Právě je 29. březen 2024 01:48

News News of Shutterstock

Site map of Shutterstock » Fórum : Shutterstock

Nastroj pro klicova slova

Ahoj, tak zase dotaz, se omlouvam. Ohledne Shutteru - kdyz vkladam fotku, je tam moznost - Najít další klíčová slova a nasledne se zobrazily Vizuálně podobné výsledky. Driv mi to ukazalo nabidku podobnych fotek a clovek kdyz tri vybral, dostal jejich klicova slova. Ted mam ten vyber prazdny, ale kdyz nahoru do radku napisu nejakej popis, vyhodi mi nabidku.
Hmm, proc uz to automaticky nenabizi nahledy bez toho meho popisu?
Read more : Nastroj pro klicova slova | Zobrazení : 261 | Odpovědi : 0


Datový katalog

Ahoj, chci se zeptat ohledne Datoveho katalogu - odkladiste neprijatych fotek. Mel jsem jich tam asi 14 a dneska koukam (dlouho jsem to nekontroloval) ze je prazdnej. Vlastne zbyla jedna fotka z roku 2024, ale co bylo z roku 2023 tak tak nevidim. Bud nekde nejaky filtr nebo smazano?
Read more : Datový katalog | Zobrazení : 735 | Odpovědi : 7


nový výstižný slogan pre shutterstock

Mám naozaj výstižný slogan pre shutterstock - Keď som mal asi 17, (och to boli časy) išla v kinách talianska komédia "Bože ako hlboko som klesla"- to presne vystihuje pokles zárobkov na Shutterstock...ale zrejme klesne ešte viac.
Read more : nový výstižný slogan pre shutterstock | Zobrazení : 565 | Odpovědi : 4


Ako nahlásit zneužitie fotiek?

Bol som upozornený na zneužitie mojich fotiek na Shuttri, no netuším ako to nahlasiť, máte s tým nejakú skusenost? Dakujem
https://www.shutterstock.com/image-phot ... 6VzI6ME2Tg
Read more : Ako nahlásit zneužitie fotiek? | Zobrazení : 800 | Odpovědi : 3


Skrill obmedzený učet

Ahojte, chcela by som sa opýtať nedávno som si založila účet na skrill kvôli jednemu nákupu. Ale účet som v ten deň neoverila (nemala som pri sebe doklady). Na ďalší deň bol účet obmedzený. Písala som aj na podporu ale stále žiadna info... viete mi prosim niekto poradiť? Vôbec sa v tom nevyznám.
Read more : Skrill obmedzený učet | Zobrazení : 1927 | Odpovědi : 10


Shutterstock a DALL-E...konec výdělků na SS

Tohle se šéfům SS povedlo. Brzy nebudou muset vyplácet už vůbec žádné provize. Použijí naše obrázky k výuce AI, ta si na jejich základě vygeneruje vlastní obsah... a je to! Nikomu se nemusí nic platit. Tleskám!

https://www.zive.cz/clanky/fotobanka-sh ... fault.aspx
Read more : Shutterstock a DALL-E...konec výdělků na SS | Zobrazení : 13606 | Odpovědi : 85


fax form - príjmy z USA

Shuttestock nám dáva možnosť pozrieť si Taxform z roku 2021. Keď som pozrel svoj našiel som tam nasledovný oznam:

Please download all forms and keep them for your records.
1042S Forms
Note: 1042S forms only show U.S. source income. All 1042S forms must be downloaded electronically. We will not provide physical copies.
Since you have multiple 1042S forms, it means we withheld taxes at different rates for you over the course of the year.

Stiahnite ...
Read more : fax form - príjmy z USA | Zobrazení : 2348 | Odpovědi : 0


predajnosť súborov

Zdravím všetkých, ktorý to zo shuttestockom ešte nevzdali.
Moja otázka je: dá sa rýchlo zistiť koľko sa presne predalo z nejakého novšieho súboru, ktorý som nahodil na predaj povedzme pred polrokom?
Viem že si môžem pozrieť celkovú predajnosť zoradenú od najlepších po najslabšie. Tam sú presné predaje, ale nájsť v tom veľkom množstve konkrétny súbor trvá strašne dlho. Nedá sa to nejako rýchlejšie?
Read more : predajnosť súborov | Zobrazení : 2514 | Odpovědi : 1


Referenční foto; Smlouva s majitelem objektu

Zdravím,

prosím o radu zkušenější přispěvatele. U vícero FB jsem narazil na problém u schvalování, u Shutterstocku jsem na toto narazil nejčastěji. Požadují „smlouvu s majitelem objektu“ a referenční obrázky/fotky. Smlouva s majitelem objektu zní zvláštně, když se jedná o jednoduché ručně malované obrázky zpracované do PC a dále zpracované do výsledných ilustrací. Toto chápu, že se jedná prostě o „formulář, který slouží pro více účelů“. Trochu tápu, zda mám tento formulář opravdu vyplnit „sám ...
Read more : Referenční foto; Smlouva s majitelem objektu | Zobrazení : 3176 | Odpovědi : 5


Upload vektorů

Jdou vám nahrávat vektory na Shutterstock? Mě to od ledna nějak blbne - nahraju eps, ale pak se to v dalším kroku už vůbec nezobrazí :( Teda chvíli se to tváří, že zpracování nahraných souborů trvá výjimečně trochu déle, ale po deseti minutách, když dám refresh, tak po nich nenajdu ani pixel.
Read more : Upload vektorů | Zobrazení : 6217 | Odpovědi : 15


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47062 • Celkem témat 1264 • Celkem členů 858