Právě je 16. duben 2024 12:13

News News of Diskuse pro nováčky

Site map of Diskuse pro nováčky » Fórum : Diskuse pro nováčky

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Referenční foto; Smlouva s majitelem objektu

Zdravím,

prosím o radu zkušenější přispěvatele. U vícero FB jsem narazil na problém u schvalování. Požadují „smlouvu s majitelem objektu“ a referenční obrázky/fotky. Smlouva s majitelem objektu zní zvláštně, když se jedná o jednoduché ručně malované obrázky zpracované do PC a dále zpracované do výsledných ilustrací. Toto chápu, že se jedná prostě o „formulář, který slouží pro více účelů“. Trochu tápu, zda mám tento formulář opravdu vyplnit „sám se sebou“. Neexistuje nějaká možnost, kde jen ...
Read more : Referenční foto; Smlouva s majitelem objektu | Zobrazení : 3125 | Odpovědi : 1


Smlouva s majitelem objektu

Zdravím, obracím se na vás zde jako začátečník se dvěma dotazy. Už asi rok jsem přemýšlel nad tím, že zkusím fotobanky. Včera jsem se konečně rozhoupal a nahrál 10 stejných fotek na shutterstock, adobe a dreamstime. Celkem jsem nečekal takovou „úmrtnost“ - dreams schválil vše, adobe 8 z 10 ale shutter jen 2 fotky… s obvykle naprosto nesmyslnými důvody.

Ale teď proč píšu – jeden z důvodů zamítnutí fotky hřbitova na shutterstocku bylo, že vyžadují ...
Read more : Smlouva s majitelem objektu | Zobrazení : 8036 | Odpovědi : 15


Fotky pro redakční použití od klienta

Dobrý den, možná je dotaz úplně z cesty, ale budu ráda za ujasnění, pokud se někdo orientuje v této oblasti.
Pokud mám nějaké fotky od klienta, který mi za jejich pořízení zaplatil (například za focení svatby), mám od něj i souhlas s jejich použitím, ale jen pro své účely prezentace, mohu je nahrát na fotobanku pro redakční použití? Jedná se mi samozřejmě třeba o fotku dortu, prstýnků a další detaily, nikoliv o fotografie hostů nebo ...
Read more : Fotky pro redakční použití od klienta | Zobrazení : 3938 | Odpovědi : 3


vecpho.com

Zrovna se mi ozval nejaky manik z teto adresy, ze ho zaujal muj profil na Shutterstocku a pry:

I want to offer you good deals helping you to manage your content to some stock sites where you are not yet.

We are VECPHO, an agency of representation of Microstockers.

Our point is to negotiate the best economical offer for you with your portfolio. We have different partnerships in many stock sites. We are here to ...
Read more : vecpho.com | Zobrazení : 5498 | Odpovědi : 6


Měsíční čisté příjmy - FB

Zdravím, nevím, jestli je to vhodný dotaz zrovna sem, ale už jsem vážně zoufalá.

Potřebuji pro banku cifru měsíčního čistého příjmu z podnikání (prodej na fotobankách). Vůbec netuším, jak takovou sumu vypočítat, jde to nějak z podaného daňového přiznání ?

Nebo jen zprůměrovat příjmy za celý rok a odečíst do nich pravidelné zálohy na zdravotní a sociální a poté od toho nějak odečíst také daň z příjmů?

Netuším,
moc děkuji
Read more : Měsíční čisté příjmy - FB | Zobrazení : 5418 | Odpovědi : 6


Daňový formulář

Dobrý den, už nějaký čas bojuju s daňovými formuláři u vícero fotobank. Můj problém tkví v tom, že žiju již nějakou dobu v Německu, ale stále mám trvalý pobyt v ČR. Když ale zadám pravdivě do formuláře „trvalý pobyt v ČR“ a poštovní adresu Německo, je formulář zamítnut, z důvodu neshody adres ve formuláři a v profilu. V profilu mám obě adresy (poštovní a trvalý pobyt) uvedeny stejně. Zkráceně řečeno, jsem daňový rezident Německa, ale ...
Read more : Daňový formulář | Zobrazení : 4313 | Odpovědi : 0


Fotobanky z pohledu začátečníka

Ahoj, na fotobankách jsem nováčkem, začal jsem teprve v Prosinci. Snažím se přidávat převážně fotky z cest, krajiny, přírodu a jídlo. S prodeji to docela vázne a tak mě napadá zdali to má vůbec smysl ? :roll: Jak to vidíte vy jako zkušení fotobankéři, vyplatí se to, nebo už ujel vlak ? Když vezmu čas strávený focením, úpravou fotek, popisováním klíčových slov, mám pocit že víc ...
Read more : Fotobanky z pohledu začátečníka | Zobrazení : 12951 | Odpovědi : 17


Aplikace Adobe?

Ahoj všichni, prosím, jsem začátečník, mám účet na SS a na Adobe, u SS jsem začala využívat i aplikaci na mobilu (Contributor) a u Adobe nic takového nemůžu najít. Má Adobe nějakou aplikaci k nahrávání fotek a videí? Děkuji moc, Karolína
Read more : Aplikace Adobe? | Zobrazení : 5157 | Odpovědi : 3


Jaky program pouzit na webdesign v soucasne dobe

Kdyz uz se tady probiralo vytvareni webovych stranek, tak by me zajimalo v jakem programu vytvarite graficky navrh webovych stranek. Driv jsem delal web designera – navrhl stranku v photoshopu a pak nakodoval ruco v Dreamveaweru sablony. Doba pekne pokrocila a jak tak koukam, docela mi ujel vlak. Dnes pry je lepsi na grafiku Sketch, Figma nebo Adobe XD. Co je na tom pravdy, nebo mate jine doporuceni? Neco mi rika, ze predavat grafiku v ...
Read more : Jaky program pouzit na webdesign v soucasne dobe | Zobrazení : 4619 | Odpovědi : 0


Oddělovač, znak, pro 2 keywords na DS

Zdravím,
Vídám i na Dreamstime spojená klíčová slova, dokonce mimo abecední řazení, spojená jsou upřednostněná.
např. school borders, paint borders, tube paint, ... a následují jednotlivé pojmy.

Odděluji čárkou, (někde funguje středník) na Adobe Stock drží tak jak je uvedu.
Jaký znak,či "fintu" mám používat?

Díky za rady! Stále se učím :? :lol:
Hanka
Read more : Oddělovač, znak, pro 2 keywords na DS | Zobrazení : 6224 | Odpovědi : 7


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47089 • Celkem témat 1266 • Celkem členů 858