Právě je 19. duben 2024 02:41

News News of Shutterstock

Site map of Shutterstock » Fórum : Shutterstock

Veřejné sety na Shutterstocku

Zkoušeli jste někdo ty veřejné sety na Shutterstocku - zvedly se vám nějak viditělně prodeje? Já nad tím doccela dlouho přemýšlel, ale nic jsem nevymyslel - pokud by se ty sety "nabízely" už při vyhledávání, tak by to určitě stálo za úvahu. Ale tak jak je to teď jsou v podstatě dohledatelné jen pokud kupující rozklikne váš profil, tak nevím, jestli má smysl ty sety vytvářet a udržovat.

Jakou s tím máte zkušenost vy?
Read more : Veřejné sety na Shutterstocku | Zobrazení : 2624 | Odpovědi : 4


ANKETA: vector i JPG verze obrazku na SS

Ahoj, dala jsem tu malou anketku - prosim podelte se s ostatnimi, zda nahravate na SS u vectorovych obrazku i rastrovou verzi (tedy mate pak obrazek v portfoliu 2x).
Popripade i vysvetlete proc:)
Diky
Read more : ANKETA: vector i JPG verze obrazku na SS | Zobrazení : 13234 | Odpovědi : 33


Maximální velikost souborů

Tak jsem právě omylem a náhodou zjistila, že se dají na shutterstock nahrávat soubory o velikosti až 30 MB. Doteď jsem žila v domnění, že maximum je 15MB. Omylem jsem jeden nezkontrolovala a nahrála, byl velký 32MB a byla jsem upozorněna, že maximum je 30. To jsem moc ráda, někdy to byla honička zmenšit velikost na 15. Jdu to hned vyzkoušet.
Read more : Maximální velikost souborů | Zobrazení : 15755 | Odpovědi : 33


ftp shuterstock

Ahoj, v poslední době se mi stane, že některé poslané video přez FTP se neobjevi na shutterstocku :/ nevite proc?Na ostatni fotobanky to jde v pohodě.Díky!!!
Read more : ftp shuterstock | Zobrazení : 9459 | Odpovědi : 12


 

Přihlásit se  •  Registrovat


Statistiky

Celkem příspěvků 47094 • Celkem témat 1266 • Celkem členů 858