Právě je 28. březen 2024 15:50

News News of Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách

Site map of Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách » Fórum : Obecné diskuse o prodeji ve fotobankách

Všeobecné informace o focení, kreslení, úpravách a následném nahrávání na microstock fotobanky a prodejích

AI keywording

Zkouseli jste nekdo AI na keywording obrazku?
Jake s tim mate zkusenosti?
Jakou sluzbu pouzivate?

Zatim zkousim tyto 4 a vybiram, ktere mi budou nejlip sedet.

https://labs.everypixel.com/keywording
https://pixify.io/ai-keywording-tool#
https://aikeywording.com/
https://dam.everypixel.com/
Read more : AI keywording | Zobrazení : 1614 | Odpovědi : 7 | Fórum : Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách


fotobanka

Ahoj všem, může mi někdo doporučit fotobanku nebo mikrofotobanku, kde při registraci nepožadují zasílání oskenované občanky? Jsem amatér a focení mám jako hobby, žvit se tím neplánuju. Ale láká mě zkusit si dát fotky do fotobanky. Ale ta nutnost skenování občanského průkazu mě od toho odrazuje, jsem na tohle přeposílání dokladů celkem háklivá. Tyna
Read more : fotobanka | Zobrazení : 1200 | Odpovědi : 7 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Kde prodavat ilustrace

Ahoj,
chtel bych se zeptat, kde prodavat ilustrace a s jakou uspesnosti - idealne 3d rendery (nikoliv krivky).
ja mam nejlepsi zkusenost s adobe stock, pak getty images a shutterstockem. pak mam jeste portfolio na dreamstime, depositphotos a 123rf (tyhle tri fotobanky uz za to ale moc nestoji). nevite nekdo o nejaky fotobance, kde by to jeste melo smysl?
jak jste nam tom treba s alamy, bigstock atd.?
diky
Read more : Kde prodavat ilustrace | Zobrazení : 840 | Odpovědi : 3 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Paypal - nové podmínky

Zdravím všechny, dneska mi přišel e-mail z Paypalu, že se mění podmínky. Do Paypalu jsem raději nahlédla přímo a je tam nějaký dokument, resp. řada dokumentů. Jsou v češtině, tedy spíše v jakémsi podivném překladu. Vypadá to, že vzhledem k ČR dojde k nějakému poplatku, ale nějak nejsem z té jejich "terminologie" moc moudrá. Jen dokument týkající se poplatků má asi 11 stran, když jsem proklikla na nějaký odkaz v tomto dokumentu, tak se mi ...
Read more : Paypal - nové podmínky | Zobrazení : 1797 | Odpovědi : 10 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


zipit.bat

Dobrý den,
zase to zkouším na fotobankách, používal jsem zipit.bat na spárování a zazipování ai + jpg souborů.
zipit. bat jsem v počítači našel, ale nefunguje mi. Asi jsem zapomněl jak se správně používá.
Můžete mi někdo poradit, poslat odkaz, atd? Dělat to ručně je trochu vopruz.
Díky za případné odpovědi.
Read more : zipit.bat | Zobrazení : 2095 | Odpovědi : 6 | Fórum : Nástroje ulehčující prodej ve fotobankách


Jaké máte aktuální pořadí fotobank co se týče ve výkonnosti

1.ADOBE
2.Istock
3.Shutterstock
4.depostiphotos
5.dreamstime
6.123rf
7.pixtastock
8.mostphotos

nemá smysl:
bigstock, scanstock, canstock, eyem, pond5, picfair

skrachovalo: zruseno:fotky-foto.cz, veer , photodune, stockfresh, yaymicro,

mají smysl následující fotobanky, připadně máte nějaký další tip ?
alamy, panthermedia ?

používáte jiné prodejní nefotobankové kanály ?


SZČO na Slovensku

Ahojte.
Viem že je to otázka na účtovníka/daňováka, ale stretol som sa viacmenej s frázovitými odpoveďami, ktoré mi nepomohli. Môžem alebo musím ako SZČO na Slovensku zdaňovať príjmi z fotobánk podľa autorského zákona, alebo je to úplne inak? Je tu nejaký Slovák, ktorý mi v tom poradí? Ako to riešite? Prípadne budem rád keď sa vyjadrí k tejto problematike aj nejaký Čech s dlhoročnými skúsenosťami na tomto fóre a v tejto oblasti zabehnutý. V histórii ...
Read more : SZČO na Slovensku | Zobrazení : 1185 | Odpovědi : 1 | Fórum : Diskuse pro nováčky


Imstocker

Je tady někdo, kdo používá imstocker a je z Českých Budějovic nebo J. Hradce
Díky Ruda
Read more : Imstocker | Zobrazení : 911 | Odpovědi : 0 | Fórum : Diskuse pro nováčky


SOS :)

Zdravím!
Také se vám na DS objevilo toto? 2x jsem stiskla, logovalo a nic,... a už si netroufám poslední třetí pokus. :| Třeba to do rána zmizí. Den i večer mi fungoval v pohodě.
Díky za infa.
Read more : SOS :) | Zobrazení : 1070 | Odpovědi : 4 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


Slavím výročí!!!

Dneska je to na den přesně 17 let od mého prvního prodeje na fotobance! Konkrétně to byl Shutterstock a prodej z první desítky fotek, co jsem tam tenkrát nahrál v "přijímači".

Jak dlouho jste na fotobnakách vy ostatní?
Read more : Slavím výročí!!! | Zobrazení : 3259 | Odpovědi : 21 | Fórum : Všeobecná fotobanková diskuse


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47059 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858

cron