Právě je 29. březen 2024 12:42

News News of Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Site map of Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách » Fórum : Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Čím kreslíte/retušujete?

Asi tady hodně lidí používá různé grafické tablety. Nebo myšujete?
Jakou poziční periferii používáte?
Read more : Čím kreslíte/retušujete? | Zobrazení : 9798 | Odpovědi : 20


Všechny možný události ke kterejm se dá fotit nebo kreslit

Sem prosím pište, když vás napadne nějaký datum nebo období, zejména opakující se, ke kterýmu se dá něco stvořit. Jakákoli kulturní oblast, jakýkoli čas. Hlavně věci, který třeba ani nejsou moc známý, ale zato jsou prakticky neobsazený = uplatní hlavně nováčci s malým portfoliem.

Ravennka to prej dá výhledově do tabulky, bo já jsem neschopný lemro. :lol:

Neboli kalendárium.
Read more : Všechny možný události ke kterejm se dá fotit nebo kreslit | Zobrazení : 102079 | Odpovědi : 287


IPTC na MAC

Dobrý den,

na Windows jsem používal program PhotoStock. Byl skvělý v kopírování IPTC, hlídal počet slov, duplicity, gramatiku ...

Ode dneška jsem začal pracovat s MAC OS X a hledám vhodný program. Co používáte? Co doporučíte?
Read more : IPTC na MAC | Zobrazení : 4665 | Odpovědi : 6


Návod jak nahrávat přes Stocksubmitter

Ahoj, včera jsem si stáhla tenhle program, ale jelikož je pro mě jako neangličtináře příliš nepřehledný, nevím jak postupovat při nahrávání vektorů na jednotlivé fotobanky.

1. To první co jsem udělala bylo, že jsem se podívala do nastavení, kde byla možnost vyplnit si login a heslo k jednotlivým fotobankám, u kterých mám účet. Zatím jsem to zkusila jen u Istocku a Fotolie, vyplnila jsem údaje a poté otevřela jednu složku se souborem který chci nahrát ...
Read more : Návod jak nahrávat přes Stocksubmitter | Zobrazení : 124761 | Odpovědi : 261


Photostock

Zdravim,

chcel by som za opytat ci je mozne nastavit vo Photostocku aby ukladalo aj viacslovne klucove slova:-) Vzdy mi to rozbije na samostatne slova.
Diky
Read more : Photostock | Zobrazení : 12908 | Odpovědi : 14


Upload na více fotobank

Cca půl roku používám pro hromadný upload pro fotobanky, kam přispívám stránky www.lightburner.com. Fungují na principu přístupu FTP, tedy nahraju fotky pouze na jedno FTP, kde poté přes jejich stránky tyto fotky jedním kliknutím vyexpeduji na všechny fotobanky (kromě ALAMY a ISTOCKu). Odpadá mi tedy otrocké přihlašování na všechny FTP servery samostatně... Není to závratné ušetření času při uploadu, ale nějaký čas mi to již pošetřilo ...
Read more : Upload na více fotobank | Zobrazení : 17468 | Odpovědi : 26


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858