Právě je 28. březen 2024 23:54

News News of Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Site map of Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách » Fórum : Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Sociální sítě

Jakou propagaci v sociálních sítích svých portfolií na Fb používáte a s jakým přínosem?
Díky
Read more : Sociální sítě | Zobrazení : 4181 | Odpovědi : 5


DeepMeta

Mám od neděle zásek s DeepMeta. Jsem přihlášený vlevo dole vidět status bar jméno, balance atd. a když zkusím něco uploadnout, tak ERROR: Invalid response from iStock: empty (invalid uesrname/password?). Má někdo podobný problém nebo vám DeepMeta chodí bez potíží? Díky
Read more : DeepMeta | Zobrazení : 7785 | Odpovědi : 12


iPad Pro

Používáte někdo ke kreslení vektorů iPad Pro? Jste spokojeni? Viděla jsem ho minulý týden v prodejně, líbil se mi, celkem o něm uvažuju. Máte s tím zkušenost? Je výsledek profi nebo to má ještě nějaké mouchy?
Read more : iPad Pro | Zobrazení : 39301 | Odpovědi : 31


Microstock analytics - recaptcha problém

Používáte někdo microstrok analytics? Po čase mi přestal fungovat - při načtení statistik se nedostanu přes login do shutterstocku - nenačte se mi recaptcha (resp. napíše to, že prohlížeč je moc starý na recaptchu)

Myslím, že mám aktuální verzi 2.7.5.0...

díky za radu
Read more : Microstock analytics - recaptcha problém | Zobrazení : 2338 | Odpovědi : 0


Zipovanie jpg+eps na Mac-u

Zdravím,
nepoznate niekto aplikaciu na zipovanie jpg a eps suboru, aplikacia tu na stranke mi na os x nefunguje,

dakujem
Read more : Zipovanie jpg+eps na Mac-u | Zobrazení : 4667 | Odpovědi : 8


Microstockr

Microstockr Pro teď nabízí stažení beta verze zdarma http://microstockr.com/microstockr-pro
Read more : Microstockr | Zobrazení : 21718 | Odpovědi : 18


Grafický tablet

Ahoj.
Přemýšlím a rozjímám, že bych si pořídil grafický tablet pro tvorbu v illustratoru.

Vzhledem k tomu, že nevím jestli mi vůbec používání tabletu "sedne", tak do něj nechci dát víc jak 3000 Kč.
Z toho důvodu a z toho co jsem se dočetl se mi asi nejvíc líbí Wacom Intuos Art Pen&Touch S.
Akorát se bojím jestli velikost S není příliš malá (monitor používám 25" Dell U2515 H).

Byly by nějaké rady, zkušenosti a ...
Read more : Grafický tablet | Zobrazení : 25060 | Odpovědi : 40


Nahrání velkého množství na Fotolii

Zdravím všech,
doufám, že mi někdo poradí jak nahrát svoji tvorbu na Fotolii. Na sutter mam portfolio skoro 1000ks a asi by to chtělo nahrát i jinam. Ale jak těch 1000ks dost z počítače na Fotolii?
Za případné rady děkuji :mrgreen:
Read more : Nahrání velkého množství na Fotolii | Zobrazení : 5447 | Odpovědi : 5


Úprava fotek - outsorcing

má někdo zkušenosti co se týče outsorcingu (zaměstnání někoho šikovného na úpravu fotek (indie atd .. )
Read more : Úprava fotek - outsorcing | Zobrazení : 17342 | Odpovědi : 26


KwEdit - editor pro přípravu klíčových slov

Už mi došla trpělivost když jsem nenašel nic čím by se rozumně připravovala klíčová slova a napsal jsem si vlastní editor. Nezapisuje do fotek, je to na přípravu slov. Do editoru fotek se slova přenesou přes schránku Windows. Vlastnosti:

- počítá slova
- odstraňuje duplikáty
- kontroluje pravopis
- formátuje slova zadaným oddělovačem
- má 20 předvoleb sad slov, která lze doplňovat
- umožňuje automatické doplňování slov z předvoleb podle detekovaných slov

Upozorňuji že je ...
Read more : KwEdit - editor pro přípravu klíčových slov | Zobrazení : 25192 | Odpovědi : 18


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858