Právě je 18. duben 2024 14:44

News News of Diskuse pro nováčky

Site map of Diskuse pro nováčky » Fórum : Diskuse pro nováčky

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

EPS 8 alebo EPS 10 ?

Ahojte chcel by som sa vas skusenejsich fotobankerov ilustratorov spytat. Oplati sa nahravat skor format EPS 8 alebo EPS 10? Co sa viac predava? A este jedna otazka. Oplati sa robit illustracie v RGB alebo CMYK. Dakujem :geek: :)
Read more : EPS 8 alebo EPS 10 ? | Zobrazení : 5598 | Odpovědi : 13


Autorske pravo a ine

Dobry den. Zaujimalo by ma, ako to je s autorskym pravom, ak by som chcela nakreslit nejaku znamu osobnost v adobe illustrator. Mozem pouzit predlohu z fotky, alebo nie? A tak isto ake efekty (zrnenie, rozotrenie, priehladnost, prechod..) mozem pouzit a akym sa vyhnut, aby som mala stale vektor. A este jedna otazka - co znamena, ked mi pri ukladani pise, ze kresba vyzaduje zlucenie - co presne mam urobit? Grafike sa venujem len rok ...
Read more : Autorske pravo a ine | Zobrazení : 2785 | Odpovědi : 6


Formát a rozlišení nahrávaných fotek

Ahoj,chtěl bych se zeptat..Do fotobank se posílají fotky ve formátu upravené z RAV do JPG,což
předpokládám,nebo stačí fotit přímo v JPG?.Záznamové pixely v 6,10,16MGP? Počítám že 6M bude asi minimum co vezmou.Fotím zrcadlovkou,takže ani ve 2M-Jpg nemám problém s kvalitou.
Díky..
Read more : Formát a rozlišení nahrávaných fotek | Zobrazení : 4052 | Odpovědi : 9


Reálný měsíční výdělek

Jaký je Váš reálný měsíční výdělek z fotobanky? Popř. v kolika fotobankách vystavujete a jak velké máte portfolio? Otázka je jasná, myslím že reálný výdělek je to, co zajímá většinu z nás. Tak se podělte.

Jsem teprve začátečník s 15ti vektory na Fotolii a nevím jestli pokračovat dál, po dvou týdnech 1 views a 0 download :D po dnešním brouzdání po shutterstocku a dalších, mě chytla ...
Read more : Reálný měsíční výdělek | Zobrazení : 52726 | Odpovědi : 70


Zasílání peněz Moneybookers vs. paypal ?

Zdravím,

né že bych byl nováčkem, avšak používám pro zasílání provizí už dlouho moneybookers a strhávají poplatek něco kolem 40-50kč za přeposlání na český účet.

Zaslechl jsem něco, že paypal je zdarma, je to tak ? Přeci jen, jsou to drobné, ale škoda jich.

díky za reakce ;)
Read more : Zasílání peněz Moneybookers vs. paypal ? | Zobrazení : 8514 | Odpovědi : 18


kde ziskat fonty?

Ahoj,
chtel bych se zeptat, jestli znate weby, na kterych je mozne ziskat fonty, ktere bych mohl bez obav v ilustracich pozivat?
Read more : kde ziskat fonty? | Zobrazení : 9051 | Odpovědi : 15


Model Release

Zdravím fotobankové fórum,

chtěl bych se zeptat na univerzální Model Release (Bez loga fotobanky). Něco jsem našel, ale nebyl jsem s tím moc spokojen.
Díky.
Read more : Model Release | Zobrazení : 15435 | Odpovědi : 26


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47093 • Celkem témat 1266 • Celkem členů 858