Právě je 28. březen 2024 14:58

News News of Ostatní microstock fotobanky

Site map of Ostatní microstock fotobanky » Fórum : Ostatní microstock fotobanky

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

vectorstock - PayPal

Ahoj, dnes jsem si chtel prevest penize z vectorstock.com a v metodach mi zmizel PayPal, to je nejaky bug, nebo to naznacuje nejake dalsi problemy s PP (viz vybery do CZ). Ja jiny ucet nemam :( a ted na "soumraku" fotobank uz se mi to nechce resit. Take vam to zmizelo?!
Read more : vectorstock - PayPal | Zobrazení : 329 | Odpovědi : 2


Canstock - finish

Asi jste již obdrželi mailík,že to balí první fotobanka - Canstock. Nezapomeňte si urychleně vybrat peníze, tedy pokud tam nějaké máte. Slibují, že je během pár měsíců vyplatí, možná do konce roku. Kdopak bude asi další na řadě?
Read more : Canstock - finish | Zobrazení : 1418 | Odpovědi : 11


Vrátenie daní z Austrálie

Zdravím,
má tu niekto skúsenosti s vrátením daní z Austrálie(fotobanka Envato)? Skúšam hľadať nejaké informácie na internete, ale zatiaľ som toho veľa v tejto "fotobankovej oblasti" nenašiel.
Read more : Vrátenie daní z Austrálie | Zobrazení : 322 | Odpovědi : 0


Depositphotos - záhadný příjem

Včera jsem se podívala na Depositphotos a prodalo se jedno video za 10 USD, celkem tam bylo asi 12 USD. A dneska jsem se podívala znovu a najednou je tam 65 USD, ale žádný nový prodej. Registrujete někdo něco podobného?
Read more : Depositphotos - záhadný příjem | Zobrazení : 1259 | Odpovědi : 7


nové fotobanky

Existují nějake solidní nové fotobanky ?
Jaké zisky má INGRAMPORTAL ?
víte něco o fotobance fotkyfoto.cz ? už to padlo ?
Read more : nové fotobanky | Zobrazení : 620 | Odpovědi : 0


Fotobanka Vecteezy.com

Ahoj,
mám dotaz k této fotobance.
Kontaktovali mne přímo z fotobanky s nabídkou spolupráce, viz níže:

Thanks for getting back to me. I'll share with you more details about my offer.

If you upload all 15,000 files you have on Shutterstock, we can pay you a different bonus amount depending on how many files you get approved by our content team:

If at least 11,000 of those files are approved by our team, we can ...
Read more : Fotobanka Vecteezy.com | Zobrazení : 703 | Odpovědi : 1


LightStock

Zdravím, máte niekto skúsenosti s fotobankou LightStock https://www.lightstock.com/... Niekde na YouTube som sledoval video v ktorom chalan spomínal že mu táto fotobanka prináša nejaký profit, tak som zvedavý či ju skúšal aj niekto z tohto fóra?
Read more : LightStock | Zobrazení : 830 | Odpovědi : 3


FineArtAmerica

Zdravím,

měl bych prosím jen pár dotazů na Fine Art America market place. Věřím, že vy zkušenější budete znát odpovědi.
1) Měnili jste nějak výrazně ceny v nastavení za jednotlivé produkty? Nebo mám nechat default?
2) Pokud nahraju vlastní kresbu, budu si muset ještě vybírat pro které produkty ji plánuji využít anebo bude automaticky dostupný pro všechny nabízené od plakáty přes tašky až po polštáře?
3) Je v pořádku nahrávat díla, která nabízím i na ...
Read more : FineArtAmerica | Zobrazení : 5205 | Odpovědi : 16


ALAMY - RM vs RF

Kdo nahráváte na Alamy a máte s tím nějakou zkušenost...

Je obecně lepší jedno nebo druhé?
Nebo je tam třeba rozdíl podle tématu, co se fotí?
Read more : ALAMY - RM vs RF | Zobrazení : 1705 | Odpovědi : 0


Freepik - potvrdenie o daňovej rezidencii

Zdravím,


začala som prispievať na Freepik, ktorý však odo mňa žiada potvrdenie o daňovej rezidencii, inak mi strhnú 24% platby.

Máte niekto podobné skúsenosti, prípadne z iných fotobánk? Dá sa to prípadne nejako obísť? Ďakujem.
Read more : Freepik - potvrdenie o daňovej rezidencii | Zobrazení : 3681 | Odpovědi : 4


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47057 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858

cron