Právě je 28. březen 2024 23:09

News News of Diskuse pro nováčky

Site map of Diskuse pro nováčky » Fórum : Diskuse pro nováčky

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Nemuzu se prihlasit na Dreamstime

Ahoj, mam prosbu. Pred mnoha lety, 2008 tusim, jsem si udelal na dreamstime profil a prodaval fotky. Pak se mi po case uz nepodarilo prihlasit do meho uctu, pod mejlem, ktery jsem tam PRAVDEPODOBNE měl, je ted nevyplneny prazdny profil s jinou prezdivkou bez fotek. Ovšem, kdyz si dam z tohoto prazdneho profilu vyhledat fotky podle tagu, co jsem tam nahraval pred lety, pod prezdivkou kterou jsem ten puvodni profil mel (Veleknez), tak mi to ...
Read more : Nemuzu se prihlasit na Dreamstime | Zobrazení : 551 | Odpovědi : 5


SZČO na Slovensku

Ahojte.
Viem že je to otázka na účtovníka/daňováka, ale stretol som sa viacmenej s frázovitými odpoveďami, ktoré mi nepomohli. Môžem alebo musím ako SZČO na Slovensku zdaňovať príjmi z fotobánk podľa autorského zákona, alebo je to úplne inak? Je tu nejaký Slovák, ktorý mi v tom poradí? Ako to riešite? Prípadne budem rád keď sa vyjadrí k tejto problematike aj nejaký Čech s dlhoročnými skúsenosťami na tomto fóre a v tejto oblasti zabehnutý. V histórii ...
Read more : SZČO na Slovensku | Zobrazení : 1185 | Odpovědi : 1


Imstocker

Je tady někdo, kdo používá imstocker a je z Českých Budějovic nebo J. Hradce
Díky Ruda
Read more : Imstocker | Zobrazení : 911 | Odpovědi : 0


manuál "ImStocker"

Nemáte někdo manuál jak pracuje "ImStocker" pokud možno v češtině. Mám ho stažený i češtinu tam mám, ale potřebuji přijít na systém? Může to být v jakékoliv formě. Díky Ruda
Read more : manuál "ImStocker" | Zobrazení : 1141 | Odpovědi : 1


JRF

Hezký den,
rozhodl jsem se zkusit prodávat fotky na fotobankách, ačkoli se obecně tvrdí, že to už dnes moc nevydělává. Nicméně nyní bojuji s vyplněním elektronického JRF. Asi budete můj dotaz považovat za trochu natvrdlý, ale byrokracie obecně nikdy nebyla mou silnou stránkou :-). V příloze SSZ si nejsem jistý, jestli vyplnit ano či ne u dozatu ohledně toho, jestli samostatně výdělečnou činnost vykonávám na území jiného státu. Jasně, žiji v ČR, ale fotobanky jsou ...
Read more : JRF | Zobrazení : 1006 | Odpovědi : 1


vymazanie fotografii

Zdravím, mám otázku. Vo fotobankách mám fotografie ex samozrejme z jeho písomným súhlasom. Teraz sa stavia na zadné že chce aby som tie fotky odtial vymazala. Je to technicky možné a ako sa k tomu postavia fotobanky. Lebo plánuje napísať na ich podporu. Díky
Read more : vymazanie fotografii | Zobrazení : 1180 | Odpovědi : 5


STAHOVÁNÍ VLASTNÍCH FOTOGRAFIÍ Z FOTOBANEK?

Ahoj,

jsem majitelem fotobanek ADOBE stock, shutterstock, depositephotos a dreamstime a rád bych si stáhl některé své fotografie. Nevíte, jest to některá z fotobanek umožňuje a případně kde?

děkuji, Jirka
Read more : STAHOVÁNÍ VLASTNÍCH FOTOGRAFIÍ Z FOTOBANEK? | Zobrazení : 2466 | Odpovědi : 3


Fotky pamiatok v stock photografií

Zdravím,

Prosím o radu skúsenejších prispievateľov. Rozmýšlam nadtým, že začnem prispievať do FB v 2022, ale informácie ktoré som zatiaľ našiel ma v princípe odrádzajú s tým vôbec začať :|

V prvom rade chcem povedať, že nie som "profesionálny fotograf" - som hobysta. Mám svoju DSLR, jeden objektív a statív :lol: žiadne domáce štúdio ani štúdiové osvetlenie. A preto ...
Read more : Fotky pamiatok v stock photografií | Zobrazení : 4917 | Odpovědi : 11


Daně

Dobrý den,
Chtěl bych si založit účet u Shutterstock a mít to jako koníček a zkusit, jestli moje fotky se daji prodat. Zajímá mě, jak je to přesně s tím daněním, pracuji ve firmě a daně za mě platí firma, tak jeslti
je potřeba vyplňovat daňový formulář nebo není. Nebo formulář vyplnim, až přesáhnu nakou určitou částku za mesic(rok).
Děkuji za odpověď.
Read more : Daně | Zobrazení : 5445 | Odpovědi : 14


koupit fotku na SS

Ahoj, potřebuji na SS koupit 2-3 fotky jednorázově. Nechci kvůli tomu platit měsíční poplatek. Může mi s tím někdo prosím pomoci ??
Děkuji.
Read more : koupit fotku na SS | Zobrazení : 2993 | Odpovědi : 2


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47061 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858