Právě je 29. březen 2024 01:32

News News of Diskuse pro nováčky

Site map of Diskuse pro nováčky » Fórum : Diskuse pro nováčky

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

snímky zdarma

Dobrý den,hledám obrázky k tisku na látku a objedvuje se mi u spousty,že můžu získat např 10obrázků zdarma,máte někdo s tím zkušenosti co a jak?je mi jasné že na potisk a komerci musím mít rozšířenou licenci a musím si zaplatit,ale jen mě zajímá to jak získat na zkoušku obrázky zdarma jak nabízí,musím sio něco hlídat? díky za odpovědi
Read more : snímky zdarma | Zobrazení : 5041 | Odpovědi : 2


Off topic - kdo mne naučí tvorbu www stránek

Ahojky všichni,

srdečně zdravím v novém roce a přeji mnoho úspěchů ve fotobankách. Snad budete úspěšnější než já:-) Dnes jsem na SS prodala 24 fotek za 2,40 dolaru. Měla bych mít radost, ale paradoxně mne to dost naštvalo, byly to fotky docela finančně/časově náročné na pořízení, mé portfolio na SS: https://www.shutterstock.com/cs/g/kaprik?sort=popular

Už dlouho přemýšlím co dál, jsem fotograf, mám zkušeností s tiskovou grafikou a polygrafií, pracuji v Photoshopu (umím ...
Read more : Off topic - kdo mne naučí tvorbu www stránek | Zobrazení : 10882 | Odpovědi : 13


Adobe illustrator

Ahoj, stalo se mi, když přeukládám v illustratoru CS5 na JPG, tak mi na JPG zůstane na jedné nebo dvou stranách tenká černá čára na okraji. U pár souborů mi stačilo v AI posunout s motivem a udělat artboard znova, uložit a dobrý..ale u některých problém zůstavá?? Nemáte nápad čím to může být,,díky Koblihate :roll:
Read more : Adobe illustrator | Zobrazení : 5688 | Odpovědi : 5


Potřeba mít živnost?

Dobrý den všem :)
četla jsem na různých stránkách různé články. Každý píše něco jiného.
Doufám, že mě nikdo za tento dotaz neukamenuje :D
Chci zkusit přispívat na fotobanky, ale hrozně plavu v tom, co k tomu budu potřebovat (nemyslím vybavení). Je všude takových témat a nikde jsem se pořádně nedozvěděla jak to přesně je. Proto se chci ...
Read more : Potřeba mít živnost? | Zobrazení : 12442 | Odpovědi : 15


Statistiky

Dobrý večer, prosím Vás... Potřeboval bych poradit přez jakou aplikaci sledujete statistiky? Nebo by to klidne mohlo být i něco na webu ale aby to šlo sledovat z mobilu. Děkuji moc :D
Read more : Statistiky | Zobrazení : 5249 | Odpovědi : 6




Skenování ilustrací

Ahojte, chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost se skenováním ručně malovaných ilustrací (akvarel, pastelky). Zda to jde pořídit v copycentru, kde dělají skenování fotografií, nebo na to musí být něco "spešl". Chtěla bych to použít k úpravě v PC a obrázek pak namnožit. Předem moc díky za odpovědi :)
Read more : Skenování ilustrací | Zobrazení : 5919 | Odpovědi : 9


Zařazení fotobanky

Dobrý den, mám klasický dotaz od nováčka. Jsou fotobanky zaměřené na žánr (krajiny, makro, jídlo, produkty........)?
Díky Ruda
Read more : Zařazení fotobanky | Zobrazení : 3543 | Odpovědi : 1


klíčová slova - depositphotos

Ahojte, začínám dávat fotky do fotobanky Depositphotos... no už při nahrání první fotky jsem narazila na problém :D pokud nahraju fotku a chci k ní přidat klíčová slova a popis v češtině, tak zmiznou písmena kde je čárka nebo háček, tudíž jako lze udělat jen popis v angličtině??? nerozumím tomu, protože tam vidím běžné české popisy... prosíííím o radu :shock: ...
Read more : klíčová slova - depositphotos | Zobrazení : 4132 | Odpovědi : 5


zrušit účet

Dobrý den.Ráda bych zrušila účei a nevím jak na to.Ani nevím,že jsem u PayPalu zaregistrovaná.Poradíte mi jak to zrušit.Děkuji xen
Read more : zrušit účet | Zobrazení : 3194 | Odpovědi : 1


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858