Právě je 28. březen 2024 16:50

News News of Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách

Site map of Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách » Fórum : Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách

Všeobecné informace o focení, kreslení, úpravách a následném nahrávání na microstock fotobanky a prodejích

Rok 2022 - bilancia

Zdravím všetkých,
Tak nám už beží druhý mesiac roku 2023. Dobré by bolo pozrieť sa ako sme bodovali a predávali v roku 2022. Prosím čestne a poctivo! Nepíšte konkrétne sumy ale celkové porovnanie s minulými rokmi, kde boli zárobky lepšie, kde horšie.
U mňa 2022 bol celkovo najslabší za posledných 5 rokov,
cca 85% z roku 2021, cca 70% z najlepšieho roku 2019
Shutterstock: Pokles na 30% z najlepšieho roku 2019 , oproti 2021 72% ...
Read more : Rok 2022 - bilancia | Zobrazení : 1456 | Odpovědi : 5 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Sháním jednorázově grafiku na sešity - kde koupit

Ahoj, po dvaceti letech na fotobankách mě včera kamarád požádal, abych mu doporučil, kde koupit jednorázově vektorový motiv na sešity, které chce tisknout, bez předplatného. Potřebuje účet na firmu. Všechny fotobanky hned cpou do předplatného. Netušíte někdo, kde je nejlepší jednorázový nákup?
Read more : Sháním jednorázově grafiku na sešity - kde koupit | Zobrazení : 784 | Odpovědi : 2 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


manuál "ImStocker"

Nemáte někdo manuál jak pracuje "ImStocker" pokud možno v češtině. Mám ho stažený i češtinu tam mám, ale potřebuji přijít na systém? Může to být v jakékoliv formě. Díky Ruda
Read more : manuál "ImStocker" | Zobrazení : 1141 | Odpovědi : 1 | Fórum : Diskuse pro nováčky


Problémy s Paypal - nedorazil mi ověřovací kód

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu.
Přišla mi výplata na Paypal, ale nedaří se mi do něj přihlásit - jméno, heslo je ok, ale vůbec mi nedorazí ověřovací kód pro přihlášení, zkusila jsem i ověření telefonním hovorem a také nic, tím že jsem nechala opakovaně poslat kód se mi nelze přihlásit do Paypal už vůbec, stále mi to píše, že se mě nepodařilo ověřit.
Nikdy před tím se mi to nestalo, proto bych chtěla ...
Read more : Problémy s Paypal - nedorazil mi ověřovací kód | Zobrazení : 1481 | Odpovědi : 6 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Model Release

Díval jsem se teď na aktuální informace pro MR u Adobe.
Pokud jsem dobře porozuměl, tak pokud je model 18+, tak není potřeba svědek a stačí když MR podepíše ten model.
Pokud je ale na fotce jako model třeba matka + dítě (tedy matka 18+), tak budu potřebovat jeden MR podepsaný tou matkou, ale není mně úplně jasný, jak to je s tím dítětem.
Tam bych potřeboval jeden podpis rodiče, tedy stačil by mě ten ...
Read more : Model Release | Zobrazení : 673 | Odpovědi : 1 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Stop motion studio

Ahojte, poradíte, prosím, jestli jde použít stop motion studio pro komerční účely? Nemohu to najít. Díky za odpověď předem.
Read more : Stop motion studio | Zobrazení : 1034 | Odpovědi : 0 | Fórum : O videu a jeho tvorbě


JRF

Hezký den,
rozhodl jsem se zkusit prodávat fotky na fotobankách, ačkoli se obecně tvrdí, že to už dnes moc nevydělává. Nicméně nyní bojuji s vyplněním elektronického JRF. Asi budete můj dotaz považovat za trochu natvrdlý, ale byrokracie obecně nikdy nebyla mou silnou stránkou :-). V příloze SSZ si nejsem jistý, jestli vyplnit ano či ne u dozatu ohledně toho, jestli samostatně výdělečnou činnost vykonávám na území jiného státu. Jasně, žiji v ČR, ale fotobanky jsou ...
Read more : JRF | Zobrazení : 1006 | Odpovědi : 1 | Fórum : Diskuse pro nováčky


PayPal / uložení peněz

Vzhledem k současné situaci mě napadla taková myšlenka.
Že bych přestal převádět z PP eura a dolary na ceske penize v me bance.
Do ted jsem tam nechaval dele jen mensi castky. A nechci delat dalsi bankovni ucet v cechach.

Mate nekdo zkusenosti jestli je na to PP vhodny?
Chapu ze tam neni urok a nic, ale z hlediska bezpecnosti apod?
Read more : PayPal / uložení peněz | Zobrazení : 1482 | Odpovědi : 8 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Black Friday 2022

Topaz Labs mají slevy na Black Friday. Vše v akci je za 308$, když si koupíte bundle pro focení tak je za akční cenu 159$ a video AI za akční cenu 159$ https://www.topazlabs.com/black-friday/ ... riday-2022

Pokud narazíte na něco dalšího zajímavého přídávejte do vlákna
Read more : Black Friday 2022 | Zobrazení : 3012 | Odpovědi : 17 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Rozhovor s Yurim Arcursem na Behance (Adobe livestream)

Včera byl super přímý přenos rozhovoru s Yurim Arcursem na Behance (Adobe platforma pro livestream). Pro ty kdo rozumí anglicky doporučuju zkouknout, zajímavé povídání a tom jak to u něj funguje, jak velký skok z jeho pohledu dává smysl z 1 člověka na tým lidí (podle něj nahradit sebe znamená najmout minimálně 4 další lidi a menším tempem se rozrůstat nevyplatí).

Taky jak velký tým mají na focení, natáčení, co všechno řeší a pár super ...
Read more : Rozhovor s Yurim Arcursem na Behance (Adobe livestream) | Zobrazení : 751 | Odpovědi : 0 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47059 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858