Právě je 28. březen 2024 19:56

News News of Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Site map of Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách » Fórum : Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Monitor na fotky

Ráda bych oslovila zdejší odbornou veřejnost :), nastal čas pořídit nový monitor. Ráda bych 27" ideálně tak do 10k. Měl by někdo tip na něco odzkoušeného? I když nad limit uvažuji také o tomto: https://www.alza.cz/27-benq-pd2700u-d5485201.htm . Pravda, že raději bych něco levnějšího, tak do té 10 včetně DPH. Nějaká rada?
Read more : Monitor na fotky | Zobrazení : 13685 | Odpovědi : 12


Hacknuty ucet.

Tak jsem testoval Microstock Plus a cca tyden pote koukam na Storyblocks, ze mam zmenene udaje na vyplaty a smerujici do Ruska. Ted zjistuju, jestli je problem na strane Microstock+, kde zadavate udeje k fotobankam, nebo nekde jinde. Jine fotobanky beze zmeny. Mozna hlavne proto, ze vetsinou musi byt zmeny potvrzeny mailem.
Mate nekdo podobnou zkusenost?
https://ibb.co/JHvNCJb
Read more : Hacknuty ucet. | Zobrazení : 18126 | Odpovědi : 19


Artificial intelligence - Umela intelignece

Zdravim fotobankere,

posledni leta je velky boom v oblasti AI.
Umela inteligence dokaze dnes vcelku presne popsat neabstraktni fotografie a vytvorit napriklad klicova slova za vas. Dokaze i analyzovat kvalitu fotografie atd. Porad se to neda srovnavat s vlastnorucnim tagovanim, ale muze to minimalne pomoci.
Vsiml jsem si, ze treba google photos velice dobre filtruje s pomoci AI fotografie, ktere mam v cloudu. Napriklad to rozpozna i psa, ktery se mihne v delsim videu jen ...
Read more : Artificial intelligence - Umela intelignece | Zobrazení : 7668 | Odpovědi : 2


EveryPixel DAM

Zdravím,

máte někdo zkušenosti s touto službou https://dam.everypixel.com? Právě jsem se zaregistroval a zkusil tu jejich AI na keywordování fotek a musím říct, že jsem hodně mile překvapen jak přesné to je (až děsivě :D). A mají free 50 fotek měsíčně a pak tarif za 6,99$ s 1000 AI fotek a 30GB prostoru což vypadá velmi lákavě. A navíc to ...
Read more : EveryPixel DAM | Zobrazení : 7563 | Odpovědi : 1


Appka pro Ipad

Věděli byste prosím nějakou aplikaci na Ipad pro hromadné nahrávání do fotobank?
Zatím jsem našla Micro FTP, ale to je bez popisků, takže vpodstatě k ničemu..
Read more : Appka pro Ipad | Zobrazení : 8317 | Odpovědi : 2


Stocksubmitter se zbláznil

Ahoj,
Shutterstock a Adobe Stock mě donutily změnit si heslo, následkem čehož se tam Stocksubmitter nemůže přihlásit. Nechce mě nechat upravit správu fotobank, protože pořád jakoby něco odesílal, ale přitom neodesílá vůbec nic. V těch políčkách vedle názvů fotobank jsou pořád procesy jako "Autorizace" a "Kontrola seznamu nedokončených". Dřív to tak během minuty zmizelo, ale teď se toho nemůžu zbavit. Co s tím mám dělat?
Read more : Stocksubmitter se zbláznil | Zobrazení : 8347 | Odpovědi : 2


Stocksubmitter - "No terms for ESP"

Zdravím,
po delší době jsem otevřela Stocksubmitter s úmyslem nahrát další fotky na fotobanky, ale u iStocku mi to píše "No terms for ESP" a nenechá mě to na iStock fotky nahrávat. Může mi někdo říct, co to znamená, a jak to mám vyřešit?
Read more : Stocksubmitter - "No terms for ESP" | Zobrazení : 10411 | Odpovědi : 8


StockSync - synchronizátor obsahu portfolií

Nějak se mi vývoj protáhl, ale už s tím končím. :-)

StockSync je konzolový program Windows pro synchronizaci obsahu portfolií na fotobankách. Program porovná obrázky a videa v počítači s náhledovými obrázky na fotobankách a vzájemně je spáruje. Následně vygeneruje přehledy v HTML a CSV formátu informující, kde se které médium nachází. Před prvním spuštěním je nutné v konfiguraci nastavit cesty k lokálním souborům a identifikace na ...
Read more : StockSync - synchronizátor obsahu portfolií | Zobrazení : 4764 | Odpovědi : 2


Stock submitter - první zkušenosti aneb co dělám špatně?

Nedávno se tu řešilo hromadné nahrávání a byl tu zmíněn tento prográmek, tak jsem se ho rozhodl vyzkoušet na jedné fotografii. Protože si raději prvně věci prověřuju, provedl jsem upload bez submitu a můžu se podělit o následující zkušenost. Možná dělám něco špatně, tak od zkušenějších uvítám jakoukoliv radu..

Nahrával jsem na následující fotobanky s tímto výsledkem:
Dreamstime, Depositphotos, Shutterstock, Bigstock
Nevyplnili se mi kategorie, musím je na webu opět vyplňovat

Dreamstime, Depositphotos, Shutterstock, ...
Read more : Stock submitter - první zkušenosti aneb co dělám špatně? | Zobrazení : 31227 | Odpovědi : 26


Hromadný upload na fotobanky zdarma

Zdravím,
již měsíc otálím s nahráváním nové várky fotek na fotobanky, jelikož mě děsí otrocké opisování keywords, popisů a podobně. Dříve jsem keywords kopírovala ze svých fotek na Shutteru, ale od doby, co pozměnili stránky, to není možné. Moje poslední naděje, pokud nechci nahráváním strávit celý den, je nějaký program/stránka, kam fotky nahraju jednou a nějakým způsobem je vyexpeduju k daným fotobankám (Shutterstock, Fotolia, Dreamstime, iStock a 123RF). Zatím nevydělávám tolik, aby se mi vyplatilo ...
Read more : Hromadný upload na fotobanky zdarma | Zobrazení : 35688 | Odpovědi : 30


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858