přes StockuSubmitter na Bigstock ...
Read more : Jak dlouho trvá schvalování na Bigstocku? | Zobrazení : 10019 | Odpovědi : 7


Problém s hromadnou úpravou metadat

Zdravím všechny přispěvatele,

mám poněkud problém ohledně hromadné úpravy kategorií či metadat na bigstocku. V momentě, kdy se pokouším změnit kategorii fotek a uložím změny se mi automaticky duplikují úplně všechna metadata včetně keywords a description z jedné nějaké fotografie na fotografie ostatní.

Nevíte náhodou v čem by mohl být problém? Máte stejnou zkušenost?

Díx
Read more : Problém s hromadnou úpravou metadat | Zobrazení : 9079 | Odpovědi : 4


Který daňový formulář

Dobrý den,
zaregistroval jsem se na této bance. První krok u vyplnění formuláře jsou tři body A, B a C. Který vybrat? B nebo C?
Read more : Který daňový formulář | Zobrazení : 21556 | Odpovědi : 11


Náhledy obrázků na Bigstocku

Docela se divím, že se na Bigstocku také prodává. Když se občas podívám na nějaké náhledy svých obrázků, jsou zoufale nekvalitní - plné artefaktů, šumu...no hrůza. Kdybych se na takový obrázek podívala, tak ho v životě nekoupím. Máte to také tak?
Read more : Náhledy obrázků na Bigstocku | Zobrazení : 9451 | Odpovědi : 4


fotka dlouho čeká

Ahoj, mám takovou otázku.. :) Na Bigstock jsem nahrál fotku s koblihama :) cca 60% se přijalo... :) Takže jsem byl spokojenej :) Jenže jedna fotka tam furt čeká nijak jsem se na to nepohlížel, řekl jsem si, že při příštím nahrávání mě ...
Read more : fotka dlouho čeká | Zobrazení : 9773 | Odpovědi : 4


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47057 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858

cron