Právě je 16. duben 2024 22:17

News News of Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách

Site map of Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách » Fórum : Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách

Všeobecné informace o focení, kreslení, úpravách a následném nahrávání na microstock fotobanky a prodejích

Rozhovor s Yurim Arcursem na Behance (Adobe livestream)

Včera byl super přímý přenos rozhovoru s Yurim Arcursem na Behance (Adobe platforma pro livestream). Pro ty kdo rozumí anglicky doporučuju zkouknout, zajímavé povídání a tom jak to u něj funguje, jak velký skok z jeho pohledu dává smysl z 1 člověka na tým lidí (podle něj nahradit sebe znamená najmout minimálně 4 další lidi a menším tempem se rozrůstat nevyplatí).

Taky jak velký tým mají na focení, natáčení, co všechno řeší a pár super ...
Read more : Rozhovor s Yurim Arcursem na Behance (Adobe livestream) | Zobrazení : 757 | Odpovědi : 0 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


vymazanie fotografii

Zdravím, mám otázku. Vo fotobankách mám fotografie ex samozrejme z jeho písomným súhlasom. Teraz sa stavia na zadné že chce aby som tie fotky odtial vymazala. Je to technicky možné a ako sa k tomu postavia fotobanky. Lebo plánuje napísať na ich podporu. Díky
Read more : vymazanie fotografii | Zobrazení : 1187 | Odpovědi : 5 | Fórum : Diskuse pro nováčky


Prodej digitálního obsahu

Dobrý den, poslední dobou přemýšlím o prodeji přez nějakou jinou platformu než jsou fotobanky, třeba něco jako Etsy, ale chtěl bych se vyhnout měsíčnímu hlášení DPH… Jestli jsem to dobře pochopil tak to chce aby sídlo bylo mimo EU. Máte někdo nějaké zkušenosti? Díky :P
Read more : Prodej digitálního obsahu | Zobrazení : 769 | Odpovědi : 2 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


spojení videa různé FPS - dotaz na Pandu :)

Ahoj, měl bych takový dotaz - asi primárně na Pandu - myslím, že to tu kdysi už nějak řešil, ale nedohledal jsem.

Potřebuji spojit více videí s různým FPS ( 24 + 25 + 30 a někde i ty 29,97 apod. )
Ve výsledku mi jde o to, aby video po renderu bylo co nejpříjemnější na pohled a minimalizovat takové to cukání. Bude to primárně pro youtube. Zpracovávám v premiere.

Existuje na to nějaké pravidlo? ...
Read more : spojení videa různé FPS - dotaz na Pandu :) | Zobrazení : 1812 | Odpovědi : 5 | Fórum : O videu a jeho tvorbě


SD Karty

Dobrý den,
prosím vás chtěl bych se vás zeptat mám takový problém, normálně jsem fotil na 32g SD kartu od značky SanDisk, vzhledem k tomu, ale že jsem dostal nějaké větší zakázky tak jsem zakoupil 128g SanDisk a po pár týdnech používání s ní mám problémy. Pořád mi píše, že ji musím naformátovat a neukázalo fotky a někdy se soubory normálně načetly do počítače (používám čtečku, co je zabudovaná v ntb) nebo jsem použil takové ...
Read more : SD Karty | Zobrazení : 4314 | Odpovědi : 14 | Fórum : O focení


STAHOVÁNÍ VLASTNÍCH FOTOGRAFIÍ Z FOTOBANEK?

Ahoj,

jsem majitelem fotobanek ADOBE stock, shutterstock, depositephotos a dreamstime a rád bych si stáhl některé své fotografie. Nevíte, jest to některá z fotobanek umožňuje a případně kde?

děkuji, Jirka
Read more : STAHOVÁNÍ VLASTNÍCH FOTOGRAFIÍ Z FOTOBANEK? | Zobrazení : 2475 | Odpovědi : 3 | Fórum : Diskuse pro nováčky


Fotky pamiatok v stock photografií

Zdravím,

Prosím o radu skúsenejších prispievateľov. Rozmýšlam nadtým, že začnem prispievať do FB v 2022, ale informácie ktoré som zatiaľ našiel ma v princípe odrádzajú s tým vôbec začať :|

V prvom rade chcem povedať, že nie som "profesionálny fotograf" - som hobysta. Mám svoju DSLR, jeden objektív a statív :lol: žiadne domáce štúdio ani štúdiové osvetlenie. A preto ...
Read more : Fotky pamiatok v stock photografií | Zobrazení : 4934 | Odpovědi : 11 | Fórum : Diskuse pro nováčky


Federal Central Tax Office (BZSt)

uz nekdo (uspesne) resil registraci na nemeckem Federal Central Tax Office (BZSt) ?
Read more : Federal Central Tax Office (BZSt) | Zobrazení : 5590 | Odpovědi : 4 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


NEMOŽNOST VYBRAT PENÍZE Z PAYPALU

Dobrý den kolegové,
prosím vás stala se už někomu situace, že nemohl vybrat peníze z Paypalu? Mohu jen nakupovat v obchodech, ale poslat peníze do své banky ne. Snažím se zvýšit limity, ale i když poskytnu všechny informace, tak Paypal stále hlásí, že transakce neproběhla. Jejich podpora je tragická.

Člověku to tak nějak bere chuť cokoli pro foto-audio banky dělat, když mu stejně peníze nedorazí na účet. Nepotřebuji si neustále něco kupovat, ale i posílat ...
Read more : NEMOŽNOST VYBRAT PENÍZE Z PAYPALU | Zobrazení : 8758 | Odpovědi : 18 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Daně

Dobrý den,
Chtěl bych si založit účet u Shutterstock a mít to jako koníček a zkusit, jestli moje fotky se daji prodat. Zajímá mě, jak je to přesně s tím daněním, pracuji ve firmě a daně za mě platí firma, tak jeslti
je potřeba vyplňovat daňový formulář nebo není. Nebo formulář vyplnim, až přesáhnu nakou určitou částku za mesic(rok).
Děkuji za odpověď.
Read more : Daně | Zobrazení : 5603 | Odpovědi : 14 | Fórum : Diskuse pro nováčky


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47093 • Celkem témat 1266 • Celkem členů 858

cron