Právě je 28. březen 2024 18:44

News News of Macrostock fotobanky

Site map of Macrostock fotobanky » Fórum : Macrostock fotobanky

Fotobanky, které prodávají obrázky s licencí RM (například Alamy)

Alamy - vektory a ilustrace

Rád bych požádal o trochu fotobankové moudrosti. Jak je to s Alamy a vektory? Lze tam nahrávat stejné běžné ilustrace jako na jiné fotobanky, nebo mají jiné kvalitativní požadavky? Lze tam nahrávat i rastrové ilustrace? Jaké jsou vaše zkušenosti s Alamy a ilustracemi?
Read more : Alamy - vektory a ilustrace | Zobrazení : 7488 | Odpovědi : 3


Alamy zmazať účet

Prosím o radu. Chcem si zmazat účet na Alamy, neviem prísť na to ako. Písala som aj na FAQ, ale odpoveď neprišla. Ďakujem.
Read more : Alamy zmazať účet | Zobrazení : 5080 | Odpovědi : 0


fotobanka megapixel

Read more : fotobanka megapixel | Zobrazení : 7599 | Odpovědi : 1


good / poor vyhledatelnost

Ahoj,

ma nekdo otestovany pomer / vykon mezi good a poor vyhledatelnosti z polozek (zelena/oraznzova).
Jestli se vyplati venovat tomu cas a doplnit KW a naklikat ty hlavni.

Mam tam asi 2500 veci na poor a 150 na good, tak jestli by jste doporucili tomu ten cas dat.
Read more : good / poor vyhledatelnost | Zobrazení : 8132 | Odpovědi : 1


Alamy - Nahravanie videa

Viete mi niekto poradiť ako sa dajú nahrávať videá na alamy?
Read more : Alamy - Nahravanie videa | Zobrazení : 7705 | Odpovědi : 1


Alamy - Model Release a editorial fotografie

Zdravím,..
na všech ostatních fotobankách je mi to jasné,.. ale tady na Alamy jsem nepřišel na to jak se k fotografiím přiřadí MR a kde se zvolí, že je fotka editorial.
Máte s tím někdo zkušenosti? Díky
Read more : Alamy - Model Release a editorial fotografie | Zobrazení : 9701 | Odpovědi : 7


skutecna provize?

Ahoj, pred 2 roky jsem nahral par testovacich ilustraci na alamy, ted jsem se tam podival a mam tam prodeje za 80$ a current Cleared Balance: $14. Mam to chapat tak ze se ty veci prodaly za 80 a pro me je z toho cca 17% provize? V nastaveni uctu mam vetu: Your commission model is Alamy Blue. You get 50% of each sale we make. Takze mi ty pocty nejak nesedi.

diky za info.
Read more : skutecna provize? | Zobrazení : 8733 | Odpovědi : 3


Alamy - optimalizace

Ahoj,

chci se zeptat, na alamy je potřeba ty obrázky vždycky nějak pořádně označit, tagy, místo atd., jinak prý to je hůře nalezitelné (co tam píšou).

Stojí to hodně času. Děláte to? Vyplatí se to? Pokud to doporučíte tak se půjdu asi zahrabat páč tam mám 960 fotek, co jsem zatím nestihl takhle vylepšit :) ale jsou online..
Read more : Alamy - optimalizace | Zobrazení : 26113 | Odpovědi : 22


Alamy výplata

Prosím o radu, posílá Alamy automaticky provize po překročení 50 dolarů na paypal účet , nebo je třeba žádat. díky Patrik
Read more : Alamy výplata | Zobrazení : 52920 | Odpovědi : 41


Alamy - nahravanie fotografii

Ahojte, chcem sa opýtať skúsenejších pár otázok:
- ako postupovať po schválení fotografií?
- ako zistím, ktorú fotografiu som už upravil (kategórie, KW a pod.)?
- musím pridať až 50 KW?

Čo znamená "Images on sale with good or optimized discoverability."
a čo znamená "Images on sale with poor discoverability."
Preložiť si to viem, ale nerozumiem o čo ide? Keď sú foto v kategórii "poor" tak ešte nie sú zobrazené na predaj? A ako ich ...
Read more : Alamy - nahravanie fotografii | Zobrazení : 9472 | Odpovědi : 4


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47060 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858