Právě je 28. březen 2024 23:23

News News of Pond5

Site map of Pond5 » Fórum : Pond5


co je s pondem?

Zdravím,
nevíte co je s pondem? vůbec nefunguje :D
Read more : co je s pondem? | Zobrazení : 417 | Odpovědi : 1


Pond5 výplata

Zdravím vás.
Chodievam sem sporadicky, tak sa vám ospravedlňujem, ak to tu už niekde bolo spomenuté. Akosi neviem nájsť request payment na pond5. Poradte mi prosím kde to hľadať. Ďakujem
Read more : Pond5 výplata | Zobrazení : 361 | Odpovědi : 1


Property release na vánoční symboly?

Zdravím,
Zkusila jsem hodit pár vektorů (resp jen jejich jpg verzí) na pond5 a vrátil se mi tenhle obrázek https://www.shutterstock.com/cs/image-v ... -529429213 s tím že chtějí property release.

"Can you please attach a property release to this photo? Please note that it is obligatory to attach a visual reference (photo) of the property to the release."

Obrázek jsem poslala jako "illustartion". Vůbec nechápu co po mne chtějí.
Read more : Property release na vánoční symboly? | Zobrazení : 552 | Odpovědi : 2


Shutterstock kupuje Pond5

Když nebudu vycházet z jásavého emailu, kdy píší o báječném spojení, ale z FAQ na https://help.pond5.com/hc/en-us/sections/6126870297229, tak dochází k převzetí Pond5 společností Shutterstock.

Co by na to? Taky jste tak "nadšení" jako já?

Sice ujišťují jak platí stejné dohody, že zatím budou značky oddělené a vyplácení bude probíhat samostatně. Ale já v tom vidím jasnou prohru pro přispěvovatele, když vidím kam a jak poslední roky Shuttestock směřuje.

Bigstock, který ...
Read more : Shutterstock kupuje Pond5 | Zobrazení : 8598 | Odpovědi : 17


Nový Contributor Agreement

četl to už někdo?

Mně tam zaujala jedna věc, mimo jiných...
Je tam nějaká zmínka o tom, že si vyhrazují právo prodávat za stejné ceny, jako jsou jinde.
Pokud jsem to pochopil dobře, tak kontributor si sice může nastavit cenu jakou chce, ale pokud prodává u jiné agentury za nižší ceny, tak když to Pond5 zjistí, tak bez ohledu na nastavenou cenu to může prodat za tu nižší.
Např. když vám něco prodá Canva za ...
Read more : Nový Contributor Agreement | Zobrazení : 2403 | Odpovědi : 0


Co to je - Additional Revenue from GPP

Ahoj,

dneska mi Pond5 přilsal přes 20 USD s popisem "Additional Revenue from GPP". Nevíte co to je?

Tuším, že něco někde mojeho se prodalo, ale co to bylo, to asi zjistit nejde.

Je u toho nápověda:

"Items can occasionally sell for higher than list price in our Global Partner Program. This payment is a total of the revenue paid in excess of list price for your item sales in the GPP."

Netušíte někdo co ...
Read more : Co to je - Additional Revenue from GPP | Zobrazení : 9945 | Odpovědi : 2


soucasny stav pond5 - nahravani

Ahoj, chtel jsem se zeptat, nahravate stale soubory na pond5?
Jde mi o to jak se to chova ohledne partnerstvi s ADOBE.

Nebo je to v praxi uz tak nejak propojene, ze staci pridavat na fotolii/AS?
Pripadne pozorujete propad prodeju na pond5?
Read more : soucasny stav pond5 - nahravani | Zobrazení : 9561 | Odpovědi : 1


Jde přepsat hromadně cenu?

Ahoj, jde přepsat na Pond5 hromadně u videí na jinou částku? Nebo se to musí po jednom.
Díky
Read more : Jde přepsat hromadně cenu? | Zobrazení : 9348 | Odpovědi : 1


Nahrávání videa na Pond5

Nevím, jestli se mi vůbec někdy podaří nějaké video na Pond5 nahrát. Přes web to nefunguje a přes ftp se nedá připojit (ani přes alternativní). Je to běžné, nebo je to jen momentální záležitost?
Read more : Nahrávání videa na Pond5 | Zobrazení : 21114 | Odpovědi : 12


Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví

Pěkný den!
Jmenuji se Ellie a patřím k Pond5 bandě. Dříve jsem pracovala jako Photo Curator, dnes jsem součástí Customer Service týmu. V Pond5 jsme si všimli, že se tu na fóru občas diskutuje o tématu, které, pokud by se dostalo k nám, by se mnohdy dalo snadno vyřešit. Nebo bychom minimálně dokázali dodat potřebné a užitečné informace a rady. Proto jsme se rozhodli jít vám naproti a vzniká tato kolonka čistě jen pro Pond5, ...
Read more : Zeptejte se, na co chcete - Pond5 vám odpoví | Zobrazení : 243891 | Odpovědi : 655


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858