Právě je 18. duben 2024 16:57

News News of Bigstock

Site map of Bigstock » Fórum : Bigstock

image being generated

Ahoj, chci se jen zeptat dlouho jsem na fotobanky nic nenahrával, ale vždy se mi objevila náhledová fotka na všech fotobankách. Nyní je problém u Bigstocku, protože náhled nevidím a jediné co vidím je image being generated. Nevíte co s tím? Díky moc :)
Read more : image being generated | Zobrazení : 18710 | Odpovědi : 10


Jak nahrat video

Ahoj, vůbec nevím jak nahrát video na Bigstock, můžete mi poradit? :) Díky
Read more : Jak nahrat video | Zobrazení : 8683 | Odpovědi : 1


Podivná klíčová slova

Odesílám postupně obrázky na Bigstock přes Stocksubmitter. Dneska jsem chtěla nějaké nahrané obrázky submitovat a koukala jsem jak puk. U řady obrázků se objevilo hlášení o nějakém podivném slově a na konci seznamu klíčových slov byly prapodivné řetězce, zkopírovala jsem toto:
zzzaacaaafgmgjgchcgb
zzzaacaaajhhgpgngbgocngegbhj
zzzaacaabegkgfgngohjcngphcgogbgngfgohedadbdadjcndd
U některých obrázků chyběla klíčová slova vůbec (i když jsou to starší věci a byly odeslané na řadu jiných fotobank).
Máte někdo podobné zkušenosti?
Read more : Podivná klíčová slova | Zobrazení : 20045 | Odpovědi : 13


Kde najdu, co se prodalo?

Ahoj, jsem asi úplně slepá nebo úplně blbá, ale kde prosím najdu na BigStocku, co jsem prodala? Díky
Read more : Kde najdu, co se prodalo? | Zobrazení : 9776 | Odpovědi : 2


Hacknutý účet?

Prosím vás, ráno mi prišiel tento email:
Snímka.jpg

Okamžite som sa išiel prihlásiť na bigstock a nefungujú mi moje prihlasovacie údaje,
navyše som cez aplikáciu Microstockr zistil, že z účtu zmizli peniaze.
Písal som na support bigstocku.
Stalo sa niekomu v minulosti niečo podobné? :cry:
Dá sa robiť ešte niečo iné ako emial na support? Nemám s tým žiadne
skúsenosti, ...
Read more : Hacknutý účet? | Zobrazení : 20997 | Odpovědi : 15


email o resetovaní hesla

Ahojte, stalo sa mi, že mi prišiel email o resetovaní hesla na BS, ale mailovy klient mi hlási, že sa môže jednať o podvodnú správu. Mne sa ale nedá vôbec prihlásiť do BS.
Máte niekto podobnú skúsenosť?
Read more : email o resetovaní hesla | Zobrazení : 10806 | Odpovědi : 6


MODEL RELEASE

Ahoj, chtěl bych se zeptat kam se má na Bisgstocku nahrát model release? Díky :)
Read more : MODEL RELEASE | Zobrazení : 20155 | Odpovědi : 12


Nechcou brát fotky

Ahoj, dneska jsem nahrával na BIGSTOCk 4 fotky... a ani jedna neprošla :/ z toho 2x hezká kočka potom 1x růže ze zahrady a potom rybíz... Ani jednu mi nevzali u kočky důvod :
Focus -- Subject is out of focus, focus is too soft, or image is blurry due to camera shake. a potom u růže a rybízu:
Noise / Artifacts / Film Grain -- Image contains excessive noise, film grain, compression artifacts and/or ...
Read more : Nechcou brát fotky | Zobrazení : 40816 | Odpovědi : 32


Copyright

Zdravím, včera jsem nahrával fotku na Bigstock, která byla zamítnuta z důvodu světelnosti... Moc nechápu proč, protože jsem viděl víc světlejších fotek něž jsem měl já. Tak poté jsem světlá místa ztmavil a nevzalimi fotku z důvodu Image potentially infringes on another party’s intellectual property rights (e.g., someone else’s artwork is visible in the image or an object's design is protected by copyright) Snad mi poradíte :)
Read more : Copyright | Zobrazení : 9589 | Odpovědi : 3


Daňový formulář

Zdravím, jednoduše se chci zeptat :D co vlastně znamená ten daňový formulář u BIGSTOCKU, píší něoc ve stylu že jim to musím ofotit a tak... vůbec to nechápu snad mi to někdo líp vysvětlí :)
Read more : Daňový formulář | Zobrazení : 8954 | Odpovědi : 1


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47093 • Celkem témat 1266 • Celkem členů 858