Právě je 18. duben 2024 10:52

News News of Ostatní microstock fotobanky

Site map of Ostatní microstock fotobanky » Fórum : Ostatní microstock fotobanky

Diskuse o ostatních - menších - fotobankách, jako je CanStockPhoto, Depositphotos, StockFresh, CutCaster, YayMicro a další

Depositphotos - upload

Nahrával jste teď někdo na Deposit? FTP klient mi hlásí, že mají plný disk a mám zkusit později, to se mi ještě nestalo.
Read more : Depositphotos - upload | Zobrazení : 47360 | Odpovědi : 57


Colourbox

Dnes ma na Colourboxe privítala celkom príjemná správa. Konečne sa rozhodli oceňovať Single downloads rozdielne než subscriptions. Píšu, že za Single download teraz autor získa až 1,9 € !
Tak buď už zistili, že sa nemôžu stále chovať ako zlodeji, alebo na čelo ich vedenia zasadol Santa Claus. :lol: No..., pokiaľ by tých "singloviek" bola aspoň polovica z celkového, mesačného počtu downloadov, tak by sa Colourbox mohol ...
Read more : Colourbox | Zobrazení : 14928 | Odpovědi : 28


PIXTA

Ahoj,

chtěl jsem se vás zepat, hlavně především těch, co již přispívají svou troškou i na PIXTU, jak se vám tam daří? Kolik cca máte prodejů a v jakých velikostech obrázků ?

Za sebe mohu říct, že mě nejvíce štve limit uploadu 100 fotek/ilustrací měsíčně. To pro celkový upload celého portfolia není moc přívětivé. Již uploaduju 7 měsíc a to ještě není celé portfolio uploadnuté.. Celkem vzato, jsem možná co se týče prodejů, čekal více. ...
Read more : PIXTA | Zobrazení : 68436 | Odpovědi : 83


Photodune všeobecně

Ahoj,
v hlavní sekci, kromě SS, DT, FO atd... mi chybí sekce pro dotazy, týkající se low earner fotobank, tak zakládám zde :D

Hledám na Photodune v návodech postup, jak uploadovat fotky s MR přes FTP a nic moc jsem nenašel. Při postupu uploadu přes FTP je napsáno, že když vložím MR do složky MODEL RELEASES a příslušné fotky s modelkou do složky PHOTOS mělo by ...
Read more : Photodune všeobecně | Zobrazení : 69421 | Odpovědi : 188


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47093 • Celkem témat 1266 • Celkem členů 858