Právě je 29. březen 2024 12:42

News News of Nefotobanky - přímý prodej

Site map of Nefotobanky - přímý prodej » Fórum : Nefotobanky - přímý prodej

Diskuse o serverech, kde lze prodávat fotografie/ilustrace, ale nejsou to fotobanky (například Fler, Zazzle, CafePress) nebo o prodeji přes vlastní web

posters

Zdravím všetkých kto práve čítajú príspevok. Dostal som nedávno tip na posters.sk (alebo posters.cz). Bol som dosť skeptický, nahodil som na začiatku asi 25 kresieb - klasické kresby ceruzkou. Na krekvapenie celkom sú tam celkom dobré predaje. Dostávam 10% z celkovej sumy, pohybuje sa to medzi 1 - 4 EUR z jedného predaja. Teraz tam mám 50 kresieb čo limit na bezpoplatkové užívanie. Nie je to nič závratné ale lepšie ako vôbec nič.
Takže kto ...
Read more : posters | Zobrazení : 638 | Odpovědi : 0


Danění Austrálie

Ahoj. Mám prosbu zajímalo by mě jak je to se zdaněním prodeje přez platformu sídlící v Austrálii. Je to stejné jako s těmi Americkými? Myslím jako s DPH. Díky moc.
Read more : Danění Austrálie | Zobrazení : 770 | Odpovědi : 1


Media Drum Limiterd

Ahoj, oslovila někoho tahle firma? Má někdo zkušenost? Nenašla jsem nic ani na zahraničních fórech s výjimkou Wetpixel, kde je nepochválili. Prezentují se jako anglická press agency, v anglickém rejstříku firem figurují, nejsou plátci DPH, vypadají jako firma o 2 lidech, takže asi mrňaví. Návrh smlouvy co celkem je nicneříkající.
Read more : Media Drum Limiterd | Zobrazení : 2577 | Odpovědi : 0


FineArtAmerica - groups

Kdyby někdo chtěl nabídnout na FAA samolepky (nový produkt), tak jsem fofrem založila skupinu. Rychle, než to najdou a zahltěj známý firmy. :-D
https://fineartamerica.com/groups/stick ... b=overview
Read more : FineArtAmerica - groups | Zobrazení : 6219 | Odpovědi : 9


Logoground

Zdravím, narazila jsem náhodou na portál Logoground.com. Přijde mi, že by to mohlo být třeba pro někoho zde zajímavé. Ceny si tam nastavuje každý sám, vyplácejí 90 %.
Read more : Logoground | Zobrazení : 10775 | Odpovědi : 12


Stránky na predaj predmetov s vlastnou grafikou

Chcel by som sa vás spýtať na nejaké tipy na stránky na ktorých je možné predávať vlastnú grafiku na upomienkových predmetoch. Niečo som už našiel na Google, napríklad Zazzle, CafePress, Amplifier, Teespring, Printify, Redbubble..., ale neviem akú kvalitu výrobkov a služieb poskytujú, preto by som si radšej prečítal vaše OSOBNÉ skúsenosti s takýmito stránkami. Prípadne aké iné stránky okrem uvedených ešte poznáte?

Čo požadujem?

- Kvalitu - jednak kvalitu výrobkov, pretože nechcem aby zákazník raz ...
Read more : Stránky na predaj predmetov s vlastnou grafikou | Zobrazení : 53535 | Odpovědi : 141


symbiostock - Own your own photography business

Symbiostock je pluggin pro vlasni fotobanku, je to prostredi ve kterem se daji prodavat i dila jinych autoru pripojenych v siti symbiostocku

tady uspesna majitelka Jo Ann Snover se 120k soubory (3TB??), bojkoter SS s puvodnim portfoliem c #249
https://www.digitalbristles.com/image-t ... rs-images/
Read more : symbiostock - Own your own photography business | Zobrazení : 26946 | Odpovědi : 32


BOOM imagestudio

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s BOOM imagestudio? Přišel mi od nich přes Linkedin mail s nabídkou spolupráce (focení), na netu jsem něco málo našla, ale...
Read more : BOOM imagestudio | Zobrazení : 6273 | Odpovědi : 0


Zeropixel

Ahoj, mátě někdo zkušenost s http://www.zeropixel.cz ? Působí to na mě nějak nevěrohodně. Díky
Read more : Zeropixel | Zobrazení : 15031 | Odpovědi : 12


National Geographic - Your Shot

Milí kolegové fotografové,
mé ego zase kousíček poporostlo a má teď rozměry menší planety. Proto jsem začal pošilhávat po možnosti, jak protlačit některou svou lepší fotografii někam, kde budu moci propagovat sám sebe. Web, blog ani podobné věci mi nesedí a tak jsem se zamyslel nad časopisy. Volba padla na National Geographic. Zjistil jsem, že pokud NG přímo neosloví fotografa, tak je možnost fotky nahrávat na jejich "fotobanku" Your Shot, kde si případně NG fotky ...
Read more : National Geographic - Your Shot | Zobrazení : 9137 | Odpovědi : 8


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858