Právě je 29. březen 2024 14:12

News News of Bigstock

Site map of Bigstock » Fórum : Bigstock

Nejde nahrávat na Bigstock

Od včerejška se mi nedaří nic nahrát na Bigstock (vektory). Z mnoha pokusů se ujaly pouze dnes dopolende 2 obrázky, jinak to vždycky skončí neúspěšně. Včera vůbec nic, ani jeden. Nahrávám přes web rozhraní, protože přes ftp se mi generovaly náhledy s mnoha chybami. Funguje to někomu?
Read more : Nejde nahrávat na Bigstock | Zobrazení : 53812 | Odpovědi : 61


Smazání snímku na Bigstock

Zdravím, nemůžu najít možnost, jak smazat jednotlivý schválený snímek na Bigstock. Poradí někdo? Díky
Read more : Smazání snímku na Bigstock | Zobrazení : 31891 | Odpovědi : 24


Bigstock,banda magorov

Takmer všetky fotky mi poseilajú späť kôli kľúčovým slovám.A to som ich nakopíroval zo shutterstocku,no a dnes ma teda dojali. Vrátili mi celú dávku,ktorá prešla úplne všade: https://scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hph ... e=5512B90E No čo s tým?
Read more : Bigstock,banda magorov | Zobrazení : 90495 | Odpovědi : 145


Nahrávaní vektorů BigStock

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak nahráváte na BigStock vektory. Jelikož mám všechny IPTC uložené v JPG souborech, neexistuje nějaký batový soubor nebo jiná metoda na překopírování do EPS? Díky za odpovědi ;)
Read more : Nahrávaní vektorů BigStock | Zobrazení : 45163 | Odpovědi : 35


Registrace...

Ahojte, zaregistrovala jsem se na Bigstock, mail mám ověřený. Automaticky mě přihlásili.
Chtěla bych si pořešit založení nicku, vyplnit W8Ben atd.

Potřebovala bych poradit co dál. Z profilu se můžu akorát odhlásit nebo najedu do My activities. Když najedu do FAQ a chci třeba projít Contributor tutorial, tak mě to háže na přihlášení. Jenže má mailovka ani heslo ještě není v systému.

Jak dlouho to tak trvá, než to bude aktivní?
Read more : Registrace... | Zobrazení : 46779 | Odpovědi : 35


Jak se vám nahrává a prodává na Bigstocku?

Jsem na Bigstocku - z prvních 10ti fotek mi 9 vzali, hned mám lepší náladu. Jak to tam vypadá s prodejema? :-)
Read more : Jak se vám nahrává a prodává na Bigstocku? | Zobrazení : 61134 | Odpovědi : 76


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858

cron