Právě je 16. duben 2024 17:51

News News of Shutterstock

Site map of Shutterstock » Fórum : Shutterstock

Nahravanie fotografii

Dobry den chcem sa spytat ako to funguje s fotografiami zo sportovych udalosti a pod. Ci je treba prilozit potrebny formular alebo nie. Dakujem
Read more : Nahravanie fotografii | Zobrazení : 5775 | Odpovědi : 2


Nepripsany prodej u Shutterstocku

Dobry den,

cetl jsem nekolik prispevku, kde si lide stezuji, ze nektere fotobanky nepripisuji vsechny prodeje.
Vcera jsem se tedy rozhodl otestovat Shutterstock. Kamarad koupil svym subscription uctem jeden muj obrazek a v prodejich se nezobrazil. Ted je to cca 17 hodin od prodeje. Docela by me tedy zajimalo, jestli je mozne, ze to je jen technicky problem, nebo zamerny podvod.

Mate s tim nekdo stejnou zkusenost?

Napadlo me otestovat vice portfolii a prodeju, takze ...
Read more : Nepripsany prodej u Shutterstocku | Zobrazení : 6993 | Odpovědi : 6


Podobné fotky, odeslat znovu zamítnutou jednu verzi fotky?

Ahoj,
jsem blbec, přehlédl jsem podobnost u dvou fotek a klasické odmítnutí "Podobný obsah". Každopádně odmítnutí je u obou fotek. Mám vyzkoušet odeslat jednu z nich znovu, nebo to nechat být a šoupat nohama, abych nenaštval Inda.
Díky moc.
Read more : Podobné fotky, odeslat znovu zamítnutou jednu verzi fotky? | Zobrazení : 5522 | Odpovědi : 2


Nové úrovně odměn u Shutterstocku

Taky už jste dostali ten "báječný" email od Shutterstocku, jak budou měnit systém provizí za prodané licence?

Já si tedy pohorším u fotek ze současných 28% na 25% a u videa z 30% na 15% ... ať už jdou do háje. Minimální prodeje, poslední dobou jen nejlevnější licence a ještě sníží provize a každý rok v červnu to všem resetují, aby se první prodeje všem počítali od 15%.

Dost mě vytočili.
Read more : Nové úrovně odměn u Shutterstocku | Zobrazení : 253531 | Odpovědi : 1247


zamietnutie vektorov

Má niekto skúsenosť so zamietnutím vektorov s týmto dôvodom:
Rejection reason: Illustration has rasterization issues such as blurriness and/or artifacting.
Napríklad do starej ilustrácie (tiež jednoduchá vektorová kresba bez efektov, tieňov, prechodov) som pridal obyčajnú jednoduchú kresbu a zamietli ju s uvedeným dôvodom.
Z posledného uploadu 6 ilustrácii bol všade rovnaký dôvod.
Kedysi bol zamietaním uploadov povestný Istock (Gettyimages) teraz je ním Shutterstock
Read more : zamietnutie vektorov | Zobrazení : 5957 | Odpovědi : 3


Šéf Shutterstocku končí

Read more : Šéf Shutterstocku končí | Zobrazení : 15077 | Odpovědi : 20


IPTC v .eps

Zdravím kolegové,
asi rok jsem si dal od fotobank pauzu a nyní je čas do toho opět šlápnout, ale trochu mě překvapily změny na shutterstocku. Velikost ilustrace překousnu, ale potřeboval bych poradit, v čem je dobré nahrávat IPCT informace do EPS souboru? (tedy jestli chápu správně že už doplňkový JPG nevezmou)

Do teď jsem používal PhotoStock, který mi vyhovoval, ale umí pouze JPG :|

Na fóru sice ...
Read more : IPTC v .eps | Zobrazení : 9465 | Odpovědi : 11


Skrill vs. Paypal

Prodávám fotky již dlouho a vždy jsem řešil výplatu přes Skrill. Bohužel Skrill se mi zablokoval a nejsem schopen se do něj dostat. Naštěstí tam nemám žádné peníze.

Můj dotaz je zda máte zkušenosti s posláním peněz USD na Paypal ze kterého pokud to jde bych si peníze poslal na bankovní účet vedený v CZK.
Nikde toto nemohu dohledat. Umí toto Paypal aby mi přeposlal k nějakému kurzu USD převedené na CZK na účet v ...
Read more : Skrill vs. Paypal | Zobrazení : 11155 | Odpovědi : 14


jakou licenci potrebuji?

Ahoj, resim ted takovy projekt pro ktery budu nejspise potrebovat "maskota" pruvodce videem. Budou to jednoduche par minutove animace pro youtube.

nez tvorit neco noveho napadlo me koupit treba:

https://www.shutterstock.com/cs/image-illustration/male-character-constructor-different-poses-set-631965761

to pak upravit pro mou potrebu a rozpohybovat v AE. Jen si nejsem jisty jestli mi staci stand. licence, snazil jsem to na webu najit, ale nejsem si uplne jisty. Podle me by mela stacit, preci jen to nebudu prodavat jako sablonu ani to nebude ...
Read more : jakou licenci potrebuji? | Zobrazení : 4152 | Odpovědi : 1


Doklady ke zdanění

Zdravím,
měl jsem loni dva výdělky na shutterstocku a zajímá mě co jako OSVČ mám donést za doklady mojí účetní aby mi to zahrnula do daní.
Prohrabával jsem se svým profilem na shutterstocku, ale našel jsem akorát TaxForm a ten mi podle všeho nic neřeší.
Díky za info.
Read more : Doklady ke zdanění | Zobrazení : 41157 | Odpovědi : 79


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47091 • Celkem témat 1266 • Celkem členů 858