Právě je 29. březen 2024 03:24

News News of Konkrétní fotobanky

Site map of Konkrétní fotobanky » Fórum : Konkrétní fotobanky

Diskuse o konkrétních foptobankách - Shutterstock, Fotolia, iStock, Dreamstime

Fotobanka Vecteezy.com

Ahoj,
mám dotaz k této fotobance.
Kontaktovali mne přímo z fotobanky s nabídkou spolupráce, viz níže:

Thanks for getting back to me. I'll share with you more details about my offer.

If you upload all 15,000 files you have on Shutterstock, we can pay you a different bonus amount depending on how many files you get approved by our content team:

If at least 11,000 of those files are approved by our team, we can ...
Read more : Fotobanka Vecteezy.com | Zobrazení : 703 | Odpovědi : 1 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky


Adobe výplata

Nevyplácel si někdo v poslední době z Adobe? Poslal jsem si peníze 1. února a zatím pořád ještě nic nedošlo. A to v minulosti to posílali během cca 5-10 dní! Jak rychlé to bylo u vás v poslední době?
Read more : Adobe výplata | Zobrazení : 3406 | Odpovědi : 18 | Fórum : Fotolia


LightStock

Zdravím, máte niekto skúsenosti s fotobankou LightStock https://www.lightstock.com/... Niekde na YouTube som sledoval video v ktorom chalan spomínal že mu táto fotobanka prináša nejaký profit, tak som zvedavý či ju skúšal aj niekto z tohto fóra?
Read more : LightStock | Zobrazení : 830 | Odpovědi : 3 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky


adobe bonus program

Ahoj, pokousel jsem se dohledat, ale vypada to ze letos neni zadny bonus program na aplikace zdarma? Uz jsem to parkrat nemusel platit a ted to docela zamrzi.

S tim souvisi mate nekdo zkusenosti s nakupem full nebo jineho planu na alternativnich mistech nez jen u adobe? Treba na amazon.de je ted akce -40% a vypada to na oficialni distribuci. Pak ruzne nabidky na aukro apod.
Read more : adobe bonus program | Zobrazení : 12095 | Odpovědi : 65 | Fórum : Fotolia


Skrill obmedzený učet

Ahojte, chcela by som sa opýtať nedávno som si založila účet na skrill kvôli jednemu nákupu. Ale účet som v ten deň neoverila (nemala som pri sebe doklady). Na ďalší deň bol účet obmedzený. Písala som aj na podporu ale stále žiadna info... viete mi prosim niekto poradiť? Vôbec sa v tom nevyznám.
Read more : Skrill obmedzený učet | Zobrazení : 1927 | Odpovědi : 10 | Fórum : Shutterstock


Shutterstock a DALL-E...konec výdělků na SS

Tohle se šéfům SS povedlo. Brzy nebudou muset vyplácet už vůbec žádné provize. Použijí naše obrázky k výuce AI, ta si na jejich základě vygeneruje vlastní obsah... a je to! Nikomu se nemusí nic platit. Tleskám!

https://www.zive.cz/clanky/fotobanka-sh ... fault.aspx
Read more : Shutterstock a DALL-E...konec výdělků na SS | Zobrazení : 13606 | Odpovědi : 85 | Fórum : Shutterstock


FineArtAmerica

Zdravím,

měl bych prosím jen pár dotazů na Fine Art America market place. Věřím, že vy zkušenější budete znát odpovědi.
1) Měnili jste nějak výrazně ceny v nastavení za jednotlivé produkty? Nebo mám nechat default?
2) Pokud nahraju vlastní kresbu, budu si muset ještě vybírat pro které produkty ji plánuji využít anebo bude automaticky dostupný pro všechny nabízené od plakáty přes tašky až po polštáře?
3) Je v pořádku nahrávat díla, která nabízím i na ...
Read more : FineArtAmerica | Zobrazení : 5205 | Odpovědi : 16 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky


ALAMY - RM vs RF

Kdo nahráváte na Alamy a máte s tím nějakou zkušenost...

Je obecně lepší jedno nebo druhé?
Nebo je tam třeba rozdíl podle tématu, co se fotí?
Read more : ALAMY - RM vs RF | Zobrazení : 1705 | Odpovědi : 0 | Fórum : Ostatní microstock fotobanky


Adobe Stock.

Ahojte, sice som na fotobankach už celkom no dnes mi na Adobe po velmi dlhom čase zamietli fotku, ale nenašiel som možnosť reagovat proti tomuto verdiktu, je to tam vôbec možné, alebo niečo prehliadam? Dakujem za každú radu.
Read more : Adobe Stock. | Zobrazení : 2471 | Odpovědi : 5 | Fórum : Fotolia


Exkluzivita na Dreamstime

Napsali mně z Dreamstime, jestli bych jeden snímek nechtěl změnit na exkluzivní a nastavit si cenu u něj pro tento případ.
Díval jsem se do smluvních podmínek zejména na tohle:
Tato licence poskytuje kupujícímu exkluzivitu, takže přispěvatel musí mít na paměti, že exkluzivní médium představují koncepty, modelky, garderoba a předmět, které poskytují jedinečné tvůrčí sdělení, a drobné odchylky na snímku (například odchylky v úhlu kamery, postoji modelky nebo gestu) neumožňují, aby se ostatní soubory lišily. ...
Read more : Exkluzivita na Dreamstime | Zobrazení : 3591 | Odpovědi : 4 | Fórum : Dreamstime


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858

cron