Právě je 29. březen 2024 06:03

News News of Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Site map of Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách » Fórum : Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách

Ať už to jsou služby pro hromadný upload, nastavování IPTC nebo generování seznamu klíčových slov

Aplikace pro zápis IPTC na OSX

Jablíčkáři, co používáte pro zápis IPTC do fotek? Díky předem za tipy.
Read more : Aplikace pro zápis IPTC na OSX | Zobrazení : 11062 | Odpovědi : 7


Notebook pro zpracování fotek v Lightroomu a Photoshopu

Dobrý den,
mohla bych se zeptat, zda máte někdo dobré nebo naopak špatné zkušenosti s určitým typem notebooku pro zpracování fotek v Lightroom CC a Photoshop CC? Máte dobrou či špatnou zkušenost s určitou značkou či parametry (RAM, typ grafické karty, typ displeje, procesor atd.)?
Zvažuji koupi nového notebooku, protože na mém současném HP 15-ba062nc Turbo Silver (8 GB RAM, grafická karta AMD Radeon R7, procesor AMD A10) je práce v Lightroom CC a Photoshop ...
Read more : Notebook pro zpracování fotek v Lightroomu a Photoshopu | Zobrazení : 23154 | Odpovědi : 32


Multcloud.com - upload při slabém připojení

www.multcloud.com
:ugeek: Stále jsem přemýšlel, jak si usnadnit upload při mém připojení k internetu, které umožňuje upload pouze 0,5Mbps :?:
A našel jsem řešení... :arrow:www.multcloud.com Tato uživatelsky jednoduchá aplikace vám umožní nahrát soubory na internet jen jednou např na Google drive... odtud už můžete přímo soubory překopírovat na jakýkoliv ftp ...
Read more : Multcloud.com - upload při slabém připojení | Zobrazení : 5765 | Odpovědi : 2


Pixcoll - Fotobanky na jednom místě

Zdravím,
hledám ochotné fotobankéře co otestují moji webovou aplikaci - https://pixcoll.com.

Pixcoll pomáhá talentovaným autorům fotografií, ilustrací, vektroů a videí zviditelnit portfólio a zvýšit prodej ve fotobankách.

Několik informací o projektu - https://pixcoll.com/about (text lze přepnout do ČJ)

Velikost portfólia ani zkušenosti nerozhodují!

Díky za každou pomoc i nápad.
Read more : Pixcoll - Fotobanky na jednom místě | Zobrazení : 94769 | Odpovědi : 252


Odesílač na CanStockPhoto

Tak jo, už mám dost limitu 5 obrázků za den na canstockphoto.. já vím, že ten limit po chvíli zase naskočí a dá se odeslat zase pár obrázků, ale nemám čas tam celý den čumět, takže jsem si to zautomatizoval.

Skript se přihlásí na canstockphoto, podívá se, kolik fotek je možný submitnout a pokud tam nějaká je, odešle je. Kontroluje chyby - když není vyplněné klíčové slovo nebo popis. Běží to v PHP.

Mohu se ...
Read more : Odesílač na CanStockPhoto | Zobrazení : 8554 | Odpovědi : 1


API pro upload (SS, Fotolia...)

Nemá někdo praktickou zkušenost, či aspoň nějaké nakopnutí do začátku pro rozběhnutí API pro upload.
Po změně na SS mi přestal fungovat skript, který mi třídil ilustrace do kategorií... tak hledám další cesty, mimochodem toto by byla daleko čistší cesta...

Váňa
Read more : API pro upload (SS, Fotolia...) | Zobrazení : 6530 | Odpovědi : 8


Grafický tablet pro leváky

Ahoj,

grafický tablet se tu již probíral, ale tohle tam nepadlo. Kromě toho, že jsem teď jeden vracel, protože nebyl funkční na počítači mac, tak si chci koupit asi i větší. To co mi přišlo byl fakt vtip..

Chci tohle - https://www.alza.cz/wacom-intuos-pro-s-d472691.htm

Chci se ale zeptat na jednu věc, jsem levák, takže bych si asi ten tablet otočil vzhůru nohama a ty tlačítka, nevíte náhodou, jestli jsou nějak nastavitelný ...
Read more : Grafický tablet pro leváky | Zobrazení : 3707 | Odpovědi : 2


Zrychlení práce 123rf

Ahoj,

tak se s vámi chci podělit o jeden trik, jak trochu urychlit práci při zpracování fotek na 123RF. Já to dělám takhle.

Nahraju fotky, je jedno jestli přes web nebo FTP, počkám, až to systém zpracuje a pak v posledním kroku, kde se vybírá země, použiju jednoduchý skript. Protože já mám všechny fotky z ČR, je otrava to pořád vybírat a ještě k tomu klikat na uložit.

Funguje to ve všech prohlížečích, kde je ...
Read more : Zrychlení práce 123rf | Zobrazení : 8529 | Odpovědi : 12


Stock Submitter

Ahoj,

dotaz - nejsem paranoidní, to ne, ale musím se zeptat.

Jak se díváte na bezpečnost takovýho Stock Submitteru? Zadáváte tam svoje loginy do fotobank, ty loginy pak cestujou pryč, nemáte strach ze zneužití (myslím těch loginů)? I kdyby necestovaly pryč, i tak, nevíte co se s tím děje.

(já mám ve fotobankách zatím prdlačku vyděláno, ale tak mně to přijde jako docela důležitý)

Díky!
Read more : Stock Submitter | Zobrazení : 57843 | Odpovědi : 73


Hromadná změna EXIF z tabulky

na družstevním to dá rozum
tam je vždycky práce dost
práci dali strojům
lidem zbyla jen radost

mám sadu ilustrací a fotek
mám tabulku, kdy je v sloupci A název souboru, v sloupci C název, a v sloupci D klíčová slova
mám nástroj exiftool: http://www.sno.phy.queensu.ca/~phil/exiftool/
který jsem uložil na místo C:\DataCenter\Aplikace_Drivers\Aplikace\Grafika\
mám v tabulce LibreOffice tento vzorec
=CONCATENATE("C:\DataCenter\Aplikace_Drivers\Aplikace\Grafika\exiftool.exe -overwrite_original -title=""";C156;""" -artist=www.induet.cz -sep ";""", """;" -keywords=""";D156;"";""" ";A156;".jpg")

vzorec si rozkopíruji ...
Read more : Hromadná změna EXIF z tabulky | Zobrazení : 2821 | Odpovědi : 0


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858

cron