Právě je 28. březen 2024 19:36

News News of Ostatní microstock fotobanky

Site map of Ostatní microstock fotobanky » Fórum : Ostatní microstock fotobanky

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Pexels a Pixabay

Nevie niekto z vás na akom princípe fungujú fotobanky Pexels a Pixabay? Fotky aj videá ponúkajú zdarma aj na komerčné účely a nie je potrebné uviesť zdroj. Čo tých ľudí vedie k tomu, že tam nahrávajú?
Read more : Pexels a Pixabay | Zobrazení : 10295 | Odpovědi : 19


Vectorstock - podivnost

Na této fotobance se mi stahuje minumum věcí. Určitě ještě na začátku prosince tam byla k vidění nějaká celková částka kolem 85 USD. Teď tam ale najednou naskočila fůra prodejů za listopad, všechno za 0.20 USD, určitě to tam v listopadu nebylo (u všech stažení je datum 4/11 - 6.00 AM). Setkal se někdo s podobným jevem?
Read more : Vectorstock - podivnost | Zobrazení : 9467 | Odpovědi : 17


Stockphoto.com

Ahojte, uploadujete niekto na túto fotobanku? Poslali mi mail, že mi davaju bonus 400USD a ak dosiahnem 500USD tak mi ich aj vyplatia. Ale nahral som tam pár fotiek, no netuším čo s nimi, žiadne prostredie na keyword, kategorie, žiadne tlačítka na odoslanie na revíziu. Hm.
Read more : Stockphoto.com | Zobrazení : 4262 | Odpovědi : 4


MotionElements - přišla vám už platba?

Ahoj, už vám přišla tenhle měsíc výplata na Paypal z Motionelements? Mám ji scheduled na včerejšek a většinou chodí včas, ale teď zatím nic, tak jestli to mám nějak řešit.
Read more : MotionElements - přišla vám už platba? | Zobrazení : 3730 | Odpovědi : 1


MotionElement schválení ID

Ahoj prosím na ME se objevil nový artist profil a nejdou mi poslat videa ke schválení. Zjistil jsem že na třetí straně v Artist profilu se musí zaslat vyfocená občanka (nebo rovnou vyfotit mobilem) a navic se ještě vygeneruje QR kód, kde se přes telefon musí udělat selfie. Nahrál jsem fotky občanky a vyfotil se napíše mi to že Thank you, ale pak mi hned naskočí vpravo nahoře Submission failed. Zkoušel jste někdo již poslat ...
Read more : MotionElement schválení ID | Zobrazení : 5490 | Odpovědi : 5


Imago-images

Ahoj, říká Vám něco tahle fotobanka? Nevíte jestli přebírají fotky odněkud jinud? Nejsem nějak schopná to dohledat, a kdosi tvrdí, že tam koupil moje fotky, které tam ovšem taky nevidím. Díky :)
Read more : Imago-images | Zobrazení : 4430 | Odpovědi : 1


Stockphoto.com

Dobrý den,
prosím, máte někdo zkušenosti s fotobankou Stockphoto? Dnes mi od nich přišla na instagram zpráva, kde mě lákají ... tak nevím, nevím.

Found you on Shutterstock and I'd like to invite you to sell your photos on Stockphoto.com. We think you'd be a great fit. If you upload your portfolio we'll give you a $400 head start in your account. Earn 30c per download and get paid the whole lot when the balance ...
Read more : Stockphoto.com | Zobrazení : 6700 | Odpovědi : 7


Getty Images Exclusive

Som tam a funguje to...predaje sú nadmieru uspokojivé ;)
Read more : Getty Images Exclusive | Zobrazení : 18315 | Odpovědi : 21


Neznámé microstock stránky

Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda-li nemáte nějaké informace ohledně stránek vecteezy, stockerwill a photocase? :) Stačí mi jaký je upload, bezpečnost, výdělkem na úrovni Bigstock (tedy pár dolarů měsíčně - 2x ročně výplata třeba 30 dolarů:) ) nebo jsou to úplně k ničemu pokusy...
Read more : Neznámé microstock stránky | Zobrazení : 7001 | Odpovědi : 7


Stock by Pixlr

Stock by Pixlr
Zakládám nové téma -původně z lenivosti přidáno k 500 PX PRODEJ FOTOGRAFIÍ- tím došlo k omylům. Znovu opakuji to základní.
Znáte někdo?
došel mi email :
Ahoj Zdenko, naše stránka Freebies potřebuje tvůj dotek. Měli byste zájem
Při procházení jsme narazili na vaše portfolio a jsme rádi do vaší kreativity! Chceme, aby vaše
práce byla také na naší stránce Freebies na skladě Pixlr, to je, pokud máte nějaký obsah nazbyt? (Opravdu doufáme, ...
Read more : Stock by Pixlr | Zobrazení : 5630 | Odpovědi : 3


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858