Právě je 28. březen 2024 10:08

News News of Shutterstock

Site map of Shutterstock » Fórum : Shutterstock

Pokuta 70000 Kč ze Shutterstocku - mám to zaplatit?

Dobrý den,

řeším takový zajímavý problém. Již 3 roky využívám Shutterstock jako fotobanku pro stahování fotek na svých pár webů a magazínů. Platil jsem si firemní licenci 750 fotek měsíčně pro jednoho uživatele. Čas od času jsem ten účet někomu pujčil ať si něco stáhne. Bohužel mi přišel email od zaměstnance Shutterstocku, že vidí, že jsem porušil licenci a někomu dalšímu umožňoval stahovat fotky.

Chtějí po mě zaplatit nějakých cca 70 000 Kč za aktualizování ...
Read more : Pokuta 70000 Kč ze Shutterstocku - mám to zaplatit? | Zobrazení : 9628 | Odpovědi : 16


Doporučení přátel

Ahoj,

mám dotaz když někomu zašlu odkaz pro registraci. Zjistím poté někde jestli je v ném doporučení, když se přes odkaz zaregistruje.

Je vidět přehled mých doporučených lidích?
Read more : Doporučení přátel | Zobrazení : 2809 | Odpovědi : 1


Shutterstock

Ahoj, chtěl jsem se zeptat na platbu ze Shutterstocku, vždy mi peníze přišly po dosažení 100 dolarů, ale teď i když tam peníze mám několikátý (asi třetí) měsíc tak zůstávají na Shutterstocku. Nevíte někdo čím to může být?
Další "problém" mám na Dreamstime. Zažádám o platbu ale nepřijde mi email s potvrzením. Email jsem kontroloval a mám ho v pořádku a normálně mi funguje. U jiných fotobank je to bez problému. Předem děkuji za radu. ...
Read more : Shutterstock | Zobrazení : 3021 | Odpovědi : 2


Cena za jednu fotografii?

Ahoj,

chtěl bych se zeptat za jaké největší částky se vám kdy prodala fotka?

Mě dneska skočil prodej jedné fotografie za 70USD, tak si pořád říkám jestli to není chyba :shock: :)

Když člověk většinou počítá že za prodej dostane 0,25SD
Read more : Cena za jednu fotografii? | Zobrazení : 7047 | Odpovědi : 11


Kradene Portfolio

Zdravim ostatni fotobankere,
https://www.shutterstock.com/en/g/aisa%20girl
Nasel jsem v tomto portfoliu kradene veci od vice autoru.
Ma smysl to hlasit shutterstocku? Jak to resite?
Naposledy, kdyz jsem jim psal, tak je to bez odezvy (nejaky turek zijici v nemecku pouzil moji ilustraci a naklonoval ji asi 100x pokazde s jinou vlajkou.)
Mate s tim nekdo zkusenosti?
Nektere obrazky ciste jen flipne po ose, nebo jen mirne orizne, pripadne upravi barvy a prodava.
Predpokladam, ze tohle zadna licence ...
Read more : Kradene Portfolio | Zobrazení : 17126 | Odpovědi : 20


Bída na Shutterstocku

Nedalo mi to a vyjel jsem si nějaké statistkiky na Shutterstocku:
za rok 2018 jsem tam nahrál 380 nových ilustrací (celkem tam mám asi 6500 ilustrací.
Chtěl jsem vědět, jaký podíl mají tyto nové ilustrace na prodejích a spočetl jsem, že to tvoří jen 3.5 procenta! A to ještě polovinu z těchto výdělků dělá jen 10 vektorů.

Závěr? Je potřeba kreslit bestsellery :) A hlavně tam mít ...
Read more : Bída na Shutterstocku | Zobrazení : 29652 | Odpovědi : 79


Jaké máte zkušenosti s odmítáním fotografií ?

Dobrý den přátelé,
jsem čistý fotograf amatér, před cca měsícem jsem se více ze zvědavosti než ze ziskuchtivosti :) přihlásila do fotobanky shutterstock.
Mám občas problémy s jejich nesmyslnými rejection fotografií, kdy viditelně neodpovídá uvedený důvod skutečnosti. Obrátila jsem se na ně s dotazem. Poslali mi link na online popovídání si s nějakým zkušeným fotografem . Ten byl z fotky nadšený, řekl, že není důvod ji odmítnout, ...
Read more : Jaké máte zkušenosti s odmítáním fotografií ? | Zobrazení : 23872 | Odpovědi : 64


Shutterstock warning

Zdravím, mám pozastavený upload nových ilustrací. Přišel mi email s oznámením:

Your Shutterstock contributor account is under investigation due to violations of our content guidelines. Uploading has been disabled.

We have heard from our customers that unnecessarily similar content creates a poor content discovery experience, so we have decided to exclude such content from the site. Uploading will be reactivated when overly similar content has been removed from your portfolio.

We have removed one or ...
Read more : Shutterstock warning | Zobrazení : 4207 | Odpovědi : 6


Nový Tax Form?

Mám prosbu o radu,
ze Shutterstocku mi přišlo následující:

We are reaching out to notify you about changes to our tax requirements that may impact your payment. Starting in July 2018 we will require all contributors to have an approved tax form on file with Shutterstock in order to be eligible to receive a payment of accrued earnings from Shutterstock.

In order to receive your accrued earnings in August, please ensure that you have submitted ...
Read more : Nový Tax Form? | Zobrazení : 5063 | Odpovědi : 9


Originální zamítnutí vektoru

Tak tuhle hlášku jsem od Shutterstocku dostal poprvé:

Rejection reasons (1)
Multiple Windows: File opens with multiple windows. Please save file with only one window.

...jsem si říkal, co tam hulí, pak jsem si otevřel EPSko a ono se fakt otevřelo ve dvou oknech a to samé zdrojový .ai soubor! Tohle jsem ještě nezažil. Nevíte o co by mohlo jít? Jako řešení bude snadné - copy & paste do nového dokumentu. Mě teď ale zajímá, ...
Read more : Originální zamítnutí vektoru | Zobrazení : 12208 | Odpovědi : 15


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47055 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858