Právě je 29. březen 2024 08:48

News News of Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách

Site map of Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách » Fórum : Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách

Všeobecné informace o focení, kreslení, úpravách a následném nahrávání na microstock fotobanky a prodejích


koupit fotku na SS

Ahoj, potřebuji na SS koupit 2-3 fotky jednorázově. Nechci kvůli tomu platit měsíční poplatek. Může mi s tím někdo prosím pomoci ??
Děkuji.
Read more : koupit fotku na SS | Zobrazení : 2993 | Odpovědi : 2 | Fórum : Diskuse pro nováčky


Výber peňazí z PayPal

Zdravím,
mám otázočku ako najlepšie vyberať peniaze z PayPalu (respektíve vymienať USD za EUR)? V poslednej dobe je ich výmenný kurz dosť nevýhodný a napríklad pri výmene 1000 USD za Eurá dostanem cca o 10€-15€ menej ako keby som peniaze menil v banke.
Nebolo by výhodnejšie založiť si účet v USD a vymienať peniaze priamo v banke alebo niečo také?
Read more : Výber peňazí z PayPal | Zobrazení : 4719 | Odpovědi : 17 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


jak dál..

Ahoj,
jelikož mi asi neprodlouží v práci smlouvu, tak se ze mě na nějakou dobu stane full-time fotobankéř.
Rád bych poprosil o radu, kam má ještě cenu nahrávat vektory-ten čas bych rád využil efektivně a krom nové tvorby bych mohl začít nahravat i jinam.
Nejvíc dělám jednoduché iconky a pozadí.
Nahravám na SS, adobe, istock, bigstock, dream, deposit, canstock, 123rf, alamy, vector stock.

Díky za typ, Koblihate 8-) ...
Read more : jak dál.. | Zobrazení : 5744 | Odpovědi : 11 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Getty Images/iStock + CANVA

Původně jsem chtěl dát do nadpisu něco teatrálního, třeba "World of microstock, where are we fck... going?!

Býval jsem kontributorem iStock/Getty Images.
Po zralé úvaze jsem se rozhodl, že členství v tomto „klubu“ ukončím.
Důvodem byly především neuvěřitelně nízké „výdělky“ z prodeje každé fotografie.
Moje náklady na jednu fotografii byly řádově i v desítkách dolarů, ale „commissions“ které Getty posílala byly zhusta doslova pár centů.

V polovině roku 2020 jsem Getty Images oznámil ukončení činnosti. ...
Read more : Getty Images/iStock + CANVA | Zobrazení : 5782 | Odpovědi : 9 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Referenční foto; Smlouva s majitelem objektu

Zdravím,

prosím o radu zkušenější přispěvatele. U vícero FB jsem narazil na problém u schvalování. Požadují „smlouvu s majitelem objektu“ a referenční obrázky/fotky. Smlouva s majitelem objektu zní zvláštně, když se jedná o jednoduché ručně malované obrázky zpracované do PC a dále zpracované do výsledných ilustrací. Toto chápu, že se jedná prostě o „formulář, který slouží pro více účelů“. Trochu tápu, zda mám tento formulář opravdu vyplnit „sám se sebou“. Neexistuje nějaká možnost, kde jen ...
Read more : Referenční foto; Smlouva s majitelem objektu | Zobrazení : 3114 | Odpovědi : 1 | Fórum : Diskuse pro nováčky


Danění příjmu z Pond5, Paypal

Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu. Chodí mi peníze z Pond5 přes Paypal na můj účet. Hodlám danit a nevím jak. Účetní tvrdí, že když mám příjem ze zahraničí, tak se automaticky stávám nějakou daňově identifikovatelnou osobou. Nemáte s tím zkušenosti? Jsem myslel, že stačí dát výpis z paypalu nebo to nějak vyřešit čestným prohlášením.

Jak jste na tom vy kolegové? Děkuji.
Read more : Danění příjmu z Pond5, Paypal | Zobrazení : 3252 | Odpovědi : 7 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


PayPal

Read more : PayPal | Zobrazení : 2908 | Odpovědi : 3 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


nákup na E-Infinity

Dobrý den,
chci se zeptat zda má někdo zkušenosti s nákupem techniky na E-Infinity. Vyplatí se? A odkud kupovaná technika je posílána. Děkuji.
Read more : nákup na E-Infinity | Zobrazení : 2820 | Odpovědi : 0 | Fórum : O focení


Smlouva s majitelem objektu

Zdravím, obracím se na vás zde jako začátečník se dvěma dotazy. Už asi rok jsem přemýšlel nad tím, že zkusím fotobanky. Včera jsem se konečně rozhoupal a nahrál 10 stejných fotek na shutterstock, adobe a dreamstime. Celkem jsem nečekal takovou „úmrtnost“ - dreams schválil vše, adobe 8 z 10 ale shutter jen 2 fotky… s obvykle naprosto nesmyslnými důvody.

Ale teď proč píšu – jeden z důvodů zamítnutí fotky hřbitova na shutterstocku bylo, že vyžadují ...
Read more : Smlouva s majitelem objektu | Zobrazení : 8015 | Odpovědi : 15 | Fórum : Diskuse pro nováčky


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858