Právě je 28. březen 2024 20:36

News News of Všeobecná fotobanková diskuse

Site map of Všeobecná fotobanková diskuse » Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

HIVE - ne tak úplně fotobanka

Občas si to tady čtu, a tak mě napadlo napsat informaci o trochu jiném způsobu, jak pomocí svých fotek přijít k troše peněz.

Několik let publikuju na HIVE. Hive je (mimo jiné) blogovací platforma, která své uživatele odměňuje za aktivitu. Jsou tam tématicky zaměřené skupiny, i fotografické, a v současné době není žádný problém, aby i začátečník dostal za článek, doplněný několika kvalitníma fotkama, odměnu v jednotkách dolarů.

Vlastně to funguje tak, že publikujete na ...
Read more : HIVE - ne tak úplně fotobanka | Zobrazení : 335 | Odpovědi : 18


Živnostník "stolár" a ilustrátor "umelec"

Ahojte. Ak som čerstvý SZČO napr. stolár ale zároveň mám príjmi z fotobánk, ktoré som si pred tým keď som ešte nebol živnostník priznával podľa autorského zákona, môžem si priznávať príjmi z fotobánk aj naďalej podľa autorského zákona?
Read more : Živnostník "stolár" a ilustrátor "umelec" | Zobrazení : 219 | Odpovědi : 1


recraft.ai

Zkoušel jste někdo tento nástroj recraft.ai .. totální masakr generuje to vectory v super kvalitě.. Bohužel :|
Read more : recraft.ai | Zobrazení : 814 | Odpovědi : 21


Prosba o Like pre modelku.

Ahojte kolektív. Viem, že toto sem moc nepatrí, ale vydávala sa moja modelka Peťka. Samozrejme som na svadbe nesmel chýbať. Mladoamnželia poslali jednu s fotiek do súťaže o svadobnu cestu snov a potrebujú každý Like. Sútaz trvá do polnoci 24.12.2023. tak chcem mladým pomoct aj touto cestou. Tu je link na fotku:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=73 ... 9222194798

A tu je Peťka:
https://www.shutterstock.com/search/mod ... 1467244094

Ešte ...
Read more : Prosba o Like pre modelku. | Zobrazení : 264 | Odpovědi : 0


Převod Ai to SVG na Canvu

Ahoj,
v poslední době se peru s jedním problémem při přeukládání dat na Canvu. Maji trochu jiné pravidla a tak 80% dat mi projde dobře. Ale u zbytku už mi vzniká chyba při přeukladání do SVG souboru.
Prvky dle barvy vyberu-sloučim je-li potřeba a dam ctrl+8(compound path). No a u těch 20% souboru se mi to hodí jen na path..a to na canvě už nevemou.

Zkoušel jsem to přeukládat ve 2 verzích illustratoru, různě to ...
Read more : Převod Ai to SVG na Canvu | Zobrazení : 253 | Odpovědi : 0


Kam dál ... svět fotobank se smršťuje

Nevím osobně mám pocit že pro spoustu lidí už fotobanky nejsou co bývalo, spousta autorů už prostě nenahrává nové fotky a nechává to vyhnít. Spousta autorů už kráčí jiným směrem má vlastní projekty (Někteří se vrhli na zakázkové focení, někdo na své vlastní fotoprojekty (dubanci.cz), někdo nahrává produkty AI do fotobank). Focení ve fotobankách nás přeci jen někam posunulo. Takže mě zajímá čím jste nahradili fotobanky, přece jen to byl koníček s pěkným zdrojem příjmů ...
Read more : Kam dál ... svět fotobank se smršťuje | Zobrazení : 7674 | Odpovědi : 111


Paypal neodeslal peníze

Už skoro týden čekám na peníze z Paypalu. Doposud to chodilo bezchybně do druhého dne. Potvrzení o odeslání na účet přišlo a částka se odečetla. Máte někdo podobnou zkušenost?
Read more : Paypal neodeslal peníze | Zobrazení : 18859 | Odpovědi : 347


Když zjistíš, že jedeš na mrtvém koni, sesedni!

Nedávno jsem tu narazil na poznámku hosta a reakci na něj od admina ohledně krmení mrtvého koně. V mém případě bych to viděl tak, že můj mrtvý kůň se proměnil v krávu, kterou nechám odpočinout a časem se uvidí, jestli ještě půjde podojit.

No ale vážně, nevidím to na brzký konec fotobank, ale aspoň v mém případě jsem dospěl do stádia, kdy jsem si řekl, že je třeba se zastavit a narovnat. Aspoň na chvíli. ...
Read more : Když zjistíš, že jedeš na mrtvém koni, sesedni! | Zobrazení : 622 | Odpovědi : 1


fotobanka

Ahoj všem, může mi někdo doporučit fotobanku nebo mikrofotobanku, kde při registraci nepožadují zasílání oskenované občanky? Jsem amatér a focení mám jako hobby, žvit se tím neplánuju. Ale láká mě zkusit si dát fotky do fotobanky. Ale ta nutnost skenování občanského průkazu mě od toho odrazuje, jsem na tohle přeposílání dokladů celkem háklivá. Tyna
Read more : fotobanka | Zobrazení : 1200 | Odpovědi : 7


Kde prodavat ilustrace

Ahoj,
chtel bych se zeptat, kde prodavat ilustrace a s jakou uspesnosti - idealne 3d rendery (nikoliv krivky).
ja mam nejlepsi zkusenost s adobe stock, pak getty images a shutterstockem. pak mam jeste portfolio na dreamstime, depositphotos a 123rf (tyhle tri fotobanky uz za to ale moc nestoji). nevite nekdo o nejaky fotobance, kde by to jeste melo smysl?
jak jste nam tom treba s alamy, bigstock atd.?
diky
Read more : Kde prodavat ilustrace | Zobrazení : 840 | Odpovědi : 3


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858