Právě je 29. březen 2024 00:48

News News of Kde a jak nakupovat

Site map of Kde a jak nakupovat » Fórum : Kde a jak nakupovat

Tipy, kde a jak nakupovat fotografie a ilustrace, dotazy, rady, vysvětlení

Plány na Shutterstocku

Dobrý den, bývám spíš na druhé straně (jako tvůrce) ted jsem ale dostala přístup od firmy které dělám webovky na jejich účet a tam mají zaplacený plán "365-day Images On Demand, with 5 Standard License Downloads" za 49 € .

Chápu dobře že zaplatili přes litr za 5 fotek na web? Nějak mi ty plány nejdou do hlavy, já dostávám ušmudlaných 10 centů a lidi platí i 300 za fotku?

Pokud je to tak, můžete ...
Read more : Plány na Shutterstocku | Zobrazení : 1767 | Odpovědi : 3


Formulář pro commercial licence/royalty free

Nemá tady někdo na fóru odkaz na licenci - commercial license? Podařilo se mně prodat fotku mimo fotobanku. Fotka je na fotobance jako editorial, zákazník chce tedy plná práva. A sháním formulář k úplnému uspokojení práv.
Read more : Formulář pro commercial licence/royalty free | Zobrazení : 3858 | Odpovědi : 1


Nákup fotky

Chtěl bych koupit pár fotek water splashes (šplouchance vody :D ), tyto použít ke svým fotkám - fotomontáž a následně nahrát na fotobanky. Fotky z fotobanky by byly částečně upravené (něco odmazané nebo potočené). Nicméně pořád by tam byl nějaký zdroj než můj vlastní. Lze to takto nahrát na fotobanku? Tedy část fotomontáže není moje a je navíc ještě upravená.
Read more : Nákup fotky | Zobrazení : 3911 | Odpovědi : 3


Nákup

Dobrý den,jsem nováček tak se omlouvám jestli bude dotaz hloupý.Jsem osvč a chci používat obrázky k potisku na látku a následně prodat ,ušit a prodat.Obecné info o tom vím,že musím kupovat s rozšířenou licenci atd.Dívala jsem se i na fotobanky vpravo ve sloupcích,ale nechci nikde platit předplatné ani kredity,Je nějaká fotobanka,kde si můžu koupit ilustraci na kus?Proste: líbí se mi fotka,šup do košíku a zaplatím .
Děkuji
Read more : Nákup | Zobrazení : 8745 | Odpovědi : 5


Co naštve při nákupu grafiky na FB

Ahoj,

je tady i někdo, kdo grafiku na fotobankách nakupuje? Co vás spolehlivě naštve při otevření vektoru? Čeho by se měli podle vás grafici vyvarovat? Co naopak oceníte?

Ver.
Read more : Co naštve při nákupu grafiky na FB | Zobrazení : 7309 | Odpovědi : 0


využití fotky jako předloh k výtvarnému dílu

ahoj mohu se zeptat, jakou licenci si musím koupit když chci fotografie využít jako předlohu k obrazům, všude na jejich informacích se píšou kraviny o tiskovinách, přebalech na cd ale o využití kompozic ani čárka, jedná se mi o shutterstock tam jsou nejkvalitnější myslel jsem že mi stačí standardní licence, ale svět je pokud jde o autorské právo tak krkolomnej, že mám z toho hlavu v pejru pokud by mi v tomto byl někdo schopen ...
Read more : využití fotky jako předloh k výtvarnému dílu | Zobrazení : 8083 | Odpovědi : 3


fotografie z českých filmů

Zdravím všechny,
má, prosím, někdo povědomost, kde koupit legálně fotky z českých filmů - historických i současných pro komerční účely - kalendář? Např. Pyšnou princeznu, Chalupáře, Rafťáky apod? Našla jsem na webu jen Národní filmový archiv. Díky za případné tipy,
K.
Read more : fotografie z českých filmů | Zobrazení : 12234 | Odpovědi : 6


Licence Fotomontáž

Ahoj přátelé,

jsem fotograf / grafik a dostala jsem zakázku nafotit automobily, u kterých by klient rád změnil pozadí.
Tyto fotomontáže se použijí na jeho web, kde automobily prodává.

Vybrala jsem ve fotobance 5 fotografií - bude mi stačit standardní licence nebo je zapotřebí rozšířená?
Případně na koho to mám nakoupit.
Read more : Licence Fotomontáž | Zobrazení : 9415 | Odpovědi : 1


GraphicStock - 7 dní stahování zdarma

Přišlo mi mailem:

GraphicStock Opens The Season Of Free Downloads!

It's no joke! GraphicStock is giving you 7 days to download anything you want from its constantly expanding collection of over 350,000 photos, graphics, backgrounds, design elements, and more!
Start Downloading Now

Just create a username and password to get access to everything on GraphicStock for 7 days. You can download up to 20 images per day. Don’t wait, this offer expires soon!


Třeba ...
Read more : GraphicStock - 7 dní stahování zdarma | Zobrazení : 13456 | Odpovědi : 8


doklad o zakoupení fotografií do účetnictví

Zdravím,

nakoupil jsem přes shutterstock fotografie a a účetní z firmy pro kterou pracuji potřebuje do účetnictví doklad. Kde se dá taková informace na shutterstocku najít?

Díky
Read more : doklad o zakoupení fotografií do účetnictví | Zobrazení : 9296 | Odpovědi : 1


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858