Právě je 29. březen 2024 06:11

News News of Všeobecná fotobanková diskuse

Site map of Všeobecná fotobanková diskuse » Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Jak se z fotobankového modelu stala celosvětová celebrita

Mrkněte na to, určitě jste ho už na webu zahlédli v nějakém memu: https://www.youtube.com/watch?v=a3WnvDt ... e=emb_logo
Read more : Jak se z fotobankového modelu stala celosvětová celebrita | Zobrazení : 2748 | Odpovědi : 2


Má smysl pořídit Canon RP kvůli fotobankám?

Zdravím spolubojovníky.

Velmi přemýšlím, zda koupit nový foťák - zejména kvůli možnosti pořizovat 4k videa pro fotobanky. V současnosti máme my hudebníci díky vládě a covidu stopku, a tak zvažuji další možnosti. Dosud fotím vše pomocí starého Canonu 450D a pevné padesátky 1,8 mk I, EF 40 mm F 2,8 STM. Sem tam uploadnu i nějaké video z mého Xiaomi MI9 - dělá i 4k videa, ale bez možnosti práce s hloubkou ostrosti jsou ty ...
Read more : Má smysl pořídit Canon RP kvůli fotobankám? | Zobrazení : 6415 | Odpovědi : 14


Wacom Tablet

Zdravím Mám takový dotaz. Kdy by měl někdo zájem. Měl bych na prodej zanovní skoro nepoužívaný wacom tablet Intuous Pro L . Fotky dodám. Jde oto že bych preferoval jestli bude mít někdo zájem . osobní odběr . Ústí nad labem . Takže když by někdo z okolí měl zájem mužem se domluvit. https://www.alza.cz/wacom-intuos-pro-l-d4655002.htm?kampan=adw4_prislusenstvi-pro-ittv_bee_pro_obecna_prislusenstvi-pro-ittv-mysi-wacom-intuos-pro-l-mf113d95e&ppcbee-adtext-variant=rsa-1&gclid=CjwKCAiAudD_BRBXEiwAudakX6r2z5R2Gesx1eOHUkU3K9OL54ys65WT7NnIPN-8nDr4q7GNb4WoExoCGk4QAvD_BwE
Read more : Wacom Tablet | Zobrazení : 2183 | Odpovědi : 0


Možnost nákupu za vydělané peníze

Zajímalo by mne, jestli na některé z fotobanek nelze vydělané peníze za výhodných podmínek zase bez převodu přes účet utratit za nákup ilustrací?
Read more : Možnost nákupu za vydělané peníze | Zobrazení : 3117 | Odpovědi : 6


KUDY DÁL?

Mám malé výročí. Je čas bilancovat.
10 let práce pro fotobanky bylo hezkých. Nečekal jsem, že to tak půjde stále, ale letošní rok hodně překvapil. Výdělky i ceny padají dolů. Stoupají jen počty prodejů a rozšiřují se místa, kde zanechám svou levnou fotografickou stopu. Takže aspoň něco z toho bude. :-)
Nejprve mě pokles cen trochu (hodně) rozladil. Po pár týdnech mi došlo, že je to vlastně ...
Read more : KUDY DÁL? | Zobrazení : 5887 | Odpovědi : 13


Jak dlouho trval první prodej?

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, za jak dlouho jste prodali svoji první fotku nebo třeba ilustraci a co na ní bylo? (Pokud jste ale tajnůstkáři, tak mi to samozřejmě psát nemusíte, jen bych chtěla znát nějaké úspěšné Čechy, případně budu vděčná za odkaz na vaše fotobankové portfolio!).

Já jsem konkrétně začala přidávat na Shutterstock asi před měsícem. A zde vyvstává další otázka. Shutterstock zrušil prvních 10 "zkušebních" fotek, které vám musely být schváleny abyste ...
Read more : Jak dlouho trval první prodej? | Zobrazení : 5924 | Odpovědi : 14


Adobe illustration

Ahoj všichni,
Rýsuje se mi možnost koupi Adobe illustartor CS6-retail licence, za pro mě i rozumné peníze. Licence by měla být nová.
Je něco na co bych si měl dát bacha před koupí? Tyhle verze se už přímo na Adobe koupit nedaji co?

Díky za reakci, přece jeno msjou v tom peníze a já jsem lajk :D

Koblihate
:ugeek: ...
Read more : Adobe illustration | Zobrazení : 1872 | Odpovědi : 0


Adobe Cloud - 139 EUR na rok...

Jiří Chlebus na svém FB (https://www.facebook.com/jirichlebus.cz/)

'Jedna lahůdka pro designery používající Adobe Creative Cloud předplatné.
Pokud chcete mít na rok Adobe CC za 139 €, tak jděte do této nabídky. Byl jsem k tomu skeptický, napsal jsem na Adobe podporu, vyhledal firmu Global Deal v seznamu oficiálních Adobe reselerů, vše potvrzeno, koupil jsem redeem kód na Software Codes, vložil ho tady creative.adobe.com/redeem a mám Adobe CC na rok za ...
Read more : Adobe Cloud - 139 EUR na rok... | Zobrazení : 33164 | Odpovědi : 91


Pracovní stůl pro práci u PC

Táta mi říkal ať se vždycky zamyslím, jak se k té či oné práci postavit (a nemyslel tím zády :D ). Tak jsem se konečně rozhoupal a koupil výškově polohovatelný rám a když jsem nepochodil u třech truhlářů, tak jsem si desku a vše potřebné udělal sám...
Zkoušel jsem proces i natáčet a možná k tomu něco i písnu vícero, tak pokud bude zájem, tak přidám ...
Read more : Pracovní stůl pro práci u PC | Zobrazení : 3698 | Odpovědi : 2


Nejprodávanější fky/illustrace/videa na fotobankách.

Zdravím, existuje ještě u některé fotobanky možnost najít nejprodávanější kousky za nějakou poslední dobu?
Projížděla jsem fotobanky na kterých jsem a našla jsem starý článek od Petra Václavka, ale odkazy už jsou nefunkční.
Našla jsem "jen" nejhledanější klíčová slova - https://imstocker.com/en/blog/36-most-p ... words-2019
Read more : Nejprodávanější fky/illustrace/videa na fotobankách. | Zobrazení : 4908 | Odpovědi : 3


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858

cron