Právě je 29. březen 2024 00:37

News News of Diskuse pro nováčky

Site map of Diskuse pro nováčky » Fórum : Diskuse pro nováčky

Jste na fotobankách noví? Pište sem, pokud se chcete zeptat na ty nejzákladnější věci, potřebujete poradit, nebo se jen přivítat s místní komunitou.

Začátek na fotobankach

Dobrý den, přemýšlím, že se založím na pár fotobankách a začnu přidávat nějaké fotky z dovolených, poradíte mi jaké fotobanky zvolit pro začátek a jen tak pomalu rozšiřovat portfoliem? Nějaké užitečné typy a rady do začátku? Co jste třeba zjistili až časem? V čem editovat, případně stříhat videa? Jaké fotky jsou teď trendy? Za každou radu budu vděčný. Děkuji.
Read more : Začátek na fotobankach | Zobrazení : 7602 | Odpovědi : 13


Na jaké fotobanky přispívate?

Zdravím, chci se zeptat, jestli někdo přispíváte na tyhle fotobanky : Stocksy, Westend61, Cavani images, Offset, Fotolia a Creative Market? Případně, jak jdou prodeje. Děkuji.
Read more : Na jaké fotobanky přispívate? | Zobrazení : 2459 | Odpovědi : 3


ingramportal.com dotaz - jaký styl fotek berou?

Ahoj, s fotobankami teprve začínáme, prosím o váš názor. Nahrávám fotky na 8 fotobank a schválení fotek je cca 85%. Teď pár dní zpět se mi podařilo registrovat na ingramportal, který sype fotky na další servery mezi které patří i Getty imag., Alamy a dalších cca 10 bank + má nějakých 120 partnerů.. Vybral jsem top 50 fotek a z nich schválili 9. Včera jsem fotil okurky :D ...
Read more : ingramportal.com dotaz - jaký styl fotek berou? | Zobrazení : 5861 | Odpovědi : 3


Download na Dreamstime

Prosím o radu. Mám zakoupené (již zaplacené) předplatné na stahování fotek na Dreamstime. Aktuálně mám k dispozici 20 fotek ke stažení. Problém je, že mi fotky nejdou stáhnout. Mám otevřený profil na Dreamstime (je zde uvedeno že zbývá 20 fotek ke stažení..), když kliknu u vybrané fotky na download, nic zásadního se neděje. Ve stažených souborech fotku nemám. Poradíte mi prosím, jak lze fotky stáhnout, co je potřeba udělat..?
Moc díky!
Read more : Download na Dreamstime | Zobrazení : 7351 | Odpovědi : 4


Nahravanie.fotografii zo sportovych udalosti

Chcem sa spytat ako to chodi s fotografiami kde su sportovci a ich nahravanie. Pre osobu potrebujem prilozit formular ale ako to je pri slavnych osobnostiach a pod. Dakujem
Read more : Nahravanie.fotografii zo sportovych udalosti | Zobrazení : 6556 | Odpovědi : 4


Forma podnikania

Ahojte,

začal som prispievať na fotobanky (už tam je nejaký príjem) a preto by som sa chcel opýtať aku formu podnikania zvoliť?

Som zamestnaný na TPP a nemám živnosť ... malo by isť len o pasivny vedľajši príjem ... rRieši to niekto aj príjmom cez autorske zákony potom v daňovom priznani?

Alebo aka forma je podľa Vás najlepšia?

Ďakujem za odpoveď.
Read more : Forma podnikania | Zobrazení : 5830 | Odpovědi : 11


Retro loga

Nevite nekdo jak je to s pravy uziti retro log typu Atari, Commodore Sinclair (plakatech), ktere se pak prodavaji? Muzu je pouzit na grafikach a ty pak prodavat? Defakto by se jednalo o propagaci starych casu 80-90 leta.
Read more : Retro loga | Zobrazení : 3778 | Odpovědi : 8


Foto-banky a jejich rozdělen

Ahoj, jen takový dotaz, jsou foto-banky nějak rozděleny? Podle "druhu fotek"? (historické , příroda, architektura, produkty..... ?
Díky Ruda
Read more : Foto-banky a jejich rozdělen | Zobrazení : 2200 | Odpovědi : 3


Wirestock

Nevím, jestli to patří přesně do této kategorie. Snad jo.

Natrefil jsem na “fotobanku” Wirestock. Záměrně jsem to dal do uvozovek, protože to není fotobanka v pravém slova smyslu. V praxi to má fungovat tak, že tam nahraje člověk fotky, jejich tým lidí je opatří klíčovými slovy a nahraje na různé fotobanky. Trochu to připomíná Stocksubmitter/Microstock+. V tuto chvíli pak logicky přichází otázka. Co z toho mají oni? Na rozdíl od výše zmíněných služeb si ...
Read more : Wirestock | Zobrazení : 28871 | Odpovědi : 45


Jaké fotky vkládat

Mám Nikon D7500, jaká fotky je nejideálnější vkládat do F.B., JPG nebo RAW? Je nějaké optimální nastavení fotoaparátu?
Díky Ruda
Read more : Jaké fotky vkládat | Zobrazení : 5218 | Odpovědi : 10


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858