Právě je 28. březen 2024 14:01

News News of Všeobecná fotobanková diskuse

Site map of Všeobecná fotobanková diskuse » Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse

Pochlubte se svými úspěchy, zanadávejte na fotobanky, upozorněte na novinky

Rozhovor s Yurim Arcursem na Behance (Adobe livestream)

Včera byl super přímý přenos rozhovoru s Yurim Arcursem na Behance (Adobe platforma pro livestream). Pro ty kdo rozumí anglicky doporučuju zkouknout, zajímavé povídání a tom jak to u něj funguje, jak velký skok z jeho pohledu dává smysl z 1 člověka na tým lidí (podle něj nahradit sebe znamená najmout minimálně 4 další lidi a menším tempem se rozrůstat nevyplatí).

Taky jak velký tým mají na focení, natáčení, co všechno řeší a pár super ...
Read more : Rozhovor s Yurim Arcursem na Behance (Adobe livestream) | Zobrazení : 751 | Odpovědi : 0


Prodej digitálního obsahu

Dobrý den, poslední dobou přemýšlím o prodeji přez nějakou jinou platformu než jsou fotobanky, třeba něco jako Etsy, ale chtěl bych se vyhnout měsíčnímu hlášení DPH… Jestli jsem to dobře pochopil tak to chce aby sídlo bylo mimo EU. Máte někdo nějaké zkušenosti? Díky :P
Read more : Prodej digitálního obsahu | Zobrazení : 761 | Odpovědi : 2


Federal Central Tax Office (BZSt)

uz nekdo (uspesne) resil registraci na nemeckem Federal Central Tax Office (BZSt) ?
Read more : Federal Central Tax Office (BZSt) | Zobrazení : 5580 | Odpovědi : 4


NEMOŽNOST VYBRAT PENÍZE Z PAYPALU

Dobrý den kolegové,
prosím vás stala se už někomu situace, že nemohl vybrat peníze z Paypalu? Mohu jen nakupovat v obchodech, ale poslat peníze do své banky ne. Snažím se zvýšit limity, ale i když poskytnu všechny informace, tak Paypal stále hlásí, že transakce neproběhla. Jejich podpora je tragická.

Člověku to tak nějak bere chuť cokoli pro foto-audio banky dělat, když mu stejně peníze nedorazí na účet. Nepotřebuji si neustále něco kupovat, ale i posílat ...
Read more : NEMOŽNOST VYBRAT PENÍZE Z PAYPALU | Zobrazení : 8727 | Odpovědi : 18




Výber peňazí z PayPal

Zdravím,
mám otázočku ako najlepšie vyberať peniaze z PayPalu (respektíve vymienať USD za EUR)? V poslednej dobe je ich výmenný kurz dosť nevýhodný a napríklad pri výmene 1000 USD za Eurá dostanem cca o 10€-15€ menej ako keby som peniaze menil v banke.
Nebolo by výhodnejšie založiť si účet v USD a vymienať peniaze priamo v banke alebo niečo také?
Read more : Výber peňazí z PayPal | Zobrazení : 4689 | Odpovědi : 17


jak dál..

Ahoj,
jelikož mi asi neprodlouží v práci smlouvu, tak se ze mě na nějakou dobu stane full-time fotobankéř.
Rád bych poprosil o radu, kam má ještě cenu nahrávat vektory-ten čas bych rád využil efektivně a krom nové tvorby bych mohl začít nahravat i jinam.
Nejvíc dělám jednoduché iconky a pozadí.
Nahravám na SS, adobe, istock, bigstock, dream, deposit, canstock, 123rf, alamy, vector stock.

Díky za typ, Koblihate 8-) ...
Read more : jak dál.. | Zobrazení : 5744 | Odpovědi : 11


Getty Images/iStock + CANVA

Původně jsem chtěl dát do nadpisu něco teatrálního, třeba "World of microstock, where are we fck... going?!

Býval jsem kontributorem iStock/Getty Images.
Po zralé úvaze jsem se rozhodl, že členství v tomto „klubu“ ukončím.
Důvodem byly především neuvěřitelně nízké „výdělky“ z prodeje každé fotografie.
Moje náklady na jednu fotografii byly řádově i v desítkách dolarů, ale „commissions“ které Getty posílala byly zhusta doslova pár centů.

V polovině roku 2020 jsem Getty Images oznámil ukončení činnosti. ...
Read more : Getty Images/iStock + CANVA | Zobrazení : 5782 | Odpovědi : 9


Danění příjmu z Pond5, Paypal

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu. Chodí mi peníze z Pond5 přes Paypal na můj účet. Hodlám danit a nevím jak. Účetní tvrdí, že když mám příjem ze zahraničí, tak se automaticky stávám nějakou daňově identifikovatelnou osobou. Nemáte s tím zkušenosti? Jsem myslel, že stačí dát výpis z paypalu nebo to nějak vyřešit čestným prohlášením.

Jak jste na tom vy kolegové? Děkuji.
Read more : Danění příjmu z Pond5, Paypal | Zobrazení : 3252 | Odpovědi : 7


PayPal

Read more : PayPal | Zobrazení : 2908 | Odpovědi : 3


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47057 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858